Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Skutočný život v Bohu

brotherrr
Zaslal: Po august 06, 2012 7:44 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 19 november 2011 Príspevky: 77
http://pekaraul.blogspot.sk/search/label/Skuto%C4%8Dn%C3%BD%20%C5%BDivot%20v%20Bohu
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: Po august 06, 2012 7:52 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7173 Bydlisko: Mám.
Veru, čo my vieme o skutočnom živote, keď zabijak strieľal v chráme. Ani sikhovia nevedia… Crying or Very sad

Zaslal: Ut august 07, 2012 6:49 am Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 15 marec 2011 Príspevky: 69
"brotherrr" má šťastie, že nie som admin tohto fóra, lebo by som všetky tie jeho trápne spam príspevky vymazala. Ako by sa mu to asi páčilo, keby sme my išli na nejaké kresťanské fórum, hodíme im tam bez akéhokoľvek vysvetlenia kopec odkazov na ateistické stránky, a ak náhodou niekto odpíše, odpovede sa ak tak nedočká? V pravidlách fóra sa píše, že je zakázané používať fórum k rozširovaniu spamu, tak prečo sa toto nedodržiava?
Lemmy
Zaslal: Ut august 07, 2012 8:41 am Odpovedať s citátom
xsova napísal(a):
"brotherrr" má šťastie, že nie som admin tohto fóra, lebo by som všetky tie jeho trápne spam príspevky vymazala. Ako by sa mu to asi páčilo, keby sme my išli na nejaké kresťanské fórum, hodíme im tam bez akéhokoľvek vysvetlenia kopec odkazov na ateistické stránky, a ak náhodou niekto odpíše, odpovede sa ak tak nedočká? V pravidlách fóra sa píše, že je zakázané používať fórum k rozširovaniu spamu, tak prečo sa toto nedodržiava?

Brotherrr sem vložil 65 príspevkov, na ktoré neodpovedá, ani nijako inak sa nezapája do diskusií. Mňa by viac potešilo, keby existovali humanisti, ktorí by dokázali prispieť tiež nejakými príspevkami.

Zatiaľ hľadať na tomto fóre humanistov je ako hľadať šafran na lúke.

Možno práve Brotherrr spôsobí búrku v zmýšľaní humanistov, a začnú sa ozývať. A ak nie, tak to predsa bude rovnako ako doposiaľ, nič sa nezmení, a všetko ide ako po starom. Tak nad čím sa zamýšľať?

Mne Brotherrr nevadí, ale vadí mi, že nediskutujú humanisti.

Zaslal: Ut august 07, 2012 10:24 am Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 15 marec 2011 Príspevky: 69
No ja občas prispievam, dnes mám trochu času, tak skusím napísať viac. Ale tiež nemám každý deň na to čas (mám aj robotu aj rodinu) a popravde ma ani veľmi nebaví písať do fóra, ktoré je zahltené kadejakými somarinami ako je táto.
Lemmy
Zaslal: Ut august 07, 2012 10:28 am Odpovedať s citátom
To sú výhovorky.

Brotherrr je ako štipľavá paprika na tomto fóre. To isté robí aj inde, napríklad:

Bez boha alebo Diskusné fórum.sk

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: