Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Etika humanizmu – humanistika  ~  Ján Parada

TvojOponent
Zaslal: Ne august 12, 2018 10:35 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1750
Tvrdí o sebe, že je šľachetný humanista. No môže sa šľachetný človek vyjadrovať takto?

Citácia:
Ach, jaj, katolícky eštebácky pohrobok

https://www.dzio.sk/lipka/theme/volby-by-vyhral-smer-sas-a-lsns

Zaslal: Ne august 12, 2018 10:38 am Odpovedať s citátom
Parada svoju lásku k vede dokazuje aj nasledovnými suterénnymi urážkami:

Citácia:
Jaj, ty si reinkarnovaný tupec Grygar

Zdroj: https://www.diskusneforum.com/theme/grygar-by-mal-sam-sebe-udelit-anticenu-bludny-balvan[/quote]

Zaslal: Ne august 12, 2018 10:46 am Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6881 Bydlisko: Mám.
Môže. Dostal si, čo si si zaslúžil. Je to tvoja výslužka. Aký požičaj, taký vráť!

Najprv si spomeň na vlastné vyjadrenia, a potom hundri. Čo si napísal, tak toto je bumerang na tvoje slová.

12. 8. 2018 si dal do nadpisu príspevku: Horenos proeštebácky.

Tak sa choď sťažovať na lampáreň. A to je len jedno z mnohých tvojich škaredých, nešľachetných, vyjadrení. S tebou sa nedá inak, občas musím byť aj prísny. So zlými ľuďmi nemožno zaobchádzať ako s dobrými. A ty si veľmi zlý človek. Viem, tvrdíš, že si kresťan. Len, ako keby si nemal kresťanskú morálku, lebo tvoja je veľmi odlišná od bežnej kresťanskej morálky.

Zaslal: Ne august 12, 2018 10:48 am Odpovedať s citátom
K tebe som až príliš šľachetný. Okrem mňa sa prakticky tebe nikto nevenuje. Aj uvažujem, aj dávnejšie som nad tým uvažoval, či už nastal ten správny čas nereagovať na tvoje pletky. Stoja na milú kedveš.

Zaslal: Ne august 12, 2018 11:36 am Odpovedať s citátom
To preto, lebo ste sa doteraz nedištancovali od Spoločnosti Prometheus práve pre ich eštebácke korene. ŠTB onoho času sa zapletla aj s teroristickou organizáciu Červené brigády, ktoré zavraždili významného talianskeho politika menom Aldo Moro. Okrem ďaľších niekoľko tisíc skutkov terorizmu. Výcvikový tábor mali tieto talianske marxistické brigády pri Prahe. O tom sa na stránkach Prometheusa nedočítate, že? Mám podkladov na mnoho rokov...
Namiesto toho, aby ste odhaľovali zločiny ŠTB a odsúdili ich kolaboráciu s teroristami, kryjete im chrbát a poskytujete mediálny priestor.

Vy ste len ich naivný poskok, ktorého ak bude treba, sa zbavia. Lebo zradcovia majú cenu iba dovtedy, dokedy zdrádzajú. Potom sa z nich stáva nebezpečný odpad.
Ste ako jehovistický pešiak. Sranda je, že toho poskoka robíte eštebákom a sranda je, že aj jehovisti toho poskoka robia eštebákom - veď konateľom sekty jehovistov je bývalý funkcionár ŠTB...

Zaslal: Ne august 12, 2018 11:39 am Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
To preto, lebo ste sa doteraz nedištancovali od Spoločnosti Prometheus práve pre ich eštebácke korene. ŠTB onoho času sa zapletla aj s teroristickou organizáciu Červené brigády, ktoré zavraždili významného talianskeho politika menom Aldo Moro. Okrem ďaľších niekoľko tisíc skutkov terorizmu. Výcvikový tábor mali tieto talianske marxistické brigády pri Prahe. O tom sa na stránkach Prometheusa nedočítate, že? Mám podkladov na mnoho rokov...
Namiesto toho, aby ste odhaľovali zločiny ŠTB a odsúdili ich kolaboráciu s teroristami, kryjete im chrbát a poskytujete mediálny priestor.

Vy ste len ich naivný poskok, ktorého ak bude treba, sa zbavia. Lebo zradcovia majú cenu iba dovtedy, dokedy zdrádzajú. Potom sa z nich stáva nebezpečný odpad.
Ste ako jehovistický pešiak. Sranda je, že toho poskoka robíte eštebákom a sranda je, že aj jehovisti toho poskoka robia eštebákom - veď konateľom sekty jehovistov je bývalý funkcionár ŠTB...

Aspoň sa môžeš presvedčiť, že nech už napíšeš čokoľvek, akúkoľvek hlúposť, tak ti to stade nikto nezmaže. Vidíš, koľká to šľachetnosť k tebe?

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: