Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Aktuálne  ~  Sýria

Lemmy
Zaslal: So apríl 14, 2018 11:43 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7369 Bydlisko: Mám.
TASR napísal(a):
Podľa agentúry DPA adresoval americký prezident odkaz Rusku a Iránu ako krajinám „s hlavnou zodpovednosťou za podporovanie, vyzbrojovanie a financovanie zločineckého Asadovho režimu“. „Pýtam sa Ruska a Iránu: Čo za národ by chcel byť spájaný s masovou vraždou nevinných mužov, žien a detí?“ pokračoval Trump s tým, že „národy sveta sa dajú posudzovať podľa ich priateľov“.

Národ? Ak sa slovom národ dajú označiť Spojené štáty americké, tak áno, USA je ten prípad, keď masovo vraždili nevinných mužov, ženy a deti vo Vietname. Trump ignoruje vlastné zločiny USA. Trump nech si najprv pozametá pred vlastným prahom.

Zaslal: Ne apríl 15, 2018 7:49 am Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1763
A jejda... nevyzýval by som Trumpa zametať pred vlastným prahom. Lebo on si môže myslieť, že Sýria je pred jeho vlastným prahom... Shocked

Zaslal: Ne apríl 15, 2018 1:55 pm Odpovedať s citátom
https://www.facebook.com/ChmelarEduard/posts/1831724613526089

http://radiovaticana.cz/clanek.php?id=27494

Zaslal: Po apríl 16, 2018 9:43 am Odpovedať s citátom
Sulík kriticky o miláčikovi Paradu Trumpovi. Nuž sekulárny humanista Lemmy akosi túži po skvelom kapitalizme:

https://www.hlavnespravy.sk/sulik-pri-utecencoch-musi-platit-medzinarodne-pravo-ale-pri-utokoch-na-syriu-nie/1373210

Zaslal: Ut apríl 17, 2018 10:14 am Odpovedať s citátom
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Sulik-sa-tvrdo-pustil-do-Americanov-Raketami-siria-demokraciu-Po-diktatoroch-prisiel-teror-Treba-to-spravit-aj-v-Syrii-299748

Zaslal: Ne apríl 22, 2018 7:38 am Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1200
Lemmy napísal(a):
Čo ak sa Trump správa ako Hitler? Veď Nemci narafičili prepadnutie vysielača v Gliwiciach, aby mali zámienku na útok na Poľsko.

Ohľadom chemckého útoku v Sýrii a aj použitia novičoku mám tri varianty:
1. Robia z nás úplných blbcov.
2,. Blbci sú tí., čo to vymysleli.
3. Tí, čo to vymysleli vedia, že klamú, ale chcú tým dokázať svoju moc a nadradenosť, že môžu kohokoľvek obviniť z čohokoľvek.

Veď čo si už môžeme pomyslieť, keď na zabránenie účinku bojovej otravnej látky stačí človeka opláchnuť trocha vodou z hadice? Shocked
Aj pri kauze novičok mi prišla na um varianta, ktorú by som nazval," ako uniesť cudzieho štátneho príslušníka a z poškodených spraviť ešte blbcov a zákerákov". Štát, ktorý má možnosti použitia látok, ktoré sa nedajú zistiť, použije jed s podpisom? Moja varianta kauzy novičoku je, že Skripala potrebovali pritlačiť a vypáčiť z neho nejaké infomrácie a použili na to na jeho dcéru. Samozrejme, že potom by ju nemohli pustiť na slobodu, aby o takom niečom povedala a aj na mŕtvej by sa dali zistiť všelijaké stopy a preto sa musela stratiť. Najlepšia varianta zahladenia všetkého je vyhlásenie, že má inú identitu, čo nikto nedokáže, že nie je pravda. Či je vo vazení, mŕtva, alebo najmenej pravdepodobné - má inú identitu, to nikto nedokáže.

Zaslal: Ut september 15, 2020 9:00 am Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1200
V Sýrii bola počas bojov, možno aj úmyselne zničená banka semien kultúrnych rastlín. "Len tak ďalej". Aj keď niekto iný ovládne krajinu, tie semená bude potrebovať. Nepíli si ľudstvo pod sebou konár? Hlupáci si ale zvyčajne nevidia ani na okraj nosa. Záložná banka je síce v Nórsku, ale ani tam to nie je bezpečné. Otepľovanie spôsobené aj vojnami spôsobuje vysokú eróziu pobrežia aj na Špicbergoch. Neviem, či to brať ako pozitívnu správu, že vojna sa zastaví, keď nebude čo jesť. Confused

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Pridať novú tému

Prejdi na: