Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O čom sa píše?  ~  Bude mať Bratislava Most Chucka Norrisa?

Lemmy
Zaslal: Pi február 24, 2012 1:00 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6740 Bydlisko: Mám.
Je to živé. Wink

Z hlasovania na facebooku kraja:

Facebook: Rozhodnite o názve cyklomostu

Článok v e-zine: Bude mať Bratislava Most Chucka Norrisa?
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xsova
Zaslal: Pi marec 02, 2012 8:13 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 15 marec 2011 Príspevky: 68
To nie je dobrý nápad. Chuck Norris je kresťanský fundamentalista, ktorý má v skutočnosti dosť hlúpe názory a preto ho určite podporovať nebudem.

Pozri http://en.wikipedia.org/wiki/Chuck_Norris

An outspoken Christian, Norris is the author of several Christian-themed books, such as The Justice Riders. He has also been in a few TV commercials promoting Bible study and prayer in public schools, in addition to efforts to reduce drug use. In his WorldNetDaily columns, he has expressed his belief in Biblical creationism, that those who are troubled should turn to Jesus, and is quoted as saying "true patriots" do not stay clear of discussing religion and politics. Norris serves on the board of directors of the National Council on Bible Curriculum in Public Schools, an organization promoting the use of the Bible in public schools, and also speaks on behalf of organizations advocating official prayers in public schools.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: Pi marec 02, 2012 9:57 pm Odpovedať s citátom
Pozrel som sa teraz na anketu, a vidím, že mu hlasy rapídne rastú.

Most Chucka Norrisa má 9 822 hlasov.
Most Márie Terézie má 676 hlasov.
Cyklomost Devínska má 310 hlasov.

Ono, dá sa na to všelijako pozerať, okrem recesie môže na to pozerať aj optikou sčítania ľudu, kde výrazne vedie Rímskokatolícka cirkev, kým bez vyznania a iné má výrazne nižší počet.

Tak to na Slovensku chodí. Rolling Eyes

Zaslal: Pi september 21, 2012 7:52 pm Odpovedať s citátom
Nech sa ako snažia úradníci ignorovať verejnú mienku, na Google mape sa nachádza Most Chucka Norrisa. Laughing

Webnoviny napísal(a):
Účastníci ankety mohli hlasovať za jeden z hlavných návrhov alebo mohli navrhnúť vlastný názov. Najviac hlasov – 12 599, získal názov Most Chucka Norrisa.

Bratislava má most Chucka Norrisa aspoň na Google mapách

Zaslal: Ut október 02, 2012 12:51 pm Odpovedať s citátom
Neber meno Chucka Norrisa nadarmo do úst! Alebo zadarmo?

Poslanci bratislavského kraja sa spolu s Rakúšanmi nakoniec dohodli na názve Cyklomost Slobody. „Chuck Norris nakoniec vo filmoch reprezentoval vždy hrdinu, ktorý obvykle bránil hodnoty slobody,“ vysvetlil tisíckam hlasujúcich bratislavský župan Pavol Frešo.

Jedno je ale isté. Vďaka cyklomostu sa Slovensko objavilo v americkej televízii. Moderátor objasnil, prečo sa most na Slovensku nemôže volať po tejto hviezde: „Nemôžete nazvať most po Chuckovi Norrisovi, pretože nikto neprejde cez Chucka Norrisa.“

Chuck Norris dokáže všetko. On je dôkazom toho, že teória geocentrizmu je správna, lebo všetko sa točí okolo Chucka Norrisa, a ten je predsa na zemi. No existuje jedna vec, ktorú vraj nevie – vyžiť zo slovenskej výplaty.

www.webmagazin.sk

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: