Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Aktuálne  ~  Politici v teniskách.

Skeptik
Zaslal: Pi august 21, 2020 10:42 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1200
Je to síce lepšia varianta ako čižmy, ktoré sme vídali u niektorých politikov. Aj keď by z nich z trčala slama, alebo by bol v sáre zastrčený nejaký nožík, tiež by to nevyzeralo najlepšie. Za peniaze, ktoré sa dávajú politikom na reprezentačné účely by si voliči zaslúžili niečo iné. Možno je to náznak toho, že sa v budúcnosti ušetrí na reprezentačnom, keď budú politici chodiť v teniskách a teplákoch. Bude aspoň na nejakú tú záplatu na ceste.

Zaslal: Pi august 21, 2020 1:05 pm Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7369 Bydlisko: Mám.
Igor Matovič je netolerantný kresťan
Igor Matovič napísal(a):
... a úplnú vývrtku som spôsobil tým, ktorým sa panenky pretáčali z toho, že to všetko bolo v mojich obľúbených teniskách za pár penez,)

Pozri: Predseda vlády SR Igor Matovič je netolerantný kresťan.

Naposledy upravil Lemmy dňa Pi august 21, 2020 1:07 pm, celkom upravené 1 krát.

Zaslal: So august 22, 2020 7:26 am Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1200
Lemmy napísal(a):

Igor Matovič napísal(a):
... a úplnú vývrtku som spôsobil tým, ktorým sa panenky pretáčali z toho, že to všetko bolo v mojich obľúbených teniskách za pár penez,)

Citácia:
Predseda vlády Igor Matovič sa v utorkový večer pochválil úspešným dňom. Podarilo sa mu to vďaka na*ratiu mnohých skupín obyvateľstva. Od ateistov cez tzv. hejslovenských zadubencov až po ľudí, ktorým sa nepáčilo, že sa s veľvyslancom stretol v teniskách a rifliach.
https://dennikslovensko.sk/54131/matovic-naral-som-kopu-ludi-netolerantnych-ateistov-a-dalsich/

Paradox je, že ten veľvyslanec sa vlastne pridal na stranu proti Lukašenkovi, teda k tým, ktorých slovenskí politici podporujú. Tie tenisky teda vyjadrili pohrdnutie Lukašenkovou opozíciou a aj jej slovenských podporovateľov. Trocha to nedomyslel.
Možno si to neuvedomuje, ako to sťažuje svojej ochranke. Časom pochopí, že nežije vo vzduchoprázdne. Dosť si to sťažuje, ale to pochopí až neskôr, pretože jeho výroky vyvolajú určite reakciu a problémy. Má predsa aj rodinu a nebude večne chránený. Plánuje odísť za hranice? Mnohí ľudia sa čudujú, prečo sú útoky na politikov.
Niektorí ľudia nechápu, prečo by napr. na koncert vážnej hudby nemali prísť v teplákoch. Svedčí to o vlastnostiach jednotlivca. Vlastne niektorí keď si oblečú aj sako, tak sa to k nim nehodí, pretože z ich vyžarovania, správania a vyjadrovania sú aj vyťahané tepláky nad ich úroveň.
Na*ral aj dosť vysokoškolákov, ktorí si museli svoje tituly vyvážiť drinou a plat ktorí teraz dostávajú je odmenou za to všetko odriekanie. Niekto berie bez výčitiek vysoký plat aj keď nemá na to právo. Ako k tomu prídu iní, čo zarábajú málo, pretože nemajú tituly? Nie je to okrádanie? Nemali by vrátiť neoprávnene získané peniaze, tým že poberali vyššie platy za tituly ktoré získali podvodom?
Ateisti a mu vadia, pretože sú menej tolerantní k rôznym podvodom. Veriaci mu to tolerujú. Povedia si, však sa vyspovedá, keď je kresťan a všetko je v poriadku.
Ak to takto pôjde ďalej, tak budú politici robiť reklamy firmám nielen nosením tenisiek a riflí, ale si zoberú aj šiltovky, prípadne tričká s reklamnými nápismi. Možno budú v pozadí pri tlačových besedách reklamné billboardy rôznych firiem, ktoré si presadia u svojich politikov. Kapitál posadnutý všetko reklamovať, aby zvýšil svoje zisky sa už tlačí všade. Reklama musí byť v prvá.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: