Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O čom sa píše?  ~  Keď Google nedáva kresťanom spať

Lemmy
Zaslal: Ne august 12, 2012 11:01 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 5997 Bydlisko: Mám.
O nič vážne nejde. Smile Len ma napadlo pri článku Keď Google nedáva kresťanom spať dať námet konšpirátorom.

Pozrime sa na logo CERN-u.

Prečo tvorcov konšpirácií nenapadlo, že i v logu CERN-u sa ukrývajú tri šestky (666)?

Vari nepovažujú Európsku organizáciu pre jadrový výskum za dielo Satana?

Aspoň ja som na webe nenašiel nič k tomu. Wink

Zaslal: Ne august 12, 2012 11:21 pm Odpovedať s citátom
Nevenoval som tomu veľkú pozornosť (načo aj), ale konšpirátorom sa podarilo vidieť spiknutie i v olympijskom logu pre LOH v Londýne.

Videli tam namiesto roku 2012 slovo ZION. Twisted Evil

Napríklad prečítal som si Iran claims London 2012 Olympics logo spells the word 'Zion'

(Zdroj: www.alias.dj)

Zaslal: Po september 03, 2012 11:44 am Odpovedať s citátom
Karel I. Šimek, o ktorom sa už v e-zine Humanisti.sk píše v článku Keď Google nedáva kresťanom spať, sa teraz opäť predviedol.
Karel I. Šimek napísal(a):
Architektonický a urbanistický koncept Astany, počínajúc pôdorysom mesta, pri bližšom pohľade vyvoláva celý rad otáznikov. Vlastne nielen architektonický – mnohí upozorňujú na meno mesta ako anagram výrazu Satana (rusky Satan), nadmerný výskyt „šestiek“ v informáciách, správach a analýzach z Kazachstanu, či na ďalšiu symboliku podobného charakteru. Vierohodnosť dôkazov tohto typu nech si každý posúdi sám.

Keď hlúposť kvitne, i motyka vystrelí. Ouch

Zaslal: Ut august 06, 2013 10:02 pm Odpovedať s citátom
Záhadný pentagram viditeľný cez Google Earth

Symbol meria v priemere 366 metrov.

V izolovanom kúte Kazachstanu nájdete asi najväčší pentagram na svete. Upozornila na neho dvojica internetových užívateľov, ktorí ho objavili pomocou aplikácie Google Earth. Krátko na to sa webom začali šíriť rôzne konšpiračné teórie.

Symbol hviezdy, ktorý meria v priemere 366 metrov sa nachádza na južnom pobreží rezervácie Upper Tobol na severe krajiny.

Viac v článku na TV Noviny.

Zaslal: So november 23, 2013 4:42 pm Odpovedať s citátom
Vedeli ste, že existuje Gúglová cirkev? Church of Google.

Googlizmus

Dôkazy, že Google je boh. Very Happy

Zaslal: Po máj 26, 2014 1:31 am Odpovedať s citátom
V Rusku zasa niekomu nedáva spať čiarový kód.

Ruské mlieko napísal(a):
Почему на упаковках продукции «Рузское Молоко» зачеркнут штрих-код?

Уже на протяжении 5 лет на всех упаковках продукции под брендом «Рузское Молоко» штрих-код зачеркнут красным крестом. Многие наши потребители задаются вопросом: почему? Вопросов поступает достаточно, поэтому мы решили разъяснить причину.

Давно известно, что штрих-код на товарах – это один из прообразов печати антихриста, в нем невидимо всегда присутствуют три шестерки (666) – или же имя антихриста, которое сокрыто в Священном Писании.

При создании штрих-кода «число антихриста» было вставлено намеренно. Можно было использовать нейтральные нули или единицы, семерки или восьмерки. Три шестерки были использованы по меньшей мере исходя из «черного юмора», а скорее, из осознанного богоборчества.

Православные старцы давно предупреждали о том, что именно в виде штрих-кода будет та печать, которую будут вживлять людям на чело и на руку. И это время недалеко, так как уже сейчас людям повсеместно предлагают принять универсальные электронные карты, содержащие в себе абсолютно всю информацию о человеке.

В содержании числа зверя в штрих кодах сомневаться не приходится. Были выполнены три исследования штрихового кодирования бывшими специалистами высшего класса в области программирования - монахами из Афонского монастыря Григориат, представлены исследования дипломантом Боннского Университета Информатики г-н Георгием Сахиниан «Система кодирования European Article Numbering (EAN-13)» (10.10.1997), "Доклад Одиннадцати учёных" и других экспертов в области электронных технологий в специальную Комиссию Священного Синода, доклад техника г-на Стаматиса Кулутру в Священный Синод (1993 г.)43 и многие другие. Существуют и отечественные исследования.

По стандарту во всех штрих-кодах присутствуют три полосы: две с краев и одна посередине. Остальные полосы соответствуют индивидуальному цифровому кодированию и отвечают цифрам от 0 до 9. Так вот, три универсальные полосы, более длинные, чем индивидуальные, соответствуют одинаковой цифре, а именно: шестерке. Так как универсальных три - получаются выделены именно три шестерки.

Zdroj: Spoločnosť Prometheus

Zaslal: Ne november 23, 2014 1:48 pm Odpovedať s citátom
Európsky parlament chce bojovať proti monopolu firmy Google. Európskemu parlamentu sa nepáči, že spoločnosť Google má monopol v Európe v oblasti vyhľadávania. Pripravuje rezolúciu, ktorá by mala jeho monopol obmedziť. Ouch

www.aktuality.sk a www.huffingtonpost.com (European Parliament Eyes Google Break-Up; Reuters | Alexei Oreskovic, Julia Fiorettiová a Alastair Macdonald)

Zaslal: Ne február 26, 2017 7:20 pm Odpovedať s citátom
Magy napísal(a):
No a ďalej už ani niet vlastne čo dodať. Satanské šestky ani antény sa nekonajú, a tým pádom sú všetky ostatné argumenty, ktoré si pán Tomáš Marný (a jeho prívrženci) na základe tohoto nesprávneho výkladu fungovania čiarového kódu vycucal z prsta, úplne irelevantné a nesprávne. Žiadne vypaľovanie negatívnej energie do potravín pomocou nejakých zlých šesť-šesť-šesť bu-bu-bu energií, žiadna zmena molekulárnej podstaty potraviny, ani jej energetickej hladiny, rezonancie alebo nazvite si to ako chcete. Samé bludy.

Navyše zmena molekulárneho usporiadania kyseliny askorbovej (L spin na D spin) len púhym pôsobením skenovacieho laseru na zlomok sekundy a dokonca cez nepriehľadný obal, v ktorom je uložený produkt s obsahom tejto kyseliny (teda nejaký vitamínový prípravok)? Fíha, to už chce riadnu dávku drzosti, nevedomosti alebo jednoducho totálnej ignorancie.

Pán Tomáš Marný navyše zabúda (alebo prehliada) to, že EAN kód (a jeho najpoužívanejšia verzia EAN-13) nie je jediný typ čiarového kódu. Je tu UPC-A, UPC-E a kopec ďalších, ktoré (rovnako ako EAN-13) nemajú žiadne satanské šestky a teda ani nejaké „antény“. Mnoho nových produktov už používa QR kód, ktorý laserom nie je možné čítať, číta sa zosnímaním kamerou, teda v podstate „vyfotografovaním“. Celkom som zvedavý, s akou hypotézou príde v prípade týchto kódov, akéže čertovské zaklínadlá sú podľa neho zabudované tam… „Budliky-budliky-tu-máš-rakovinu“?

Bohužiaľ, toto nie je prvý a zrejme ani posledný článok „o pravde“, ktorý dnes predkladajú títo novodobí „spasitelia“ s láskou a úsmevom na tvári v mene očisty od zla dnešnej doby. V jednom s nimi súhlasím: elektronizácia, industrializácia, automatizovanie výroby a produkcie potravín a produktov spotrebného charakteru spolu s vysoko-inteligentným obsahom programov v televízii a niekoľkými podozrivými udalosťami môže v niekom vyvolať pocit, že to všetko ohlupuje, robí ľudí závislejšími na tomto systéme, menej slobodných. A rovnako som si vedomý toho, že existujú veci medzi nebom a zemou, na ktoré súčasná veda nestačí. Ale aby to bol zámer na ovládnutie všetkých ľudí na Zemi, ich zotročenie a zošnurovanie do jarma novodobého otroctva v štýle „drž hubu a krok, pracuj, plať účty a hlavne sa na nič nepýtaj“ nejakého supertajného spolku???

Že mnohé výdobytky dnešnej doby majú viac negatívny než pozitívny dopad na ľudí a spoločnosť, je tiež neoddiskutovateľný (a pomerne ľahko dokázateľný) fakt. Ale nemôžem súhlasiť s tým, že by to bol cielený zámer nejakej tajnej skupinky, bez ohľadu na to či sú to Ilumináti, slobodomurári, židia alebo zelení s tykadielkami. Prípadne strojov a my všetci žijeme v Matrixe.

Ak to tak aj náhodou je, zatiaľ nikto nepriniesol vierohodný dôkaz a tí, čo sa to dokázať snažia, majú vo svojej argumentácii toľko chýb (ako v prípade týchto satanských šestiek), až je to zarážajúce.

Aby ste sa nemýlili – rád sa pridám k čomukoľvek, čo aspoň trochu zmierni dopady tejto konzumnej doby na nás, na svet a prírodu okolo nás, na zvieratá a samozrejme budúcnosť. Osobne sa tiež neradím k ovciam, ktoré uveria prvej veci, ktorú dostanú na podnose, nech znie akokoľvek vierohodne. Rád podrobujem tvrdenia kritickému skúmaniu, podobne ako túto hypotézu o satanských anténach v čiarových kódoch. A ajhľa, hneď zo začiatku tejto teórie zásadný omyl, ktorý rozpútava systémom padajúceho domina ďalšie omyly, lebo sa priamo odvíjajú od nesprávnej (alebo jednoducho vymyslenej) prvotnej interpretácie, aké kódy a čísla sú použité v čiarových kódoch. Som rád, ak niekto podobne ako ja neuverí hocičomu a podrobí tvrdenie skúmaniu. Ale prosím vás, ak už bojujete za dobro, robte tak aspoň so zdravým rozumom a nie s falošnými alebo úplne nesprávnymi argumentmi! V takom prípade je totiž taká snaha kontraproduktívna.

Pravdivosť zatiaľ žiadnej konšpiračnej hypotézy nebola potvrdená nezávisle a vierohodne na tom, kto ju vytvoril, prípadne skupine ľudí, ktorí danú teóriu vykresľujú ako „pravdu“. Bez ohľadu na to, či tí, čo ju vytvorili sa len nudili, alebo sa snažili tento svet zlepšiť. Konšpiračné hypotézy (od chemtrails, cez stroskotanie Titanicu lebo to bol údajne poisťovací podvod, zhodenie dvojičiek v N.Y. ako zámer vlády USA a dokonca aj to, že Zem je plochá (!!!) a všetky vlády sveta nám to zamlčujú, až po túto hypotézu so satanskými anténami v čiarových kódoch) totiž nepopisujú realitu, ale pokrivený a úplne prekrútený pohľad na časť skutočnosti, prípadne na úplne vymyslenú konštrukciu a navyše doplnený o zjavné omyly, polopravdy či zamlčovania iných dôležitých faktov a skutočností – a tým pádom k ničomu neprispievajú ani nepomáhajú.

Inými slovami – použijem čo sa mi hodí do toho, čo chcem dokázať ja a čo sa mi nehodí, to jednoducho odmietnem alebo opäť vysvetlím tak, aby to sedelo pre môj zámer. Pre ilustráciu je tu obrázok, ktorý veľmi zjednodušene vyjadruje rozdiel medzi správnym vysvetlením reality a konšpiračným (jednostranným) pohľadom na tú istú vec.

Konšpiračné hypotézy poskytujú iba obmedzený, vysoko zaujatý a teda nesprávny pohľad na realitu. Podobne ako 2D projekcia z obrázku znázornená žltým alebo modrým nasvietením. Realitou je však trojrozmerný valec. Pozorovateľ, ktorý sa oprie o to, čo vidí iba z jeho uhla (napríklad kruh) a berie to ako komplexnú realitu (teda odmieta štvorec a ostatné perspektívy pohľadu na tú istú vec), je v podstate obmedzenec. Niektorí to majú vrodené, tých ľutujem, ale niektorí to robia schválne a v takom prípade neviem, či sú hodní mojej ľútosti, alebo si zaslúžia prefackať (najlepšie lopatou). A či by aj to vlastne aj pomohlo, lebo ako mám skúsenosti, niekedy nepomáha nič a v záujme vlastného zdravia je dobré sa im len vyhýbať a nechať ich plávať v ich vlastných sra… ehm… fantazmagóriách.

Archív: Magy: Satanské 666 v čiarových kódoch

Optický klam (obrázok z citovaného článku)

Zaslal: Ne apríl 09, 2017 8:24 am Odpovedať s citátom
Starý známy Starý známy
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 607
[quote="Lemmy"]
Magy napísal(a):

Bohužiaľ, toto nie je prvý a zrejme ani posledný článok „o pravde“, ktorý dnes predkladajú títo novodobí „spasitelia“ s láskou a úsmevom na tvári v mene očisty od zla dnešnej doby. V jednom s nimi súhlasím: elektronizácia, industrializácia, automatizovanie výroby a produkcie potravín a produktov spotrebného charakteru spolu s vysoko-inteligentným obsahom programov v televízii a niekoľkými podozrivými udalosťami môže v niekom vyvolať pocit, že to všetko ohlupuje, robí ľudí závislejšími na tomto systéme, menej slobodných. A rovnako som si vedomý toho, že existujú veci medzi nebom a zemou, na ktoré súčasná veda nestačí. Ale aby to bol zámer na ovládnutie všetkých ľudí na Zemi, ich zotročenie a zošnurovanie do jarma novodobého otroctva v štýle „drž hubu a krok, pracuj, plať účty a hlavne sa na nič nepýtaj“ nejakého supertajného spolku???

Pravdivosť zatiaľ žiadnej konšpiračnej hypotézy nebola potvrdená nezávisle a vierohodne na tom, kto ju vytvoril, prípadne skupine ľudí, ktorí danú teóriu vykresľujú ako „pravdu“. Bez ohľadu na to, či tí, čo ju vytvorili sa len nudili, alebo sa snažili tento svet zlepšiť.ani nepomáhajú.

Konšpiračné hypotézy poskytujú iba obmedzený, vysoko zaujatý a teda nesprávny pohľad na realitu.
Optický klam (obrázok z citovaného článku)

Každý človek si myslí, že koná správne. Jeho konanie je totiž spôsobené vyhodnotením mnohých skúseností, informácií. Na všetko sa ale pozerá zo svojej pozície a mnohé je mu teda zatienené, zakryté. Nevidí celok, ale len jednu stranu kocky. To platí aj pre skupinu ľudí, ktorej členovia sa pozerajú z jedného smeru, čo vedie k ešte väčšiemu skresleniu, pretože hromadná neúplná informácia dáva pocit mať dokonalú pravdu za ktorú sa oplatí obetovať aj život. Mediálna propaganda toto masívne využíva na svoje ciele. Zakladanie klapiek ľuďom na oči ich nasmeruje tam, kde to chcú mocipáni. Ľud je doslova ohlúpnutý a keď sa pozeráme, čoho sú takto „správne“ presvedčení schopní, tak sa z toho až rozum zastavuje.
Pod vplyvom rôznej propagandy vznikajú aj skupiny s protichodnými cieľmi. Každá má svoju pravdu, ktorú sa snaží kvôli svojmu takto vytvorenému presvedčeniu presadiť. Potom tu máme rôzne náboženstvá, spoločenské zriadenia, sekty a iné skupiny, ktorých členovia si všetci myslia, že je to pravé, najlepšie, najsprávnejšie a sú schopní potom ísť k svojmu cieľu aj cez mŕtvoly.
Nedokonalé informácie sa stávajú príčinou vzniku konfliktov, až vojen. Ľudia by mali komunikovať čo najviac pravdivo. Tu je ale v mnohých prípadoch divný postoj štátov, ktoré sa snažia obmedziť pravdivé vzájomné informovanie. Prenasledujú šírenie pravdy, ale je to logický následok napadnutia samotného vedenia štátu nedokonalým jednostranným videním,
Sledovať cudziu propagandu je zakázané, pretože to narúša vlastnú, čo bráni porozumeniu. Niektorí už majú tak silno vybudovanú odpudivosť na akýkoľvek cudzí názor, že do ich mozgu nemá šancu preniknúť ani najmenšia im nevyhovujúca myšlienka. Tak si každý melie to svoje, kričí zbraňami stále silnejšie, aby prehlušil iný názor – ten „nesprávny“?
Nemám pravdu – to sú slová, ktoré sa podľa psychológov najťažšie hovoria. Hľadať dôkazy na to, že nemám pravdu je ešte ťažšie. Málokto to dokáže a má na to chuť, pretože to vyžaduje dosť veľké premáhanie. K skutočnej pravde sa potom nikdy nedopátrajú.
Konšpiračné teórie údajne poskytujú nedokonalý obraz. Verejne propagované informácie sú všetky "dokonalé". Eru
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: Po apríl 10, 2017 7:56 am Odpovedať s citátom
Skeptik napísal(a):
Konšpiračné teórie údajne poskytujú nedokonalý obraz. Verejne propagované informácie sú všetky „dokonalé“. Eru

Trápne sa posmievaš.

Dám ti príklady.

Kasafran, humanista, komunista s fašistickým (nacistickým) odtieňom neraz uverejní kdejaký nezmysel, blud. Jednoducho šíri hoaxy.

Klamstvo o Winstonovi Churchillovi

Komunistom ide veľmi dobre goebbelsovčina.

Nájdi dôkaz o Churchillovom vystúpení v Hornej snemovni 23. 12. 1959 pri príležitosti 80. výročia narodenia J. V. Stalina.

Alebo tie konšpiračné teórie o mimozemšťanoch. Alebo o pristátí na Mesiaci.

Keď verejnoprávna televízia podá správu o nejakom stretnutí politikov, o novom zákone, alebo hoci aj o havárii, alebo že niekde zhorel dom, tak v čom klamú?

Skeptik, bol by si hodný mena „skeptik“, keby si sa naučil byť konkrétny. Dávaj presné príklady, kedy RTVS uverejnila nejakú konšpiračnú teóriu napríklad o mimozemšťanoch, ako nejakému bezdomovcovi ukradli peňaženku so 100 000 eurami. Neviem, nič seriózne mi neprišlo na um. Máš niečo v rukáve? Vytiahni svoje esá. Predveď sa!

Zaslal: Po apríl 10, 2017 5:07 pm Odpovedať s citátom
Starý známy Starý známy
Lemmy napísal(a):

Keď verejnoprávna televízia podá správu o nejakom stretnutí politikov, o novom zákone, alebo hoci aj o havárii, alebo že niekde zhorel dom, tak v čom klamú?

Podstata klamstva médií je v tom, že ukazujú objekt len z jednej strany, presne, ako na tom obrázku. Sú maximálne zaujaté. Obrazne pred objektív dávajú to, čo chcú zvýrazniť, takže to vyzerá oveľa väčšie, ako v skutočnosti je. Čo chcú potlačiť, nezverejnia vôbec, alebo to spomenú len okrajovo a ešte naviac negatívne. Objektívne médiá by mali dávať možnosť vystupovať všetkým, nielen vyvoleným. Protistrana sa tak nedostane k slovu a keď sa aj dostane, tak je snaha ju otázkami zosmiešniť, znemožniť. Médiá ovládnuté polarizátormi nikdy neposkytnú spoľahlivý, pravdivý obraz skutočnosti.
Lemmy, nehovor mi o verejnoprávnych médiách, pretože také u nás nemáme. Síce sa tak nazývajú, ale objektívne informovanie verejnosti vyzerá ináč. Je to tak teraz a bolo to tak aj v minulosti. Čím viac sa režim nakláňa na jednu stranu, zvrháva, tým viac médiá skresľujú. Nuž snažia sa, ale ľudia si vždy mysleli svoje, pretože dokonale zamlčať pravdu sa nedá. Dostali sa k informáciám inými cestami, neoficiálnymi. To mocipánom ale nevyhovuje a preto sa snažia obmedzovať internet, prenasledovať šírenie informácií určitého druhu, pretože im to podkopáva ich plány.
Z Churchila spravili médiá geniálneho politika, ale málokto asi vie, že na začiatku kariéry práve jeho rozhodnutím, aktivitou zahynulo pri Galipoli 50 000 britských vojakov. Doslova katastrofa. To má byť niekto výnimočne dobrý?
Čo sa týka pristátia na mesiaci, pád WTC, alebo aj ďalších konšpiračných teórií, aj tu sledujem, ako promocenské médiá získavajú na prevahe a pretláčajú svoje myšlienky. Oponenti sú vyberaní, dôkazy manipulované. Prečo s stratili filmové materiály z pristátia na Mesiaci? Veď to by mala byť doslova národná tragédia, keď sa znehodnotia dôkazy o takom úspechu. Keď sa na to ale pozrieme z inej strany, tak sa nám núka jediná teória. Moderná technika a moderné metódy by objavili v tých materiáloch niečo, čo sa nesmel nikto dozvedieť a preto ich jednoducho zničili.
Historici budú mať náročnú prácu, ak sa zachová aspoň časť materiálov zo súčasnosti, pretože je ich nepomerne viac, ako to bolo v minulosti. Bolo by zaujímavé počuť, čo budú hovoriť nezaujate o súčasnej dobe. Niektorým politikom, „osobnostiam“ asi dajú poriadnu nakladačku, ktorú by oni asi neradi počuli, čo je škoda, že sa toho nedožijú.
Lemmy
Zaslal: Po apríl 10, 2017 6:13 pm Odpovedať s citátom
Skeptik napísal(a):
Lemmy napísal(a):

Podstata klamstva médií je v tom, že ukazujú objekt len z jednej strany, presne, ako na tom obrázku. Sú maximálne zaujaté. Obrazne pred objektív dávajú to, čo chcú zvýrazniť, takže to vyzerá oveľa väčšie, ako v skutočnosti je. Čo chcú potlačiť, nezverejnia vôbec, alebo to spomenú len okrajovo a ešte naviac negatívne. Objektívne médiá by mali dávať možnosť vystupovať všetkým, nielen vyvoleným. Protistrana sa tak nedostane k slovu a keď sa aj dostane, tak je snaha ju otázkami zosmiešniť, znemožniť. Médiá ovládnuté polarizátormi nikdy neposkytnú spoľahlivý, pravdivý obraz skutočnosti.
Lemmy, nehovor mi o verejnoprávnych médiách, pretože také u nás nemáme. Síce sa tak nazývajú, ale objektívne informovanie verejnosti vyzerá ináč. Je to tak teraz a bolo to tak aj v minulosti. Čím viac sa režim nakláňa na jednu stranu, zvrháva, tým viac médiá skresľujú. Nuž snažia sa, ale ľudia si vždy mysleli svoje, pretože dokonale zamlčať pravdu sa nedá. Dostali sa k informáciám inými cestami, neoficiálnymi. To mocipánom ale nevyhovuje a preto sa snažia obmedzovať internet, prenasledovať šírenie informácií určitého druhu, pretože im to podkopáva ich plány.
Z Churchila spravili médiá geniálneho politika, ale málokto asi vie, že na začiatku kariéry práve jeho rozhodnutím, aktivitou zahynulo pri Galipoli 50 000 britských vojakov. Doslova katastrofa. To má byť niekto výnimočne dobrý?
Čo sa týka pristátia na mesiaci, pád WTC, alebo aj ďalších konšpiračných teórií, aj tu sledujem, ako promocenské médiá získavajú na prevahe a pretláčajú svoje myšlienky. Oponenti sú vyberaní, dôkazy manipulované. Prečo s stratili filmové materiály z pristátia na Mesiaci? Veď to by mala byť doslova národná tragédia, keď sa znehodnotia dôkazy o takom úspechu. Keď sa na to ale pozrieme z inej strany, tak sa nám núka jediná teória. Moderná technika a moderné metódy by objavili v tých materiáloch niečo, čo sa nesmel nikto dozvedieť a preto ich jednoducho zničili.
Historici budú mať náročnú prácu, ak sa zachová aspoň časť materiálov zo súčasnosti, pretože je ich nepomerne viac, ako to bolo v minulosti. Bolo by zaujímavé počuť, čo budú hovoriť nezaujate o súčasnej dobe. Niektorým politikom, „osobnostiam“ asi dajú poriadnu nakladačku, ktorú by oni asi neradi počuli, čo je škoda, že sa toho nedožijú.

Si trápny táraj! Nič konkrétne, len táraš. Už si ma unavil svojimi táraninami. Tak ľutujem, že tu diskutujem s tebou o tvojich nezmysloch a s bigotným fanatikom s prezývkou TvojOponent.

Musím sa šetriť. Nemá pre mňa význam zaoberať sa tvojimi halucináciami, kým sa nenaučíš hovoriť konkrétne.

Inak, drž sa. Nech sa ti v osobnom živote darí, keď už na fóre nie si hoden nosiť meno Skeptik. Evil or Very Mad

Zaslal: Ut apríl 11, 2017 4:09 pm Odpovedať s citátom
Starý známy Starý známy
Lemmy napísal(a):

Musím sa šetriť. Nemá pre mňa význam zaoberať sa tvojimi halucináciami, kým sa nenaučíš hovoriť konkrétne.

Lemmy, podľa teba sú to táraniny. Čo sú potom nasledovné perly z úst našich politikov:
- Korupcia na vysokých miestach neexistuje.
- Zdravotníctvo nie je v katastrofálnom stave.
- Nezamestnanosť klesá.
To je len taká malá ukážka toho, ako sa médiá snažia natlačiť ľuďom do hláv, čo by chceli, aby si mysleli. Taký odpad, ktorý teraz produkujú médiá (česť výnimkám) človek so zdravým rozumom nemôže konzumovať, ak si chce zachovať aké také zdravie.
Neviem Lemmy, ale ty im to asi všetko veríš, keď sa zastávaš médií. Možno v niektorom pracuješ , tak asi preto.
Lemmy
Zaslal: Ut apríl 11, 2017 7:40 pm Odpovedať s citátom
Skeptik napísal(a):
Lemmy, podľa teba sú to táraniny. Čo sú potom nasledovné perly z úst našich politikov:
- Korupcia na vysokých miestach neexistuje.
- Zdravotníctvo nie je v katastrofálnom stave.
- Nezamestnanosť klesá.
To je len taká malá ukážka toho, ako sa médiá snažia natlačiť ľuďom do hláv, čo by chceli, aby si mysleli. Taký odpad, ktorý teraz produkujú médiá (česť výnimkám) človek so zdravým rozumom nemôže konzumovať, ak si chce zachovať aké také zdravie.
Neviem Lemmy, ale ty im to asi všetko veríš, keď sa zastávaš médií. Možno v niektorom pracuješ , tak asi preto.

Neviem, čo majú tie perly spoločné s tvojimi táraninami. Ale poradím ti ako lekár: Tak ich nekonzumuj!

Si trápny! Na tom, kde pracujem, nezáleží. S tebou diskutujem o tom, čo je pravda, čo klamstvo. Ty rád uveríš alebo sám šíriš rôzne demagogické vety.

Zaslal: St apríl 12, 2017 1:05 am Odpovedať s citátom
Skeptik, ponúkam ti správu z mainstreamu.

Migrantov predávajú na trhoch v Líbyi ako otrokov

Líbya je pre mnohých Afričanov utekajúcich do Európy častou destináciou, z ktorej sa ďalej plavia cez Stredozemné more.

Tridsaťštyriročný Senegalčan mal za sebou dlhú cestu cez niekoľko afrických krajín a dúfal, že práve z Líbye sa mu podarí dostať do Európy.

Namiesto toho, aby mu prevádzači pomohli vybaviť si prepravu cez Stredozemné more, skončil ako otrok. Ak by jeho rodina nezaplatila výkupné, dnes by už pravdepodobne nežil.

Pavol Štrba

Tak čo teraz? Klame mainstream? Predávajú alebo nepredávajú? Stal alebo nestal sa nejaký Senegalčan otrokom?

Vieš, Skeptik, čo si nehodný toho, aby si sa nazýval skeptikom, o tom to je. O pravde. A porovnaj si mainstream s tzv. alternatívou, kde píšu nezmysly o UFO, mimozemšťanoch, a ďalšie bludy, ktorými kŕmia tupých čitateľov. Crying or Very sad

Tzv. alternatívy neprinášajú seriózne správy.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na: