Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Nezaradené  ~  Prosím, otestujte moju paranormálnu schopnosť.

Milan Nostrad
Zaslal: So jún 06, 2020 2:59 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 06 jún 2020 Príspevky: 1
Prosím, otestujte moju paranormálnu schopnosť. Podľa fotografie poviem, či osoba žije, alebo nie. Nie je to vtip, mám túto schopnosť. Pošlite mi fotografiu bez mena a ja odpoviem. Prípadne viacej fotografií.
Veľa ľudí mi povedalo: Máš paranormálnu schopnosť, tak sa prihlás a vyhráš milión. No a práve toto nefunguje, je to podvod. Ten milión nikto nikdy neuvidí a ani len 10 tisíc. Svoju prvú žiadosť som poslal v roku 2010. Neskôr som napísal tri otvorené listy. Nebudem to tu podrobne rozoberať, to som robil pred niekoľkými rokmi, teraz sa snažím nájsť hocikoho, kto by ma otestoval. Je to zadarmo. Tí, ktorí by ma mali otestovať sa skrývajú niekde v kanály.
Je smutné, že v celej SR ma nemá kto otestovať. Kontaktoval som európskych skeptikov, tí testujú len svojich občanov. Jamesovi Radnimu som poslal svoju prihlášku už dva krát. Pekne vymyslený podvod.
Pošlite mi portrét osoby, teda na fotografii bude tvár iba jedinej osoby. Neposielajte skupinové fotografie. Prikladám fotografiu, aby ste podľa nej mohli porovnať kvalitu a veľkosť svojej fotografie. Kvalita fotografie by mala byť podľa vzoru, alebo lepšia. Fotografie maximálne 20 rokov staré. Osoby nad 18 rokov. Príprava je jednoduchá. Doma mate stovky fotiek kamarátov. Vyberiete zopár, pridáte 1-2 mŕtve osoby a je to. Prípadne vyberiete aspoň 1-2 osoby celkovo. Nebojte sa fotiek. Ľudia sa boja fotiek, ak je na nich mŕtva osoba.
Neposielajte fotografie nezvestných osôb. Nerád by som rok čakal na výsledok, to by už nebol test. Ak by ste predsa len poslali fotografiu nezvestnej osoby, tak uveďte jej meno a ďalšie podrobnosti. Prípadne mi poraďte človeka, ktorý by ma otestoval.

RNDr. Milan Nostrad
milan.nostrad@gmail.com
jasnovidec.wordpress.com
www.facebook.com/milan.nostrad
Napísal som knihu „New Clairvoyance“
Aspoň takáto kvalita fotky:
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.