Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Aktuálne  ~  Informovanie slovenskej verejnosti nie je objektívne

TvojOponent
Zaslal: Ut marec 14, 2017 10:52 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1562
Komunista Stanislav Mičev nie je nestranná osoba a obviňovanie Tisa na základe dojmov a prianí historicky neobstojí. Je ale zaujímavé, že múzeum SNP je spojené s eštébákom Hrádeckým z o.z. Prometheus a rovnako s eštébákom Mičevom, ktorý do KSS vstúpil po Nežnej revolúcii.
Citujem:
„Naším kandidátom nemôže byť komunista a eštebák,“ hovorí predseda SaS Richard Sulík, prečo nemá šancu stať sa spoločným kandidátom koalície a opozície. SaS chce svojho kandidáta.

Tiso nebol popravený, ale zavraždený - jeho krv je na takých darebákoch ako je Hrádecký a Mičev a o.z Promezheus. Tiso bol zavraždený z politických dôvodov, aby komunisti oslabili politický vplyv svojich oponentov.

Zaslal: Ut marec 14, 2017 10:54 pm Odpovedať s citátom
Inak toto je profil na Pokeci eštébáka Mičeva:
http://pokec.azet.sk/diri
Niečo o mne
Terazky som riaditeľ
Charakteristika
Postava 120 cm, 180 kg, akurátTyp postavy chudáMôj zrak orlíFarba očí podľa počasiaFarba vlasov vlasy a to čo je?Typ vlasov lesklá plešUkončené vzdelanie ukončenéPracujem v oblasti chvalabohu ánoProfesia zdravotná sestraOvládam jazyk mám rád francúzskyObľúbená farba podľa počtu poldecákovVzťah k fajčeniu kladnýVzťah k alkoholu fajnšmakerZnamenie vo zverokruhu všetky
Láska, sex a rodina
Rodinný stav prechodnýDeti mámVzťah k deťom na úrvoni učiteľaNa pokeci hľadám už som našielLáska pre mňa znamená znamenáPríležitostný sex kladnýMôj partner by mal byť môj, vlastne moja
Kultúra
Mám rád filmy mámRád si pozriem dobrý film pozriemMám rád knihy veľmiMám rád hudbu dobrúChodím na koncerty jasnéNajradšej hudbu počúvam veľmi dobrúPohodový večer hore...
životný štýl
Moje záľuby sú mojeŠporty, ktorým sa venujem všetkyŠporty, ktoré sledujem okrem boxuŠpeciality kuchýň z kuchyneDobré jedlo si vychutnám vždyDomáce zvieratá áno

Zaslal: Po marec 27, 2017 6:38 pm Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6040 Bydlisko: Mám.
Predseda OKS Ondrej Dostál napísal(a):
Počas uplynulého víkendu sme si pripomenuli, že prešlo 75 rokov od chvíle, keď fašista Tiso spolu s fašistom Hitlerom tiež začali „chrániť“ budúcnosť bielych detí. A to tým, že zo Slovenska vyviezli prvú tisícku židovských dievčat a mladých žien do vyhladzovacieho tábora. Z tisícky ich vojnu prežilo asi 20.

Pozri: OKS, Trestné oznámenie na poslanca Uhríka za fašistické reči, 27. marca 2017.

Zaslal: Ut marec 28, 2017 8:46 pm Odpovedať s citátom
Logický klam. Nie je dôkaz, že by Tiso vedel o tom, že deti idú na smrť.
Téma Tisa sekulárnych humanistov rozpaľuje do biela preto, lebo si uvedomujú, že moderné dejiny ľavice na Slovensku začali politickou vraždou. Vražda Tisa - politická a justičná vražda - ktorej sa dopustili tzv humanisti, bola zločinom a je stále stigmou na ateistickom hnutí. Kainovo znamenie porovnateľné s udalosťami okolo Kováča na mečiarovcoch. Shocked

Zaslal: St marec 29, 2017 11:20 am Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6040 Bydlisko: Mám.
TvojOponent napísal(a):
Logický klam. Nie je dôkaz, že by Tiso vedel o tom, že deti idú na smrť.
Téma Tisa sekulárnych humanistov rozpaľuje do biela preto, lebo si uvedomujú, že moderné dejiny ľavice na Slovensku začali politickou vraždou. Vražda Tisa - politická a justičná vražda - ktorej sa dopustili tzv humanisti, bola zločinom a je stále stigmou na ateistickom hnutí. Kainovo znamenie porovnateľné s udalosťami okolo Kováča na mečiarovcoch. Shocked

Čo v tvojom názore je pravdivé? Že Ondrej Dostál je sekulárny humanista alebo že je ľavičiar?

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 2 z 2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Pridať novú tému

Prejdi na: