Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Aktuálne  ~  Sýria

Lemmy
Zaslal: Ne apríl 15, 2018 12:43 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6757 Bydlisko: Mám.
TASR napísal(a):
Podľa agentúry DPA adresoval americký prezident odkaz Rusku a Iránu ako krajinám „s hlavnou zodpovednosťou za podporovanie, vyzbrojovanie a financovanie zločineckého Asadovho režimu“. „Pýtam sa Ruska a Iránu: Čo za národ by chcel byť spájaný s masovou vraždou nevinných mužov, žien a detí?“ pokračoval Trump s tým, že „národy sveta sa dajú posudzovať podľa ich priateľov“.

Národ? Ak sa slovom národ dajú označiť Spojené štáty americké, tak áno, USA je ten prípad, keď masovo vraždili nevinných mužov, ženy a deti vo Vietname. Trump ignoruje vlastné zločiny USA. Trump nech si najprv pozametá pred vlastným prahom.

Zaslal: Ne apríl 15, 2018 8:49 am Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1749
A jejda... nevyzýval by som Trumpa zametať pred vlastným prahom. Lebo on si môže myslieť, že Sýria je pred jeho vlastným prahom... Shocked

Zaslal: Ne apríl 15, 2018 2:55 pm Odpovedať s citátom
https://www.facebook.com/ChmelarEduard/posts/1831724613526089

http://radiovaticana.cz/clanek.php?id=27494

Zaslal: Po apríl 16, 2018 10:43 am Odpovedať s citátom
Sulík kriticky o miláčikovi Paradu Trumpovi. Nuž sekulárny humanista Lemmy akosi túži po skvelom kapitalizme:

https://www.hlavnespravy.sk/sulik-pri-utecencoch-musi-platit-medzinarodne-pravo-ale-pri-utokoch-na-syriu-nie/1373210

Zaslal: Ut apríl 17, 2018 11:14 am Odpovedať s citátom
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Sulik-sa-tvrdo-pustil-do-Americanov-Raketami-siria-demokraciu-Po-diktatoroch-prisiel-teror-Treba-to-spravit-aj-v-Syrii-299748

Zaslal: Ne apríl 22, 2018 8:38 am Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 905
Lemmy napísal(a):
Čo ak sa Trump správa ako Hitler? Veď Nemci narafičili prepadnutie vysielača v Gliwiciach, aby mali zámienku na útok na Poľsko.

Ohľadom chemckého útoku v Sýrii a aj použitia novičoku mám tri varianty:
1. Robia z nás úplných blbcov.
2,. Blbci sú tí., čo to vymysleli.
3. Tí, čo to vymysleli vedia, že klamú, ale chcú tým dokázať svoju moc a nadradenosť, že môžu kohokoľvek obviniť z čohokoľvek.

Veď čo si už môžeme pomyslieť, keď na zabránenie účinku bojovej otravnej látky stačí človeka opláchnuť trocha vodou z hadice? Shocked
Aj pri kauze novičok mi prišla na um varianta, ktorú by som nazval," ako uniesť cudzieho štátneho príslušníka a z poškodených spraviť ešte blbcov a zákerákov". Štát, ktorý má možnosti použitia látok, ktoré sa nedajú zistiť, použije jed s podpisom? Moja varianta kauzy novičoku je, že Skripala potrebovali pritlačiť a vypáčiť z neho nejaké infomrácie a použili na to na jeho dcéru. Samozrejme, že potom by ju nemohli pustiť na slobodu, aby o takom niečom povedala a aj na mŕtvej by sa dali zistiť všelijaké stopy a preto sa musela stratiť. Najlepšia varianta zahladenia všetkého je vyhlásenie, že má inú identitu, čo nikto nedokáže, že nie je pravda. Či je vo vazení, mŕtva, alebo najmenej pravdepodobné - má inú identitu, to nikto nedokáže.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 3 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Pridať novú tému

Prejdi na: