Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Etika humanizmu – humanistika  ~  Buďme aj k sebe kritickí

Lemmy
Zaslal: Št september 16, 2010 12:15 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6515 Bydlisko: Mám.
Buďme aj k sebe kritickí. Nemyslím si, že to, čo teraz kritizujem, je maličkosť, čosi zanedbateľné. Pre mňa je to hrubá chyba. Možno vzniká tým, že niekedy v snahe čosi povedať, sa preháňa, a neuvažuje sa až toľko nad tým, čo sa píše. Veľmi som zvedavý, že koho to napadlo, aby napísal o Dawkinsovi, že je nositeľom Nobelovej ceny. Dnes som si to prečítal v diskusnom fóre v téme: Trocha pravdy o vedcoch…

Keď trocha pravdy sa žiada, tak trocha pravdy aj treba povedať. Lebo nie je nositeľom Nobelovej ceny! Viem, že je nositeľom ceny Humanista roka (1996).

Fajer to nenapísal, on to len slepo skopíroval, akoby ani nečítal, čo kopíruje. Nazývam to hrubé faux pas. Odkazuje na media.bloguje.cz, ale nenašiel som tam tento článok.

Zaslal: Št september 16, 2010 11:35 pm Odpovedať s citátom
Známejší Známejší
Založený: 01 september 2009 Príspevky: 207 Bydlisko: Slovensko
Lemmy napísal(a):
... Dnes som si to prečítal v diskusnom fóre...

To ešte nevieš, čo všetko tam bolo, býva, bude, je. Ach tie fóra... samé "kapacity" a konic koncov ani mi nie sme žiadne esá. Alebo že by? Smile
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Lemmy
Zaslal: Pi september 17, 2010 9:42 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6515 Bydlisko: Mám.
svaty_certisko napísal(a):
nie sme žiadne esá. Alebo že by? Smile

Samo… ani ja nie som také eso. Len mi to včera udrelo do očí. To sa nedá prehliadnuť. Nielen že som si ju všimol (tú chybu), ale mi aj záleží na tom, aby sa náhodou ďalej nešírila. Fantazírujem: Možno nás potajme špehujú z nobelovej komisie, a povedia si: Tak fajn, keď toľko o tom hovoria, tak dajme Dawkinsovi Nobelovu cenu.

Pokiaľ by išlo len o môj názor, ja by som Dawkinsa navrhol na Nobelovu cenu. Myslím si, že si ju zaslúži. Wink

Možno raz to aj tak bude, že niekde bude čosi uverejnené, a bude tam uvedené: Richard Dawkins, nositeľ Nobelovej ceny. A bude to pravda! Wink3

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: