Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O čom sa píše?  ~  Pravicovo-ľavicový politický hybrid v Humennom

Lemmy
Zaslal: St november 07, 2018 2:37 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6891 Bydlisko: Mám.
K článku Pravicovo-ľavicový politický hybrid v Humennom.

Súčasné voľby sú komediálne. Jeden cirkusant odstúpi v prospech druhého cirkusu.

Kandidát Pipák (SNS) sa rozhodol vzdať funkcie kandidáta v prospech Meričkovej bandy.

Pritom SNS je teraz z tej jeho samopaše zhrozená. SNS podporuje vo voľbách súčasnú primátorku Janu Vaľovú!

Pipák má veľkú guráž, keď sa vie postaviť proti všetkým z SNS. Keby som bol Danko, kopol by som ho do zadku, a vyhodil zo strany SNS. Čo má v SNS robiť človek, ktorý podporuje toho, ktorého nepodporuje SNS? Hotová hanba alebo lepšie volebná komédia.

Zaslal: Ne november 11, 2018 3:08 pm Odpovedať s citátom
Presstitúti z denníka Pravda označujú Merička za pravicového kandidáta. Rolling Eyes

Meričko je oficiálny kandidát týchto strán: Kresťanskodemokratické hnutie (KDH), OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita (SaS), SPOLU – občianska demokracia (SPOLU), Progresívne Slovensko, Strana občianskej ľavice (SOĽ) a Strana práce (SP).

Chcú presstitúti z denníka Pravda tvrdiť, že Strana občianskej ľavice (SOĽ) a Strana práce (SP) sú pravicové strany? Napokon, aj Progresívne Slovensko ohovárajú v strane SaS, že je to ľavicová strana. Tak si vyber!!!

Archív presstitúcie, čiže vedomého klamania verejnosti:

Denník Pravda

Denník Pravda

Zaslal: Ne november 11, 2018 8:05 pm Odpovedať s citátom
Komédia v Humennom pokračuje. Nielen denník Pravda, ale aj Humenné24.sk tvrdí, že Meričko je pravicový. Pritom Meričko pochádza zo Strany práce. Takže tak! Podľa novinárov je Strana práce pravicová strana, alebo dobre vedia, že Meričko je len nastrčená osoba pre pravicu. Pravičiari ako sulíkovci, hlinovci a matovičovci len potrebovali obetného baránka, aby primátorku Vaľovú odstavili od válova. A Meričko bude žrať v pravicového žľabu pravicové pomyje. Dobrú chuť! A čo na jeho pravičiarstvo hovoria ostatní ako členovia tzv. zdeformovanej ľavice? Strana občianskej ľavice (SOĽ) a Strana práce (SP).

Zaslal: Po november 12, 2018 6:56 pm Odpovedať s citátom
Všetci presstitúti svorne tvrdia, že Meričko je pravicový kandidát. Aj Denník N.
Denník N napísal(a):
Jana Vaľová zo Smeru prehrala voľby v Humennom. Dlhoročnú primátorku porazil kandidát pravice Miloš Meričko.

Zaslal: Ut november 13, 2018 10:34 pm Odpovedať s citátom
Kvôli takým ľuďom, ako je Dušan Mikloš, má význam uverejňovať aj články z okrskov vo voľbách. Lebo vždy sa nájdu nejakí fašisti, krikľúni, čo sa budú snažiť zlikvidovať demokraciu, a nahradiť ju nejakou dementnou totalitnou ideológiou.
Dušan Mikloš napísal(a):
VAZENI,

TROCHU UVAHY:

PO CELOM SLOVENSKU POVYHRAVALI SLNIECKARI A SOROSOVCI - PRAVE KED SA SNAZI BRUSEL PRESADIT INVAZIU AFRICKYCH VRAHOV A ROZBIT JEDNOTU V4...
NEVIEM, AKO VY, ALE MNE TO SMRDI TAKYM CELOPLOSNYM PODVADZANIM PRI VOLBACH, AZ NO.

MALO BY SA VYMOCT KONTROLU VSETKYCH HLASOVACICH LISTKOV, SCITAT ICH A POROVNAT S POCITACOVYMI VYSLEDKAMI...

PRAVE V CASE, KED LUDIA SU NAJVIAC CITLIVI NA MIGRACIU, ZRAZU PO CELOM SLOVENSKU VOLIA VITACOV MIGRANTOV?

TIETO VOLBY SU TOPKA V PODVODOCH - SOROSOVCI SI Z NAS ROBIA V PRIAMOM PRENOSE SRANDU

AK SI TOTO NECHAME, TAK SI OBCIANSKU VOJNU S AFRICANMI ZASLUZIME

Drzo klame o akomsi celoplošnom podvádzaní pri voľbách. Keď Mikloš tvrdí, že TIETO VOLBY SU TOPKA V PODVODOCH, tak jeho komentár je top v šírení bludov proti demokracii.

Namýšľa si blud o občianskej vojne, ale jediná správna vojna spočíva v tom, aby sme bojovali proti ľuďom, ktorí falošne kritizujú demokraciu.

Archív.

Pozri: Výsledky volieb vo volebnom okrsku č. 14 v Humennom.

Zaslal: So november 17, 2018 12:58 pm Odpovedať s citátom
Ešte ku komunálnym voľbám.

V obci, kde bude starostka Stanislava Zervanová zo strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko, sa vo veľkom pálili faktúry a dokumenty.

Doterajšia starostka obce Brunovce v okrese Nové Mesto nad Váhom, Júlia Masárová, usilovne likvidovala dokumenty po sebe.

Toto je nešvár v demokracii. Masárovú, dúfam, súd poriadne odsúdi, aby to bol výstražný výkričník pre iných politikov, ktorí sa budú snažiť zametať za sebou (zrejme zločiny).

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: