Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Sekulárny štát

TvojOponent
Zaslal: Št február 16, 2017 12:16 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1493
Akože? Ateisti nemajú sviatok? A čo Medzinárodný deň zvierat? Alebo Deň bláznov? Very Happy

Zaslal: Št február 16, 2017 5:33 pm Odpovedať s citátom
Starý známy Starý známy
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 552
TvojOponent napísal(a):
Akože? Ateisti nemajú sviatok? A čo Medzinárodný deň zvierat? Alebo Deň bláznov? Very Happy

Máš to ťažké TvojOponent. Keď niekto nemá zavesený krížik na krku, tak ho asi považuješ za blázna, alebo zviera. Problém je, že keď sa k niekomu blížiš odzadu, tak krížik tiež nevidíš a preto ho tiež musíš dočasne zaradiť medzi zvieratá. Z ďalej sú vlastne pre teba všetci tiež zvieratá, lebo sa nedajú spoľahlivo identifikovať. Máš to ťažké, žiť s takým vnútorným konfliktom nedostatočnej a včasnej identifikácie osôb. Niektorí tento problém vyriešili tak, že nosia veľké znamenia nielen vpredu, ale aj na chrbte. Teraz už viem prečo.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TvojOponent
Zaslal: Št február 16, 2017 11:43 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1493
Skeptik napísal(a):
TvojOponent napísal(a):

Máš to ťažké TvojOponent. Keď niekto nemá zavesený krížik na krku, tak ho asi považuješ za blázna, alebo zviera. Problém je, že keď sa k niekomu blížiš odzadu, tak krížik tiež nevidíš a preto ho tiež musíš dočasne zaradiť medzi zvieratá. Z ďalej sú vlastne pre teba všetci tiež zvieratá, lebo sa nedajú spoľahlivo identifikovať. Máš to ťažké, žiť s takým vnútorným konfliktom nedostatočnej a včasnej identifikácie osôb. Niektorí tento problém vyriešili tak, že nosia veľké znamenia nielen vpredu, ale aj na chrbte. Teraz už viem prečo.

Argumentačný klam. Vymyslel si si názor, ktorý si mi podsunul a následne ho s veľkou pompou vyvraciaš.
Very Happy

Zaslal: Po február 20, 2017 12:37 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 30 júl 2015 Príspevky: 22
Vymyslel si si názor, ktorý si mi podsunul a následne ho s veľkou pompou vyvraciaš.
Very Happy

Tvoj Oponent . Tak ja sa musim silno moc branit proti takemu krivemu obvineniu Razz so Skeptikom som nic nevymyslela leda ak by sa pridal na moju stranu optimistu Wink
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Pridať novú tému

Prejdi na: