Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O čom sa píše?  ~  SaS: Obedy „zadarmo“ v skutočnosti nie sú zadarmo

Lemmy
Zaslal: Po september 16, 2019 2:12 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7366 Bydlisko: Mám.
K článku Obedy „zadarmo“ v skutočnosti nie sú zadarmo.

Kým bola v Humennom primátorka Jana Vaľová (SMER – sociálna demokracia), tak obed v školskej jedálni stál pre dôchodcov 2,51 eura. Potom po voľbách prišiel politik so zmiešaným politickým zoskupením Miloš Meričko, ktorý po nástupe do úradu primátora povedal občanom, že cenu za obedy dočasne zdvihne na 2,65 eura. A mal pravdu, išlo len o dočasné zvýšenie cien za obedy. Do konca júna. Od septembra 2019 je už cena za obed 2,95 eura. U súkromníka stojí obed 3,30 €, ale zákazník má na výber tri druhy hlavné jedlo a 2 druhy polievky. Pár centov navyše, a vysoký komfort u súkromnej reštaurácie. Pritom Meričko a spol. s r. o. zrušili výdaj obedov do obedárov, a dôchodcovia musia sa chodiť stravovať do školskej jedálne. To mnohých odradilo. U súkromníka pokojne dostanete obed do obedára. Predstavujem si situáciu, keď s obedármi po obedy chodil mladík, ktorý priniesol obed domov bezvládnej príbuznej, babke. Teraz si neviem predstaviť, že babku dovlečie mladík hore zložitými schodmi do školskej jedálne.

Fico opäť veľa toho nedomyslel, a sú masochisti tí voliči, ktorí mu dajú volebný hlas. Je najvyšší čas, aby strana SMER – sociálna demokracia odišla do politického odpočinku. Tak, ako to voliči spravili s mečiaristami (HZDS).

_________________
Humanisti sú šľachetní ľudia, ktorí vedia žiť bez náboženských pohnútok. Som humanista, a zmyslom môjho života je žiť šťastne pomocou rozumu a citu.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť WWW stránky autora

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.