Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Cirkev povolila sobáše osôb rovnakého pohlavia v kostole

Lemmy
Zaslal: Ut apríl 12, 2016 8:34 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6093 Bydlisko: Mám.
TASR – Cirkev odobrila cirkevný obrad pri sobášoch medzi osobami rovnakého pohlavia, čím skončila dlhoročné diskusie o tejto záležitosti.

V článku sa síce píše „čím skončila dlhoročné diskusie o tejto záležitosti“, ale diskusné fórum nie je cirkev, tu môžete „o tejto záležitosti“ pokojne hrkútať. Laughing

Zaslal: Ut jún 06, 2017 3:08 pm Odpovedať s citátom
Známejší Známejší
Založený: 06 jún 2017 Príspevky: 103
Lemmy napísal(a):
TASR – Cirkev odobrila cirkevný obrad pri sobášoch medzi osobami rovnakého pohlavia, čím skončila dlhoročné diskusie o tejto záležitosti.

V článku sa síce píše „čím skončila dlhoročné diskusie o tejto záležitosti“, ale diskusné fórum nie je cirkev, tu môžete „o tejto záležitosti“ pokojne hrkútať. Laughing

ide o norsku evanielicku cirkev... a oni si mozu cokolvek co si odsuhlasia ... Wink vstah cirkvi (spolocenstva veriacich ) a krista je ako vstah zenich a a nevesty ... zenich vedie nevestu a rodinu zivotom ... ale velakrat sa stava ze nevesta prestava byt nevestou a spava sa s nej pani a stale viac a viac sa snazi vkaldat do manzelstva svoj prvok ... az sa strati podstata koli comu za nim isla ... lebo uz nejde vlea krat za nim ale vedla neho .. alebo prednim alebo uplne s niekym inym ... a vsetci vieme ako koncia takketo zvazky...

ja osobne kroky evanielickych cirkvi ani neregistrujem lebo by som cely ziivot nemohol robit nic ine len v USA je ich okolo 2000 a kazda ma vlastne stanovi
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: