Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Kandidáti na prezidenta

Komu dáte svoj hlas?

Gyula Bárdos  
0%
  [ 0 ]  0%

Jozef Behýl  
0%
  [ 0 ]  0%

Ján Čarnogurský  
20%
  [ 1 ]  20%

Robert Fico  
20%
  [ 1 ]  20%

Viliam Fischer  
0%
  [ 0 ]  0%

Pavol Hrušovský  
0%
  [ 0 ]  0%

Ján Jurišta  
0%
  [ 0 ]  0%

Andrej Kiska  
0%
  [ 0 ]  0%

Milan Kňažko  
0%
  [ 0 ]  0%

Stanislav Martinčko  
0%
  [ 0 ]  0%

Milan Melník  
0%
  [ 0 ]  0%

Helena Mezenská  
40%
  [ 2 ]  40%

Peter Osuský  
0%
  [ 0 ]  0%

Radoslav Procházka  
20%
  [ 1 ]  20%

Jozef Šimko  
0%
  [ 0 ]  0%

Celkom hlasov : 5
Skeptik
Zaslal: Ut apríl 01, 2014 3:41 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 871
Lemmy napísal(a):
Skeptik napísal(a):
Výsledok mi bol jasný už dávno pred voľbami,aj keď som očakával menší rozdiel.

Mal si to napísať pred voľbami. Teraz také reči považujem za bezpredmetné. Ľahko sa každému veští, keď už pozná výsledok. Razz

Stačí si pozrieť,čo som napísal v predchádzajúcich príspevkoch,keď ešte nebol známy výsledok. Hovoril som to aj kolegom už mesiac pred voľbami,že do druhého kola postúpi Fico,Kiska a Kiska to vyhrá. Vtedy sa mi smieli,aby som netáral. Pritom je to nie až také zložité uhádnuť,keď človek vie,odkiaľ vietor fúka.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: Ut apríl 01, 2014 4:53 pm Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6662 Bydlisko: Mám.
Skeptik napísal(a):
Stačí si pozrieť,čo som napísal v predchádzajúcich príspevkoch,keď ešte nebol známy výsledok.

OK, skopíruj ešte raz aspoň dátum, kedy si to napísal, a výsek z vety. Lebo ja som to tak nepostrehol, a vidím len toto:
Skeptik napísal(a):
Št marec 27, 2014 5:01 pm

Konečný výsledok býva taký,že vyhrá len tesne niektorý kandidát,aby boli aj porazení spokojní,že to bolo tesné.

Zaslal: Ut apríl 01, 2014 9:40 pm Odpovedať s citátom
Pre tých, ktorí chcú spochybňovať Kiskov svetonázor, uvádzam, že aj Stanislav Zvolenský z katolíckej Konferencie biskupov Slovenska si myslí, že Kiska má kresťanskú vieru.
Stanislav Zvolenský napísal(a):
Mám nádej, že Vaša ochota slúžiť, kresťanská viera a túžba pomáhať chudobným Vám pomôžu naplniť veľké očakávania, ktoré do Vás vkladá mnoho občanov Slovenskej republiky.

Zaslal: So apríl 05, 2014 8:19 am Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 871
Lemmy napísal(a):
Skeptik napísal(a):
Stačí si pozrieť,čo som napísal v predchádzajúcich príspevkoch,keď ešte nebol známy výsledok.

OK, skopíruj ešte raz aspoň dátum, kedy si to napísal, a výsek z vety. Lebo ja som to tak nepostrehol, a vidím len toto:
Skeptik napísal(a):
Št marec 27, 2014 5:01 pm

Konečný výsledok býva taký,že vyhrá len tesne niektorý kandidát,aby boli aj porazení spokojní,že to bolo tesné.

Skeptik napísal(a):
Ne marec 16, 2014 2:57 pm

Tento výsledok bol jasný už dávno pred voľbami,že postúpi Fico s Kiskom. Som zvedavý,aká bude teraz kampaň,čo spravia,aby Fico prehral,lebo tak by to malo byť pripravené podľa mňa.Ktovie,čo na neho vytiahnu,alebo aký spôsob zvolia,

Bolo to logické,že to tak všetko dopadlo,len ľudia sú naivní a myslia si,že to rozhodli sami.Netušia,ako boli manipulovaní.
Sledujem,ako sa správajú a konajú slabí,aj silní.každý robí podľa svojich možností čo sa dá pre seba. Bolo by preto naozaj naivné myslieť si,že o taký vysoký post kapitál neprejaví záujem.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: Ne august 03, 2014 11:35 pm Odpovedať s citátom
Medzi kandidátmi na prezidenta Slovenskej republiky bol aj prof. RNDr. Milan Melník, DrSc. Prezentoval sa na stránke www.melnik.sk.

A takto dopadla jeho stránka.

Teraz ju spravuje Gransy s.r.o. (GRAN-0063).

Zaslal: Ne február 15, 2015 1:03 pm Odpovedať s citátom
Poliakom je hej. V Poľsku kandiduje na prezidentku Magdalena Ogóreková.

Zdroj fotky: www.magdalenaogorek.eu

Ale predpokladá sa, že bude úspešná ako naša Helena Mezenská.

Zdroj fotky: www.humanisti.sk

Zaslal: St marec 04, 2015 1:29 am Odpovedať s citátom
Po prvý raz v histórii Poľska by chcela na funkciu prezidenta kandidovať moslimka

Balli Marzecová, pochádza z Kazachstanu, od roku 1997 žije v Poľsku, novinárka a známa bojovníčka za ľudské práva. Čím je zaujímavá? Chce sa stáť prezidentkou u našich severných susedov. Má ale vôbec šancu v májových voľbách kandidovať? Len malú. Je to ale po prvý raz v histórii katolíckeho Poľska, kedy by sa chcela o funkciu hlavy štátu uchádzať moslimka.

Lukáš Lhoťan

Zaslal: St marec 04, 2015 7:13 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1733
Buďte trpezlivý. O pár rokov bude v EU môcť kandidovať len moslim. Ak ste nedočkavý, vyberte sa do Sýrie a užite si to tam.

Zaslal: Ne máj 10, 2015 11:32 am Odpovedať s citátom
Tomáš Forró napísal(a):
Ekonomicky a politicky je dnes Poľsko zrejme najstabilnejšou postkomunistickou krajinou a tak trochu nudná je celá tunajšia politická scéna, čo býva samo osebe dobrým znamením. Lebo ak vašu krajinu reprezentuje človek, ktorý sa netacká opitý kade-tade, ani si nepletie balkón s Balkánom – slovom, ak žijete v strednej Európe, už toto je slušná výhra.

Zabudol spomenúť prezidenta Kisku, ktorý sa išiel vycikať. Laughing
Panslovanská únia napísal(a):
Na záver osláv pri kladení vencov na cintoríne sovietskych vojakov vo Svidníku ukázal náš súčasný pán prezident svoju pravú tvár. Potom čo konferencier oznámil, že na oslavách vystúpi s príhovorom aj predstaviteľ ruskej strany Andrej Šabanov, pán prezident Kiska sa postavil a demonštratívne odišiel – nepomohol ani piskot a nadávky na jeho adresu.

Andrejovi Šabanovovi stíšili mikrofón – zrejme z dôvodu aby pán prezident jasnejšie počul demokratický prejav svojho ľudu. Zvuk obnovili až pri nasledujúcom rečníkovi.

Neúcta k padlým vojakom a hrubosť slovenského prezidenta voči padlým sovietskym vojakom, a to dokonca v čase, keď sa u nás obnovujú hroby padlých nemeckých vojakov, je nielen prejavom nedostatku elementárnej slušnosti zo strany hlavy štátu (a jeho miništrantov), ale aj charakterovou vadou pána Kisku. Raz sa za Kiskove činy všetci budeme musieť hanbiť. Výchova pána Kisku sa tu ukázala v plnej nahote – no ale čo sme si zvolili, to máme.

Zaslal: Ne máj 10, 2015 9:42 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1733
Veď ste napísali, Lemmy, že Rusko je agresor...

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 10 z 10
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Pridať novú tému

Prejdi na: