Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Etika humanizmu – humanistika  ~  Humanistická etická výchova

Geometria
Zaslal: So august 04, 2018 1:59 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 03 august 2018 Príspevky: 8
Lemmy napísal(a):
Prečo nie je Geometria proti kresťanovi, ktorý sa neslušne a vulgárne (hrubo) vyjadruje o druhých ľuďoch? Prečo Geometria mlčí, keď kresťan sa vŕta v konečníku profesora? (Už zomrel.) Keď kresťan praje smrť človeku s presným dátumom úmrtia? Pritom ten človek žije naďalej po tomto ním určenom dátume úmrtia. To nie sú urážky? Najprv je potrebné prečítať si hrubé vyjadrenia od toho kresťana, a potom čosi kritizovať.

Pretože Lemmy tu má viac ako 54% príspevkov. Náhodne som si prešla príspevky Lemmyho, najaktívnejšieho diskutéra, a narazila som vo viacerích na verbálnu agresivitu, ktorá je v rozpore s diskusnými podmienkami fóra.

Čo spravil alebo nespravil TvojOponent, to ešte neviem (Lemmyho hodnotenie Oponenta neviem posúdiť), teda k nemu sa vyjadriť nemôžem. Ale aj prípadná neslušnosť Oponenta, ešte neoprávňuje iných, aby tiež boli neslušní.

Alebo si zmeňte podmienky fóra a povoľte "odôvodnené" urážanie, zosmiešňovanie a ponižovanie ostatných členov diskusného fóra Smile :

Citácia:
2. Vo verejnej diskusii ako aj v súkromných správach sa nedovoľuje BEZDÔVODNÉ urážanie, zosmiešňovanie a ponižovanie ostatných členov diskusného fóra. Autor takýchto príspevkov bude na svoje priestupky upozornený a pokiaľ bude aj naďalej porušovať toto pravidlo, bude mu zamietnutý ďalší prístup. Pri verejnom diskutovaní sa očakáva slušné správanie a neočakáva sa používanie vulgárnych výrazov.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Geometria
Zaslal: So august 04, 2018 2:11 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Geometria napísal(a):
To nebol návrh, ale sťažnosť na Lemmyho neslušné spôsoby. Čakám, že sa k tomu vyjadrí admin Smile

Alebo sú admin a Lemmy tá istá osoba? Smile

To NEvyjadrenie sa k identite mám chápať ako potvrdenie, že Lemmy a administrátor sú totožní? Smile
Lemmy
Zaslal: So august 04, 2018 5:25 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6826 Bydlisko: Mám.
Geometria napísal(a):
Geometria napísal(a):
To nebol návrh, ale sťažnosť na Lemmyho neslušné spôsoby. Čakám, že sa k tomu vyjadrí admin Smile

To NEvyjadrenie sa k identite mám chápať ako potvrdenie, že Lemmy a administrátor sú totožní? Smile

Nie, je potrebné to chápať ako paranoju. Pretože je choré zaoberať sa takými pletkami na fóre. Navrhujem vecne diskutovať, a nezaoberať sa policajnými praktikami à la SIS.

Aký význam má trollovať len osobitne mňa, a ignorovať chrapúnstvo kresťana s prezývkou Tvojoponent? To psychické nasadenie len na moju osobu je očividne choré. Chorý človek si to však neprizná. Crying or Very sad

Naposledy upravil Lemmy dňa So august 04, 2018 5:29 pm, celkom upravené 1 krát.

Zaslal: So august 04, 2018 5:28 pm Odpovedať s citátom
Geometria napísal(a):
Citácia:
2. Vo verejnej diskusii ako aj v súkromných správach sa nedovoľuje BEZDÔVODNÉ urážanie… a neočakáva sa používanie vulgárnych výrazov.

Veď je to tam zdôraznené, že bezdôvodné sa nedovoľuje. A neočakáva sa používanie vulgárnych výrazov. Tak, aký je problém?

Zaslal: So august 04, 2018 5:31 pm Odpovedať s citátom
Nevyjadrujem sa vulgárne. Zato katolík (kresťan) Tvojoponent použil výraz p a vybodkovaný slovný výraz. Takže bude rozumnejšie zamerať svoju energiu na skutočných vulgárnych ľudí ako je napríklad kresťan Tvojoponent.

Zaslal: So august 04, 2018 6:21 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1750
Lemmy (=admin) sa samozrejme vulgárne vyjadruje, no má už takú hrubú hrošiu kožu, že stratil schopnosť to rozpoznať.

Zaslal: So august 04, 2018 7:14 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Lemmy napísal(a):
Geometria napísal(a):
Citácia:
2. Vo verejnej diskusii ako aj v súkromných správach sa nedovoľuje BEZDÔVODNÉ urážanie… a neočakáva sa používanie vulgárnych výrazov.

Veď je to tam zdôraznené, že bezdôvodné sa nedovoľuje. A neočakáva sa používanie vulgárnych výrazov. Tak, aký je problém?

To BEZDÔVODNÉ v podmienkach diskusie nemáte, to slovo bolo len v mojom návrhu na zmenu.

Lemmy napísal(a):
Geometria napísal(a):
Geometria napísal(a):

Nie, je potrebné to chápať ako paranoju.

Koho paranoju?

Lemmy napísal(a):
To psychické nasadenie len na moju osobu je očividne choré. Chorý človek si to však neprizná. Crying or Very sad

Žiadne nasadenie, len zvedavosť ako funguje toto fórum... a na Lemmyho osobu len kvôli tým 54% príspevkov.
Geometria
Zaslal: So august 04, 2018 7:36 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
TvojOponent napísal(a):
Lemmy (=admin)

Oponent, odkiaľ máte tú informáciu?
TvojOponent
Zaslal: So august 04, 2018 7:46 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1750
Lemmy má výnimočné postavenie na fóre, lebo iní účastníci diskusie nedokážu vkladať fotografie a on to dokáže. Lemmy, alias Ján Parada, patrí medzi málo blogerov, ktorí píšu na bráne Humanisti.sk a toho istého blogera nájdete aj na http://www.zosity-humanistov.sk/ v časti vľavo nájdete toho istého pána ako "technickú podporu"

Zaslal: Ne august 05, 2018 8:44 am Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Lemmy má výnimočné postavenie na fóre, lebo iní účastníci diskusie nedokážu vkladať fotografie a on to dokáže. Lemmy, alias Ján Parada, patrí medzi málo blogerov, ktorí píšu na bráne Humanisti.sk a toho istého blogera nájdete aj na http://www.zosity-humanistov.sk/ v časti vľavo nájdete toho istého pána ako "technickú podporu"

Omyl, aj ty môžeš, každý môže vkladať obrázky.

Na to slúži značka Img.

Príklad:
kód:
[img]tu bude webový odkaz na daný obrázok, ktorý chceš vložiť, napríklad http://www.humanisti.sk/image/freestyle/logo_humanisti.gif; a bude svietiť hore v lište Img*, to znamená, že je potrebné ešte raz kliknúť na Img*, čím sa daná značka uzavrie.[/img]

A už len Odoslať (príspevok), a obrázok (fotografia) sa v príspevku zobrazí.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 11 z 11
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Pridať novú tému

Prejdi na: