Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Etika humanizmu – humanistika  ~  Humanistická etická výchova

Lemmy
Zaslal: Ut november 14, 2017 11:02 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6185 Bydlisko: Mám.
TvojOponent napísal(a):
…a neviete, čo by mal obsahovať.

Táraš nehorázne nezmysly o mne. Alebo o kom? O humanistoch?

Veľmi dobre vedia, čo sa má vyučovať na hodinách etickej výchovy. To len ty si hlupák, a klamár, lebo nevieš, čo humanisti vedia. Ani si nedáš námahu si to zistiť. Kašlem na teba, lebo táraš príliš veľké bludy o humanistoch.

Zaslal: Ne november 19, 2017 11:12 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1585
Very Happy Keby ste vedeli, čo má etická výchova obsahovať, nepýtali by ste sa čitateľov brány Humanisti.sk:

Citácia:
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?

Táto otázka na čitateľov sa zobrazí vždy a každému, kto váš portál navštívi. Z toho usudzujem, aký je tento problém pre falošných humanistov dôležitý. Presadzujete etickú výchovu a neviete, čo by mala obsahovať. A preto sa pýtate čitateľov. Je to podobné, ako keby ste prišli do reštauráce a chceli by ste si dať pizzu, no nevedeli by ste, čo to pizza je. A tak sa budete okolo sediacich hostí pýtať, že čo je to tá pizza. Napriek tomu, že ste do reštaurácie prišli s rozhodnutím, že si pizzu dáte.

Ak by ste bol typ konštruktívneho človeka, vysvetlíte mi, čo by mala etická výchova podľa vás obsahovať. Vaša podráždená reakcia ale dokazuje, že to nielenže neviete, ale neviete odpovedať eticky, slušne a dôstojne.

Už začiatok Vášho komentára je pošliapaním dôstojnosti diskutujúceho a prejavom pýchy - podsúvate totiž tvrdenie, že len Vy netárate nezmysly... Hoci po prečítaní Vašej podráždenej reakcie je zjavné, že tie nezmysly naozaj tárate. Smile

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 10 z 10
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Pridať novú tému

Prejdi na: