Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Írsko odsúdilo Vatikán za zatajovanie zneužívania detí

Lemmy
Zaslal: Ut september 18, 2018 10:12 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6922 Bydlisko: Mám.
Otrasné a cynické pokrytectvo predvádza Karol Dučák.
Karol Dučák napísal(a):
Faktom je, že na Západe, zvlášť v USA, spôsobila veľkú morálnu devastáciu spoločnosti sexuálna revolúcia, ktorá sa v šesťdesiatych rokoch začala nebezpečne šíriť spolu s bojovným feminizmom a študentskou revoltou proti autoritám.

Koľké pokrytectvo. Hádzať špinu na druhých!!! Za cirkevnícke zločiny je zodpovedný podľa neho Satan a sexuálna revolúcia. Vie vôbec tento nevzdelanec, čo tvrdí? Aké bludy hlása?

Toto sa mi na nábožných nepáči, že za vlastné zločiny sa snažia hodiť vinu na druhých, či už neexistujúce, fiktívne bytosti ako je Satan, alebo na ľudí, ktorí sa len snažili odbúrať zaostalé náboženské predsudky ohľadom sexuality.

Zaslal: Ut september 18, 2018 10:13 pm Odpovedať s citátom
Karol Dučák rozmýšľa presne rovnako ako stalinista, ktorý obhajuje komunistické zločiny z 50. rokov minulého storočia. Napríklad kauzu Slánsky.

Zaslal: St september 19, 2018 8:59 am Odpovedať s citátom
Teológ Miroslav Kocúr napísal(a):
Existuje o tom aj dôkaz, ktorý nahrala nemenovaná televízia. Biskupa pozvali, pričom si myslel, že idú natáčať čosi ako Pošta pre teba. Stretol sa tam s dvomi dievčatami, sestrami, ktoré sa ho spýtali, či vie, prečo ho pozvali. Nevedel, tak mu jedna z nich povedala, že keď mala šesť rokov, obchytkával ju, potom ju vzal do izby a ukájal sa nad ňou. Biskup vybuchol a kým sa štáb vrátil do Bratislavy, riaditeľ už mal telefonát, že čo si to dovolili. Uvidíme, či nájde odvahu to odvysielať.

Šašo, prečo to hovorí novinárom? S tým má ísť na políciu! Inak je spolupáchateľ, lebo zamlčiava zločin. Vidno, že je teológ, je rovnaký ako tí, ktorí tie sexuálne aféry u kňazov zamlčiavajú. On sa s tým chváli novinárovi? S takou informáciou mal už dávno ísť na prokuratúru, políciu, orgány činné v trestnom konaní, a podať svedeckú výpoveď!

On tára o tom, či televízia nájde odvahu to odvysielať?

To nech nechá na políciu. Nech najprv nájde teológ Kocúr odvahu podať svedeckú výpoveď.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Pridať novú tému

Prejdi na: