Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Etika humanizmu – humanistika  ~  Ako ateisti rozvrátili západnú civilizáciu

TvojOponent
Zaslal: Po august 15, 2016 12:44 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1763
Ateisti ideovo ovplyvnení marxovým učením o zničení národov a tradičných vzorcoch správania (mimochodom v tomto duchu konal aj pán Hitler, keď prisľúbil, že vykorení národy z ich národných, folklórnych, historických či náboženských koreňov a premení ich na nový národ) svojou bezbrehou podporou imigrácii zapríčinili stret kultúr v doteraz neslýchanej podobe a rozsahu. Mnohí túto premenu spoločnosti pripodobňujú sťahovaniu barbarských národov , ktoré rozvrátili rozpad Rímskej ríše a nástup doby temna.

Príbehov je obrovské množstvo. Tak postupne jeden na dnes z kúpaliska na Korzike:

http://www.aktuality.sk/clanok/364578/fotenie-moslimiek-v-plavkach-sa-na-korzike-skoncilo-surovou-bitkou

Fotenie moslimiek v plavkách sa na Korzike skončilo surovou bitkou

Citácia:
Zdroj: TASR/AP
Francúzsky ostrov Korzika sa v nedeľu opäť stal dejiskom nepokojov medzi miestnou komunitou a potomkami prisťahovalcov zo severu Afriky.
Bitka vypukla po tom, ako si niekoľko turistov na pláži fotografovalo skupinu žien kúpajúcich sa v burkinách - celotelových plavkách.

Skupina Severoafričanov zaútočila na skupinku miestnej mládeže, ktorú prišli brániť ich príbuzní a rodičia.


Do bitky mužov sa zapojili aj Severoafričanky, ktoré prepichli pneumatiky niekoľkých áut Korzičanov. Miestni zasa prevrátili jedno a podpálili dve autá Severoafričanov.

Na mieste bitky zasahovalo vyše sto policajtov a príslušníkov žandarmérie.

Sobotňajšia bitka medzi Korzičanmi a Severoafričanmi sa odohrala v obci Sisco a vyžiadala si najmenej štyroch zranených, informovala televízia BFMTV. Medzi zranenými je aj tehotná žena.

Prípad vyšetruje polícia, ktorá konštatovala, že útok bol veľmi násilný: ako zbrane sa pri ňom použili sekery a dokonca aj harpúny.

Dnes dopoludnia sa v Bastii zišlo asi 500 ľudí, ktorých zástupcov potom prijalo vedenie prefektúry. BFMTV uviedla, že členovia delegácie po schôdzke vyzvali prítomných, aby "sa chopili zbraní, lebo my sme tu doma".

_________________
Ponúkol som ateistom srdce na dlani. A oni? Rozbehli sa pre príbor.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TvojOponent
Zaslal: Ne december 04, 2016 5:19 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1763
Zase tí sekulárni humanisti - tentokrát vo Francúzsku. A Lemmy mlčí ako plné gate:
02122016
Ve Francii prošel zákon kriminalizující internetové stránky organizací pro-life

Francie. Francouzské národní shromáždění schválilo v prvním čtení nový zákon, který kriminalizuje „překážky kladené přerušení těhotenství“ včetně kampaní vedených na internetu. Cílem reformy, iniciované socialistickou vládou, je umlčet hlas různých občanských sdružení na obranu života. K hlasování došlo přesně rok poté, co podobné hlasování zrušilo povinný týden reflexe pro ženy, které pomýšlejí na interrupci.

Nový normativní zásah znamená skutečnou represi namířenou vůči všem, kdo poskytují informace, nabízejí radu či pomocnou roku ženám, které došly na práh této dramatické volby. Proti dlouho diskutované reformě se nezvedl žádný z hlasů, které obvykle hájí svobodu slova na internetu.

Na obranu portálů věnovaných obraně života vystoupila katolická církev prostřednictvím dopisu, který předseda francouzského episkopátu adresoval prezidentu Hollandovi. Žádnou odpověď však neobdržela. Co tato nová norma představuje pro francouzskou společnost, vysvětluje pro Vatikánský rozhlas arcibiskup Georges Pontier:

Myslím, že k nám promlouvá o tom, že v naší společnosti probíhá ničení antropologický konceptů, a zejména úcty k důstojnosti lidské osoby. Dále říká, že představa individualismu - totiž dělej každý, co se ti líbí a co chceš – totálně převládla a poukazuje se tak na „právo ženy nakládat s vlastním tělem, jak se jí zachce“, není tu už nic, co by chránilo nejslabší, v tomto případě dítě, které začíná žít...

Další bod, o kterém jste psal v listu pro prezidenta, se týká omezení svobody slova. Do jaké míry by tento zákon ohrožoval základní principy demokracie?

„Jak všichni víme, v naší zemi proběhly živé – a legitimní - debaty o právu na svobodu slova po atentátech na Charlie Hebdo. Možnost svobodně se vyjadřovat je jedním ze základů demokracie a je dokladem její existence. V tomto případě máme dojem , že z „militantních“ či ideologických důvodů dochází k omezení práva na svobodu slova na internetu, a k nové definici, která považuje obranu života ze nepřijatelnou v rámci naší společnosti.“

Říká k nové normě zakazující internetové stránky na obranu života předseda Francouzské biskupské konference, arcibiskup Georges Pontier.

_________________
Ponúkol som ateistom srdce na dlani. A oni? Rozbehli sa pre príbor.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TvojOponent
Zaslal: Št január 05, 2017 9:14 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1763
Čo bude nasledovať, je chronologický prehľad niektorých kľúčových príbehov o islamizácii Nemecka v priebehu roka 2016http://www.konzervativnyvyber.sk/v2/gatestone-institute-islamizacia-nemecka-2016-nemecko-viac-nie-je-bezpecne/15403/

Január 2016
1. januára – Davy moslimských mužov “arabského alebo severoafrického” pôvodu sexuálne napadli stovky žien v Kolíne nad Rýnom a ďalších nemeckých mestách. Policajný šéf z Kolína nad Rýnom, Wolfgang Albers , to označil za “úplne nový rozmer zločinu.” Vláda a mainstreamové médiá boli obvinené z pokusu zakryť zločiny, aby sa zabránilo posilňovaniu anti-imigračných pocitov.

1. januára Ministerský predseda Bádenska-Württemberska Winfried Kretschmann, odmietol verejné znepokojenie nad “údajnou islamizáciou” Nemecka. “Ako by mohli moslimovia, ktorí sú zastúpení v menšine, islamizovať našu spoločnosť?” spýtal sa. Nemci sa necítia bezpečne, povedal, pretože “ľudia sa boja cudzích ľudí, ktorých nepoznajú.”

3. januára Predseda Únie policajtov v Brémach Jochen Kopelke povedal, že migranti útočili na mestskú políciu čoraz častejšie: “Tón sa stával veľmi agresívny, niekedy polícia musí vyvinúť obrovskú silu aby dostala situáciu pod kontrolu“. Senátor z Brém Ulrich Mäurer dodal: “prípady násilia voči policajtom ukazujú, že títo ľudia nemajú žiadnu úctu k nášmu ústavnému poriadku a jej zástupcom.”

4. januára unikli policajná správa, ktorá odhalila “neopísateľný” chaos na Silvestra v Kolíne nad Rýnom na Silvestra. Ženy boli nútené “bežať uličkou” opitých mužov s “migrantským pozadím” aby sa dostali a unikli cez hlavnú vlakovú stanicu. Policajti neboli schopní obnoviť poriadok. Jeden migrant pokarhal policajta: “Som Sýrčan, musíte sa ku mne správať láskavo, pani Merkelová ma pozvala!“.

6. januára Bývalý minister vnútra Hans-Peter Friedrich uviedol, že bolo “škandalózne, že to trvalo médiá hlavného prúdu niekoľko dní” na podanie správy o sexuálnych útokoch v Kolíne nad Rýnom. Povedal, že verejná médiá boli “kartelom ticha” vykonávajúcich cenzúru, aby chránili migrantov pred obvinením z priestupkov.

9. január Minister pre miestny rozvoj Gerd Müller varovala, že najväčšie pohyby utečencov do Európy ešte stále len prídu. Povedal, že iba 10% migrantov z chaosu v Iraku a Sýrii zatiaľ dosiahlo Európu: “Osem až desať miliónov migrantov sú stále na ceste”

9. januára Skupina vigilantov začala hliadkovať v uliciach Düsseldorfe, aby “zabezpečili mesto bezpečnejším pre naše ženy.” Podobné skupiny sa objavili v Kolíne nad Rýnom a Stuttgarte.

12. januára Frank Oesterhelweg, politik z vládnucich strany Kresťanských demokratov (CDU), vyvolal škandál, keď povedal, že polícia by mala byť oprávnená použiť smrtiacu silu, aby migrantom bránila znásilňovať Nemky. Bild hlásil, že mnohí nemeckí policajti majú strach z použitia smrtiacej sily, “kvôli právnym dôsledkom.”

17. januára Berlínsky kňaz Gottfried Martens obvinil nemeckých politikov a cirkevných predstaviteľov z ignorovania prenasledovania kresťanov zo strany moslimov v nemeckých utečencov prístreškov. Povedal, že kresťania čelia “slovným hrozbám, hrozbám s nožmi, fackám, ničeniu krížov, roztrhnutiam Biblie, urážkam z toho, že sú ‘neveriaci’, a odopieraniu prístupu do kuchyne.”

18. januára 24-ročný migrant zo Sudánu bol prepustený po tom, čo bol držaný kvôli výsluchu na policajnej stanici v Hannoveri. Potom prejazd na ulici, muž, ktorý mesačne dostáva 300 eur (335 dolárov) v sociálnych dávkach, spustil nohavice, odhalil sa na verejnosti a kričal : “Kto ste? Nemôžete mi urobiť nič. Ak aj nemôžem dostať od štátu nič, budem kradnúť.”

20. januára Migranti napadli ženské šatne a sprchy na verejnom kúpalisku v Lipsku. Mestskí úradníci sa snažili udržať incidenty pod pokrievkou, ale detaily unikli do médií.

21. januára viac ako 200 migrantov zažalovalo nemeckú vládu za meškanie pri vybavovaní ich žiadosti o azyl.

26. januára V rozhovore s Deutschlandfunk – nemecký verejnoprávny rozhlas, penzionovaný mediálne verejne známy Wolfgang Herles pripustil, že verejnoprávne stanice obdržali “Pokyny zhora“, pokiaľ ide o podávanie noviniek:

“Máme problém, že sme príliš blízko k vláde. Témy, ktoré pokrývame sú určené vládou. Ale mnoho z tém, pri ktorých nám vláda zabraňuje o nich hlásiť, sú dôležitejšie ako témy, ktoré chcú, aby sme pokrývali. ..

“Musíme hlásiť takým spôsobom, ktorý slúži Európe a spoločnému dobru, ako sa to páči pani Merkelovej. Existujú písomné pokyny … dnes nesmieme hovoriť nič negatívne o utečencoch. Je to žurnalistika vlády a to vedie k situácii, kedy v nás verejnosť stráca dôveru. To je škandalózne.”

Január 28. Politici v Kieli nariadili mestskej polícii, aby prehliadala zločiny spáchané migrantami. Polícia v Severnom Porýní-Vestfálsku a Dolnom Sasku bola tiež poučená, aby bol zhovievavá k migrantom porušujúcim zákon.

28. januára Migrant zo Sudánu sexuálne napadol policajtku v Hannoveri, keď sa ho pokúšala zatknúť za krádež. “Takéto drzé správanie voči policajtovi bolo doteraz neslýchané,” povedal prokurátor Thomas Klinge.

28. januára Berlínske letisko Tempelhof, kultové miesto Berlínskeho vzdušného mosta v rokoch 1948-49, sa stalo najväčším útočiskom utečencov v Nemecku. Opoziční politici povedali, že vláda vytvára “prisťahovalecké geto” v centre Berlína.

30. januára Gang afganských prisťahovalcov napadol v mníchovskom metre dvoch starších mužov, ktorí sa snažili zabrániť im obchytkávať ženu. Hoci im bol zamietnutý azyl v Nemecku pred štyrmi rokmi, neboli deportovaní, pretože Afganistan je “príliš nebezpečný.”

31. januára ISIS sympatizanti poškodili viac ako 40 náhrobkov na cintoríne v Kostnici heslami, ako je “Nemci, vypadnite zo Sýrie“, “Kristus je mŕtvy” a “Islamský štát.”

31. januára V snahe umlčať kritiku otvorených dverí migračnej politiky vlády, vicekancelár Sigmar Gabriel povolal nemeckú tajnú službu a začať monitorovať Alternatívu pre Nemecko (AFD), tretiu najväčšiu strana v Nemecku. Popularita AFD stúpa kvôli tomu, že je založená na anti-imigračnej rétorike.

február 2016
2. februára celkom 91,671 prisťahovalcov – v priemere okolo 3000 migrantov každý deň – vstúpilo do Nemecka v priebehu mesiaca januára 2016.

4. februára nemecká polícia zatkla štyroch členov bunky údajne plánuje džihádistické útoky v Berlíne. Ich vodca – 35-ročný Alžírčan, ktorý býval v útulku pre utečencov v Attendorn s manželkou a dvoma deťmi – prišiel do Nemecka predstierajúc žiadateľa o azyl zo Sýrie. Údajne prešiel vojenským výcvikom Islamského štátu.

5. februára Hans-Georg Maassen, vedúci BfV nemeckej domácej spravodajskej agentúry, ukázal, že viac ako 100 bojovníkov Islamského štátu môžu žiť v Nemecku ako utečenci, vie sa, že niektorí z nich vstúpili do krajiny s falošnými alebo odcudzenými pasmi.

8. februára nemecká polícia zatkla údajného veliteľa ISIS, ktorý žil v ubytovni utečencov v Sankt Johann. 32-ročný džihádista, vydávajúci sa za sýrskeho žiadateľa o azyl, vstúpil do Nemecka na jeseň roku 2015.

16. februára Migranti spáchali podľa uniknutej policajnej správy v roku 2015 208,344 trestných činov. Toto číslo reprezentovalo nárast o 80% oproti roku 2014 a vychádza to na zhruba 570 trestných činov spáchaných migrantami každý deň, čiže 23 trestných činov každú hodinu v čase od januára do decembra 2015.

Skutočný počet trestných činov migrantov je však oveľa vyšší, pretože správa obsahovala iba zločiny, ktoré boli vyriešené ( aufgeklärten Straftaten ). Štatistiky ukazujú, že len asi polovica všetkých trestných činov spáchaných v Nemecku v danom roku sú vyriešené ( Aufklärungsquote ). To znamená, že skutočný počet trestných činov spáchaných migrantov v roku 2015 presiahol 400.000.

16. februára Polícia vtrhla do domovov 44 salafistov v Brémach. “Je to dosť apokalyptické, že v strede nášho mesta žijú ľudia, ktorí sa pripravujú z jedného dňa na druhý masovo sa zúčastniť na terore Islamského štátu,” uviedol minister vnútra Brémy Ulrich Maurer.

25. februára Afganskí žiadatelia o azyl napadli tri dievčatá pri nákupnom centre Sophienhof v Kieli. Po odoslaní fotografie dievčat na sociálnych médiách, dvaja muži boli spojení s najmenej 30 ďalšími migrantov, ktorí začali obťažovať dievčatá. Keď po nich prišla polícia, migranti slovne a fyzicky urážali policajných dôstojníkov. Boli zadržaní len dvaja z páchateľov.

26. februára 15-ročná nemecká dievčina marockého pôvodu dobodala a zranila policajta na hlavnej vlakovej stanice v Hannoveri. Bodnutie bol prvý teroristický útok v Nemecku inšpirovaný Islamským štátom. “Páchateľka nevykazovala žiadne emócie,” povedala polícia. “Starala sa jedine o svoju šatku. Či policajt prežil, jej bolo jedno.”

Február 29. Nemecké orgány pripustil, že stratili z dohľadu okolo 130.000 migrantov, ktorí vstúpili do krajiny v roku 2015. Priznanie vzniklo pri odpovedi na parlamentnú otázku opozičnej Ľavicové strany. Odhalenie vyvolalo obavy, že medzi nezvestnými migrantami mohli byť džihádisti, ktorí vstúpili do krajiny predstierajúc, že sú utečenci.

marec 2016
1. marca Pobočka strany CDU v Schleswig-Holstein (strana kancelárky Angely Merkelovej) oznámila plány na zabezpečenie toho, že bravčové mäso bude aj naďalej k dispozícii vo verejných jedálňach, dieťa škôlok a škôl po celom spolkovom štáte na severe Nemecka. Daniel Günther, politik CDU, sa sťažoval, že jedálne, škôlky a školy odstraňujú bravčové mäso zo svojej ponuky, aby sa moslimovia necítili urazení. “Konzumácia bravčového mäsa patrí k našej kultúre,” povedal. “Nikto by nemal byť nútený k jeho konzumácii. Ale rovnako tiež nechceme, aby sa majorita musela vyhýbať bravčovine.”

3. marca Aquapark Arriba v Norderstedt, jeden z najväčších takýchto parkov v Nemecku, oznámil, že muži a ženy by byť oddelení po tom, čo dvaja afgánski migranti znásilnili v zariadení 14-ročné dievča.

4. marca Súd v Düsseldorfe odsúdil Nilsa Donatha, 25-ročného nemeckého občana, na štyri a pol roka nepodmienečne kvôli jeho vstupu do Islamského štátu. Súd vypočul ako Donath, konvertita na islam, absolvoval školenie v narábaní so zbraňou a učil sa konštruovať bomby – a ako sa dobrovoľne prihlásil vykonávať džihádistické útoky v Európe.

7. marca Polície v Kolíne zatkla 25-ročného nemeckého občana Shahid Ilgar Oclu S, na základe obvinenia, že sa stal členom Islamského štátu.

24. marca Po vlne sexuálnych útokov zo strany migrantov, Mitteldeutsche Regiobahn, železnica v strednom Nemecku, oznámila plány na inštaláciu kupé len pre ženy.

31. marca Nemecké ministerstvo rodiny vyhradilo 200 miliónov € na boj proti sexuálnemu zneužívaniu žien a detí v utečeneckých ubytovniach.

apríl 2016
3. apríla dva migranti z Afganistanu boli zatknutí kvôli tomu, že nútili, aby 14-ročného chlapec na nich vykonával sexuálne akty vo verejnom bazéne v Delbrücku.

10. apríla 26-ročný sýrsky prisťahovalec sa priznal k zapálenie ohňa v ubytovni pre migrantov v Bingene. Tiež sa priznal ku kresleniu svastýk na vonkajšiu stenu budovy, aby to vyzeralo, že oheň bol založený antiimigračnými demonštrantami.

11. apríla Hans-Georg Maassen, vedúci BfV nemeckej domácej rozviedky, vyjadril znepokojenie nad rastúcim počtom radikálnych mešít v Nemecku. “V mnohých mešitách dominujú fundamentalisti a sú monitorované z dôvodu ich saláfistickej orientácie,” povedal Maassen. Mnoho z mešít je financovaných Saudskou Arábiou.

13. apríla Andreas Scheuer, generálny tajomník Kresťansko-sociálnej únie (CSU), bavorská sesterská strana Angely Merkelovej CDU, vyzýval na “Zákon o islame“, ktorý by obmedzil vplyv zahraničných imámov a zakázal zahraničné financovanie mešít. Jeho komentár prišiel uprostred správ , že turecká vláda vyslala 970 klerikov – z ktorých väčšina nehovorí nemecky – viesť 900 mešít v Nemecku, ktoré sú riadené turecko-islamskou úniou pre náboženské záležitosti (DITIB), pobočky Riaditeľstva tureckej vlády pre náboženské záležitosti, známym v turečtine ako Diyanet. Kritici obviňujú tureckého prezidenta Recep Tayyip Erdoğana z toho, že používa DITIB mešity, aby sa zabránilo integrácii tureckej migrantov do nemeckej spoločnosti.

14. apríla Angela Merkelová a jej koaliční partneri dosiahli kompromisnú dohodu o novom “integračnom zákone” upresňujúcom práva a povinnosti migrantov v Nemecku: žiadatelia o azyl sa musia zúčastniť nemeckých jazykových kurzov a integračného školenia, inak im budú zosekané ich výhody. Kritici hovorili, že zákon nejde dostatočne ďaleko, pretože neohrozuje vyhostenie migrantov, ktorí sa odmietajú integrovať.

14. apríla Angela Merkelová sa podvolila žiadosti zo strany tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana, že nemecký komik Jan Böhmermann by mal byť trestne stíhaný za recitáciu básne, ktorá parodovala Erdogana. Merkelová bol obvinená z napomáhaniu Erdoganovej autokratickej vláde.

15. apríla 13-ročný nemecký chlapec irackého pôvodu bol zatknutý v Turecku po tom, čo sa pokúsil vstúpiť do islamského štátu. Polícia uviedla, že chlapec, pôvodom z Mníchova, išiel do Sýrie získať bojový výcvik, aby sa vrátil do Bavorska a tam vykonával útoky.

24. apríla Rímskokatolícky kardinál v Kolíne nad Rýnom, Rainer Maria Woelki, sa vysmieval Alternatíve pre Nemecko (AFD), ktorá hovorí, že islam je nezlučiteľný s nemeckou ústavou. “Ten, kto hovorí” áno” kostolmým vežiam, musí tiež povedať “áno” minaretom.”

máj 2016
1. mája anti-imigračná Alternatíva pre Nemecko (AFD) prijala manifest požadujúce limity na migráciu a obmedzenia islamu. Dokument požadoval zákaz minaretov, moslimské volanie k modlitbe a celotvárových závojov.

2. mája Hans-Georg Maassen, nemecký séf špionáže odhalil , že asi 90 “prevažne arabsky hovoriacich” mešít je v Nemecku pod dohľadom. Povedal, že sa sústreďujú hlavne na “zadné dvore mešít“, kde “samozvaní imámovia a samozvaní emirovia” …”podnecujú svojich stúpencov k džihádu.”

2. mája. Kolínsky policajný komisár odhalil, že dostal rozkaz odstrániť pojem “znásilnenie” z vnútornej policajnej správy o hromadných sexuálnych útokov v Kolíne nad Rýnom na Silvestra. Povedal, že úradník ministerstva vnútra v Severnom Porýní-Vestfálsku mu povedal nahnevaným tónom: “Nie je to znásilnenie. Odstráňte tento termín z vašej správy a predložte novú správu.” Odhalenie posilnilo podozrenie z politického krytia, aby sa zabránilo vypuknutiu anti-imigračných nálad.

3. mája 20-ročný afgánsky migrant sexuálne napadol šesť-ročného chlapca v šatni športovej haly v Mníchove. Polícia uviedla, že ten isté migrant sexuálne napadol 11-ročné dievča na verejnom bazéne v roku 2013.

5. mája INSA prieskum zistil, že 60% Nemcov opýtaných verí, že islam nepatrí do Nemecka. Takmer polovica (46%) opýtaných uviedlo, že sa obávajú “islamizácie” Nemecka.

9. mája Nemecká pobočka “Otvorených dverí“, mimovládnej organizácie podporujúcej prenasledovaných kresťanov, hlásila, že tisíce kresťanov v nemeckých utečeneckých zariadeniach sú prenasledovaní moslimovia, niekedy dokonca a ich ostrahou. Správa, ktorá tvrdí, že vo väčšine prípadov nemecké orgány neurobila nič, aby chránili obete, tiež tvrdí, že nemecké orgány a polícia zámerne bagatelizovali a dokonca kryli “tabu prípad” moslimských útokov na kresťanských utečencov, zrejme aby sa zabránilo vyvolávaniu anti-imigračných nálad.

10. mája Nemecký muž kričiaci “Alláhu Akbar” ( “Alah je najväčší“) a “Neveriaci musia zomrieť” ubodal jedného človeka na smrť a posekal troch iných pri útoku počas skorého rána na stanici pri Mníchove.

11. mája V Turecku narodená 50 ročná Muhterem Aras, sa stala prvou moslimská žena zvolenou za hovorcu krajinského snemu v Bádensku-Württembersku. Jej zvolenie bolo ocenené ako úspech moslimskej integrácie. Aras bola zástancom toho, aby prisťahovalcom bez nemeckého občianstva bolo umožnené voliť v komunálnych voľbách.

12. mája Odvolací súd v Bambergu uznal manželstvo 15-ročného sýrskeho dievčaťa za svojho 21-ročného bratranca. Súd rozhodol, že manželstvo bolo platné, pretože bolo uzavreté v Sýrii, kde sú takéto sobáše povolené podľa islamského práva šaría. Rozhodnutie prakticky legalizuje sobášov detí podľa práva Sharia v Nemecku.

14. mája Dokument ministerstva financií ukázal, že migračná kríza by mohla nakoniec stáť nemeckých daňových poplatníkov 93,6 miliárd € (105 miliárd $) odteraz do roku 2020. Okolo 25,7 miliárd € by malo ísť na sociálne výdavky, ako sú dávky v nezamestnanosti a podpory v oblasti bývania. Zhruba 5,7 miliardy € bude určené pre jazykové kurzy a 4,6 miliardy € pre integráciu utečencov do pracovného procesu.

15. mája Takmer desiatka žien vo veku medzi 16 a 48 uviedlo, oznámila, že boli sexuálne napadnuté mužskými migrantami na hudobnom festivale v berlínskej štvrti Kreuzberg. Útoky na kultúrnom karnevali, kde skupiny mužov obkľúčili ženy, napadli a olúpili ich, boli podobné tým z Kolína nad Rýnom a ďalších nemeckých miest na Silvestra.

16. mája Beatrix von Storch, zástupca líderky Alternatívy pre Nemecko (AFD), vyzvala, aby sa hlavné islamské spolky Nemecka “výslovne dištancovali” od islamského práva šaría, niečo, čo doteraz odmietali robiť. Povedala, že AFD neboli proti moslimom, ale proti politickému islamu, ktorý je podľa nej v rozpore s nemeckou ústavou.

18. mája Migranti sexuálne napadli okoloidúci ženy pri nákupnom centra Boulevard v Berlíne v časti hlavného mesta Steglitz. Najmenej 35 dospievajúcich migrantov sa potĺkalo po obchoďáku, čiastočne z dôvodu voľného prístupu k internetu. Keď bezpečnostná služba požiadala, aby opustili priestory, mladíci zavolali posily a čoskoro desiatky ďalších migrantov dorazili obťažovať stráže.

22. mája Lekár v Kolíne bol obžalovaný pre diskrimináciu potom, čo odmietol liečiť moslimskú ženu, ktorá odmietla potriasť mu ruku. Žena povedala, že nemohla potriasť doktorovu ruku z náboženských dôvodov. Lekár poznamenal, že Korán nezakazuje podania rúk.

23. mája 23-ročný iracký žiadateľ o azyl mal na sebe tričko s nápisom “Som moslim, nepanikárte” bol napadnutý ďalšími utečencami z dôvodu urážky islamu. Bol tak ťažko zmlátený, že bol hospitalizovaný.

23. mája bavorský minister vnútra Joachim Herrmann oznámil plán na získavanie migrantov pre policajné sily – bez ohľadu na to, či získali nemeckej občianstvo alebo nie. Povedal, že dúfa, že iniciatíva by mohla vytvoriť “priamejší vzťah” ku ľuďom s migračným pozadím najatím ľudí, ktorí poznajú ich mentalitu.

26. mája Stále viac Nemcov sa sťahuje do Maďarska, kvôli migračnej politike otvorených dverí kancelárky Angely Merkelovej, poznamenal časopis Focus.

27. mája Hlava protestantskej cirkvi v Nemecku, Heinrich Bedford-Strohm, vyzval, aby sa islam učil vo všetkých nemeckých školách ako spôsob, ako zabrániť mladých moslimov z stáva radikalizuje. “Tolerancia, sloboda náboženského vyznania a sloboda svedomia by mali platiť pre všetky náboženstvá,” povedal. “Tieto zásady možno najlepšie učiť v tom prípade ak je náboženstvo súčasťou vzdelávacieho poslania štátu.”

27. mája Evanjelický kostol v Hamburgu vykonal pohrebný obrad pre konvertitu na islam, ktorý bol zabitý v Sýrii, keď bojoval za Islamský štát. Pohreb v kostole St. Pauli sa konal pre teenagera, ktorý sa narodil v Kamerune a bol vychovaný ako kresťan v Hamburgu. Keď mal 14 rokov, konvertoval na islam, radikalizoval sa a pripojil sa k nemeckému hnutiu saláfistov. Do Sýrie odišiel s falošným pasom. Pastor Sieghard Wilm, ktorý organizoval “medzináboženský” pohreb, povedal, že cirkev by mala byť “miesto, kde sa učí rešpekt k iným náboženstvám.”

29. mája Politička Strany zelených Stefanie von Berg vyzvala na stavbu nových mešít, ktoré majú byť postavené v každom okrese Hamburgu, takže narastajúci počet moslimského obyvateľstvo v meste bude mať dostatok priestoru na modlenie. Povedala, že výstavba nových mešít je nutná kvôli integrácie moslimskej komunity. Nadácia Heinricha Bölla, mozgový trust spojený so Stranou zelených, odhaduje, že v Hamburgu, druhom najväčšom meste v Nemecku, žije odhadom viac ako 150.000 moslimov, ale je tu menej ako 50 mešít.

31. mája Muži migranti sexuálne napadli najmenej 18 žien na festivale pod otvoreným nebom v Darmstadte. Útoky na Schlossgrabenfest, v ktorom veľké množstvo mužov obklopilo ženy a sexuálne ich napadli boli podobné tým, ku ktorým došlo v Kolíne nad Rýnom na Silvestra.

31. mája Dalajláma povedal, že Nemecko prijalo “príliš veľa” migrantov a že by mali byť nakoniec vrátení, aby pomohli pri obnove ich domovských krajín. “Nemecko sa nemôže stať arabskou krajinou,” povedal v rozhovore pre Frankfurter Allgemeine Zeitung . “Nemecko je Nemecko.”

jún 2016
2. júna Nová štatistické zisťovania v Nemecku ukázali, že etnickí Turci sú ekonomicky a výchovne menej úspešní ako iné skupiny prisťahovalcov. Správu produkovala Destatis, nemecká oficiálna štatistická agentúra a ukázala, že viac ako jedna tretina (36%) z etnických Turkov žije pod hranicou chudoby. Iba 60% má ukončenú strednú školu (Hauptschulabschluss ), zatiaľ čo menej ako 10% z etnických Turkov vo veku medzi 17 a 45 rokmi získalo bakalársky titul. Vzdelanie je určujúcim faktorom pre úspešnú integráciu, píše sa v správe.

2. júna Traja sýrski džihádisti boli zatknutí pre plánovanie džihádistického útoku v Düsseldorfe. Štvrtý jedinec bol zadržaný vo Francúzsku. Tento plán zahŕňal dvoch samovražedných atentátnikov, ktorí by sa vyhodiť do vzduchu na Heinrich-Heine-Allee, frekventovanej ulici v centre mesta. Následne ostatní zabijaci by pozabíjali čo najviac okoloidúcich so zbraňami a bombami.

3. júna Šéf nemeckej polície únie, Rainer Wendt, povedal, že rozpočtové škrty vo verejnom sektore znemožnili kontrolu všetkých migrantov prichádzajúcich do Nemecka. Reagoval na požiadavky, aby všetci migranti podstúpili bezprostrednú bezpečnostnú kontrolu.

12. júna vicekancelár Sigmar Gabriel prirovnal členov anti-Islamskej Alternatívy pre Nemecko (AFD), tretej najväčšej strany v Nemecku, k nacistom.

13. júna Podľa prieskumu polovica z troch miliónov etnických Turkov žijúcich v Nemecku verí, že ak islamské právo šaría je v konflikte s nemeckých právom, je dôležitejšie dodržiavať islamské. Jedna tretina tiež túži, aby sa nemecká spoločnosť vydala na cestu “návratu” k časom Mohameda, zakladateľa islamu, v Arábii z počiatku siedmeho storočia. Prieskum – boli dotazovaní Turci, ktorí žijú v Nemecku po mnoho rokov, často desaťročia – vyvrátil tvrdenie nemeckých orgánov, že moslimovia sú dobre integrovaní do nemeckej spoločnosti.

25. júna Polícia objavili obrovskú zásobu vojensky použiteľných zbraní v obchode s potravinami v blízkosti mešity v Kolíne nad Rýnom. “Nebezpečenstvo hroziace od fundamentalistických salafistov, ktorí sú sami ozbrojujú aby použili násilie v Nemecku je veľmi veľké,” povedal miestny politik Ismail Tipi. “Tento tajný policajný záťah to ukázal viac než jasne.”

30. júna Súd v Ahrensburg uznal 17-ročného migrujúci z Eritrey vinným z pokusu o znásilnenie 18-ročnej ženy na vlakovom nádraží v Bad Oldesloe. Potom, čo dorazila polícia, migrant sa bránil zatknutiu a hlavou udrel policajta, ktorý bol hospitalizovaný. Súd dal človeku podmienečný trest sedem mesiacov .

júl 2016
1. júla súd v Bavorsku rozhodol, že zákon, ktorý zakazuje moslimským praktikantom nosiť šatky je nezákonný.

3. júla 24-ročná žena, znásilnená tromi migrantami v Mannheime v januári sa priznala ku klamstvu o identite útočníkov. Selin Goren, turecká-Nemka, najprv povedala, že útočníci boli nemeckí štátni príslušníci, aj keď v skutočnosti to boli moslimskí prisťahovalci. Goren povedala, že klamala, pretože sa bála, aby nepodnecovala rasizmus proti migrantom.

4. júla 30 najväčších nemeckých spoločností zamestnalo len 54 utečencov vrátane 50-tich, ktorí boli najatí ako kuriéri Deutsche Post, ktorá je poskytovateľom logistiky. Údaje spochybňujú prísľub Angely Merkelovej integrovať žiadateľov o azyl do nemeckého pracovného trhu tak rýchlo, ako je to možné. Firemní manažéri hovoria, že hlavným problémom je, že migranti postrádajú odbornú kvalifikáciu a znalosť nemeckého jazyka.

7. júla Nemecký parlament schválil zmeny v trestnom zákonníku rozširujúci definíciu znásilnenia. Tiež známy ako “Nie znamená nie” ( “Nein Nein heißt”) právo. Akákoľvek forma nefyzického sexu sa teraz bude trestať ako trestný čin. Skoršie prípady, boli postihnuteľné podľa nemeckého práva, iba ak sa ukázalo, že sa poškodená fyzicky bránila útočníkovi . Zmeny, ktoré boli vyvolané sexuálnymi útokmi v Kolíne nad Rýnom, boli oslavované ako “zmena paradigmy” v nemeckej legislatíve.

7. júla viac ako šesť mesiacov po útokoch v Kolíne nad Rýnom, nemecký súd vydal prvé dva rozsudky: Okresný súd v Kolíne nad Rýnom dal 20-ročnému Iračanovi a 26-ročnému Alžírčanovi jednoročný podmienečný trest a potom oboch mužov prepustil. Pozorovatelia povedali, že ľahké tresty boli výsmechom spravodlivosti.august 2016
2. augusta Nemeckí úradníci zvažujú pre obavy z islamského terorizmu možnosť nasadenia armády vo vnútri nemeckých hraníc prvýkrát od druhej svetovej vojny.

11. augusta Moslimské hliadky presadzujúce právo šaría boli spozorované ako pôsobia v okrese Wandsbek a Dammtor v Hamburgu.

16. augusta Žiadatelia o azyl v Dolnom Sasku odmietli ponuky zamestnania, pretože boli “hostia Angely Merkelovej.”

19. augusta Minister vnútra Thomas de Maizière volal po čiastočnom zákaze celotvárových závojov na verejnosti. “Musíme burky jednomyseľne odmietnuť,” povedal de Maizière. “To nezapadá do našej otvorenej krajine.” Minister vnútra Severného Porýnia-Vestfálska Ralf Jäger, povedal, že zákaz burky bol zavádzajúci, pretože by to vyžadovalo zákaz všetkých druhov náboženských odevu: “. Ten, kto zakazuje burky, musí tiež zakázať ľudí, zamaskovaných za Santa Klausa”

25. augusta Polícia v Hamburgu zahájila akciu na vreckárom. V meste je ukradnutých za rok viac ako 20.000 peňaženiek-približne 55 denne. Podľa polície, 90% z peňaženiek odcudzia mladí muži zo severnej Afriky alebo z Balkáne.

28. augusta 26-ročný nemecký občan kričiaci Alláhu Akhbar pobodal 66-ročnú ženu a 57-ročného muža, ktorí boli na pikniku v Oberhausene.

28. augusta Angela Merkel žiadala ľudí tureckého pôvodu, ktorí žijú v Nemecku, neprenášať svoje konflikty do Nemecka.

september 2016


3. septembra 2500 ľudí sa zúčastnilo masovej manifestácie v Berlíne na protest proti Alternatíve pre Nemecko (AFD). Usporiadatelia protestu, vrátane členov Strany zelených a Ľavicovej strany očakávali, že sa ukáže asi 10.000 demonštrantov.

3. septembra Podpredseda DPolG nemeckej policajnej jednotky v Hamburgu, Freddi Lohse, povedal, že mnohí migrujúci páchatelia berú zhovievavosť nemeckého súdneho systému ako zelenú pri pokračovaní kriminálnej činnosti. “Sú zvyknutí na tvrdšie následky v ich domovských krajinách,” povedal. “Nemajú pred nami žiadny rešpekt.”

4. septembra Angela Merkelová utrpela veľkú ranu, keď Alternatíva pre Nemecko (AFD) predbehla jej Kresťansko-demokratickú úniu (CDU) vo voľbách vo svojom domovskom štáte Meklenbursko-Predné Pomoransko. S 20,8% hlasov, sa AFD umiestnila na druhom mieste za ľavicovo centristickými sociálnymi demokratmi (SPD) (30,6%). Merkelovej CDU skončila na treťom mieste s 19% hlasov, čo je najhorší výsledok aký kedy mala v Meck-Pomme – ako sa štátu hovorí v skratke. Voľby v Meck-Pomme boli obecne vnímané ako referendum o migračnej politike otvorených dverí Merkelovej.

6. septembra Migranti spáchal 142,500 zločiny počas prvých šiestich mesiacov roku 2016, podľa správy od Spolkový kriminálny úrad ( Bundeskriminalamt, BKA ). Jedná sa o ekvivalent 780 trestných činov spáchaných migrantov každý deň, alebo 32,5 trestných činov každú hodinu, čo predstavuje nárast o takmer 40% oproti roku 2015. Údaje zahŕňajú iba tie trestné činy, v ktorom je migrujúci podozrivý bol pristihnutý.

7. septembra Kiel Inštitút pre svetovú ekonomiku (PN), počítané , že Nemecko minú 20 miliárd € na utečencov v roku 2016. “obzvlášť veľkej časti výdavkov zahŕňajú … počiatočné poskytovanie ubytovacích a zdravotníckych služieb, rovnako ako služby, ako je prenájom ubytovacích, “povedal neschopnosti.

9. septembra Nemecké ministerstvo vnútra v reakcii na slobode žiadosti informácie zákona, ukázal, že 1.475 manželské deti je známe, že žije v Nemecku z 31. júla 2016 – vrátane 361 detí mladších ako 14 rokov Väčšina vydatých detí sú zo Sýrie (664), Afganistan (157) a Iraku (100). Takmer 80% (1152) sú dievčatá. Skutočný počet detských sobášov v Nemecku je veril byť oveľa vyššia ako oficiálne štatistiky naznačujú, pretože mnohí sú ukryté.

13. septembra moslimské módne obchody v Nemecku slúži ako odrazový mostík k islamského extrémizmu, v súlade so verejnoprávnej televízie ARD v Nemecku. Sú “súťaží” so západnou socializácie tým, že pomáha ženám prijme pravoverného islamský spôsob života, nakoniec asimilovať ich do Salafisti a následne extrémistickú islam.

13. septembra Traja sýrski džihádisti boli zatknutí v Šlezvicku-Holštajnsku. Verí sa, že boli členmi utajenej bunky islamského štátu čakajúcej na ďalšie pokyny na vykonávanie útokov v Nemecku.

17. septembra bavorský minister vnútra Joachim Herrmann obvinil Spolkového úradu pre migráciu a utečencov (BAMF) z hľadiska dosiahnuteľnosti vykoreniť potenciálne desiatky tisíc falošných pasov. Mnoho migrantov do Európy ako Sýrčania sú v skutočnosti z inej krajiny pôvodu. Takmer 40% všetkých Maročanov, ktorí vstúpili do Grécka nepravdivo prezentované seba ako Sýrčanov, podľa jednej štúdie.

23. septembra Nová anketa ukázala, že podpora pre Alternatívu pre Nemecko (AFD) vzrástol na 16%, čo je najlepší výsledok v histórii, a viac ako trojnásobok 5% potrebná na získanie kresiel v parlamente. Podľa prieskumu, CDU Angely Merkelovej je 32%, zatiaľ čo sociálni demokrati, menší partner vo vládnej koalície je na 22%. Spoločne budú mať 54%, dosť pre pokračovanie vládnucej koalície .

30. septembra 28-ročný migrant sexuálne napadol 27-ročnú žena vo vlaku. Nemecké médiá pôvodne hlásili štátnu príslušnosť páchateľa, ale potom vypustil informáciu. “Tento článok pôvodne hovoril o štátnej príslušnosti páchateľa,” uviedol vo vyhlásení. “Táto žiadosť bola následne odstránená, pretože nezodpovedala našim publikačným pravidlám – to znamená, že neexistuje žiadna súvislosť medzi národnosťou a akciou.”

október 2016
1. októbra Dvaja migranti znásilnili 23-ročnú ženu v Lüneburgu ako šla v parku so svojim malým dieťaťom. Muži, ktorí zostávajú na slobode, prinútili aby dieťa sledovalo, zatiaľ čo sa oni striedali pri zneužívaní ženy.

2. októbra 19-ročný migrant znásilnil 90-ročnú ženu, keď opúšťala kostol v centre Düsseldorfu. Polícia najprv opísala podozrivého ako “juho-európana so severoafrickými koreňmi.” Neskôr sa ukázalo, že muž je Maročan so španielskym pasom.

2. októbra Minister financií Wolfgang Schäuble vyzval, aby sa vypracoval “nemecký islam” pri napomáhaní integrácii moslimov v krajine.

4. októbra Mníchovský Oktoberfest 2016 zaznamenal najnižšiu návštevnú účasť od roku 2001. Návštevníci sa údajne vyhýbali festivalu kvôli obavám z terorizmu a sexuálne útoky súvisiace s migrantami.

17. októbra Tlačová nemecká rada napomenula týždenník, Junge Freiheit, pre odhalenie štátnej národnosti troch afganských tínedžerov, ktorí znásilnili ženu na stanici vo Viedni. Tlačová rada uviedla, že štátna príslušnosť páchateľa “nie je relevantná” pre daný prípad. Odhalením tejto informácie noviny “zámerne a hanlivo reprezentovali podozrivých ako druhoradé osoby.”

24. októbra Prieskum YouGov zistil, že 68% Nemcov verí, že sa bezpečnosť v krajine zhoršila z dôsledku masovej migrácie. Takmer 70% respondentov uviedlo, že sa bojí o svoj život a majetok v nemeckých staniciach a podchodoch, zatiaľ čo 63% sa necíti bezpečne na veľkých verejných podujatiach.

24. októbra Srbskí tínejdžeri v Hamburgu obišli beztrestne po masovom znásilnení 14-ročného dievčaťa a ktorú nechali zamrznúť v teplotách pod bodom mrazu. Sudca povedal, že hoci “verejnosti sa sankcie môžu zdať mierne,” tínejdžeri už nepredstavujú nebezpečenstvo pre spoločnosť.

27. Október Prokurátor obvinil Shaas Al-M, 19-ročného sýrskeho džihádistu ktorý prišiel do Nemecka ako falošný utečenec, plánujúc bombardovať populárne turistické lokality v Berlíne, vrátane Brandenburskej brány a Reichstagu, v mene islamského štátu.

november 2016
3. novembra Päť somálskych prisťahovalcov bolo rozzúrených po tom, čo ich majiteľ krčmy vo Wabern požiadal, aby zaplatili za alkohol ktorý skonzumovali. “Sme Somálčania, nebudeme platiť,” povedal mužovi pred tým, ako začal rozbíjať zariadenie.

11. novembra. Vojenská spravodajská služba (Militärische Abschirmdienst, MAD) uvádza, že viac ako 20 islamistov slúži v nemeckých ozbrojených silách a ďalších 60 členov personálu sú podozriví z toho, že sú islamisti. Je známe, že okolo 30 veteránov išlo bojovať do Sýrie a Iraku. Táto správa vzbudila obavy, že islamisti vstupujú do nemeckých ozbrojených síl za účelom získania bojového výcviku.

15. novembra. Minister vnútra Thomas de Maizière zakázal skupinu salafistov, “Pravé náboženstvo” (Die Wahre Religion), za to, že sú protiústavní. Táto skupina je za masovou kampaňou pre novovercov – projekt “Čítaj!” – Je zameraná na distribúciu 25 miliónov výtlačkov koránu, ktoré boli preložené do nemčiny, s cieľom umiestniť zadarmo jeden korán do každej domácnosti v Nemecku. De Maizière povedal, že kampaň predstavovala „systematické porušovanie našich základných hodnôt.”

18. novembra. Prokurátori obvinili dvoch severoafrických prisťahovalcov pre zapálenie ohňa v Düsseldorfskom útulku migrantov. Podpaľačský útok, ktorý zranil 26 ľudí a spôsobil škody vo viac ako 10 miliónov eur – bol údajne spustený kvôli sporom o jedlo. Obaja muži boli naštvaní, pretože si mysleli, že nebol dostatok sladkosti ponúkaných v obedovom bufete.

20. novembra 38-ročný Nemecko-kurdský muž v Dolnom Sasku priviazal svoju ex-manželku k autu a ťahal ulicami Hamelnu. Trestný čin upozornil na problém práva šaríe v Nemecku.

21. novembra. Wuppertalský okresný súd rozhodol, že sedem islamistov, ktorí tvorili civilné hliadky presadzujúce právo šaría v uliciach Wuppertalu, jednoducho uplatňovali svoje právo na slobodu prejavu – neporušili teda nemecký zákon.

23. novembra Bild , najväčšie noviny v nemeckej distribúcii, varoval, že krajina “kapituluje pred islamským právom.”

27. novembra Nemecký rozhlasový vysielač Deutschlandradio Kultur uviedol, že moslimskí prisťahovalci zapísaní v nemeckých školách šikanujú ich kresťanských partnerov. V niektorých prípadoch je prenasledovanie tak veľké, že kresťanskí rodičia sťahujú svoje deti do iných škôl.

29. novembra Nemecký spravodajský dôstojník sa priznal ku sprisahania s cieľom bombardovať kolínske sídlo ústredia národnej spravodajskej agentúry, BFV. 51-ročný konvertita na islam, bol poverený sledovaním nemeckej salafistickej scény.

December 2016
3. decembra 17-ročný afganský prisťahovalec bol zatknutý za znásilnenie a vraždu 19-ročnej študentky medicíny vo Freiburgu. Polícia povedala, že obeť mohla stretnúť svojho vraha v azylovom dome, kde pracovala ako dobrovoľníčka. Freiburgský starosta Salomon Dieter varoval pred zovšeobecňovaním migrantov, pretože tento trestný čin bol “izolovaný prípad.”

6. decembra S pohľadom upretým ku znovuzvoleniu, Angela Merkelová vyzvala na zákaz burky: “Úplné zahalenie tu nie je vhodné a malo by byť zakázané všade tam, kde to právo dovoľuje.” V septembri Merkelová povedala, že bola proti zákazu buriek, pretože to by porušilo “náboženskú slobodu.”

8. decembra. Ústavný súd v Karlsruhe, najvyšší súd Nemecka, rozhodol, že moslimské dievčatá sa musia zúčastniť zmiešaných plaveckých tried v škole, narážajúc na prípad 11-ročnej žiačky, ktorá tvrdila, že dokonca nosenie Burkiny, alebo plaviek pokrývajúcich celé telo porušuje islamské pravidlá obliekania. Súd zamietol odvolanie dievčatiných rodičov, že by mala byť ospravedlnená z tried, pretože Burkiny nezodpovedali islamským normám slušnosti.

13. decembra Začal súd so 45-ročným irackym migrantom obvineným zo sexuálneho zneužitia 12-ročného chlapca, ktoré opakoval 68 krát v utečeneckom útulku v Berlínskom Spandau. Páchateľ povedal, že jeho akcie boli výsledkom “ľúbostného vzťahu.”

14. decembra Sudca Oldenburg rozhodol, že 19-ročný afgánsky migrant, ktorý obchytkával dve ženy na festivale v Bad Zwischenahn nebol vinným zo sexuálneho napadnutia. “Je celkom možné, že týmto spôsobom chcel mladík len oznámiť svoj záujem o ženy,” povedal sudca.

16. decembra 12-ročný nemecký chlapec irackého pôvodu sa pokúsil odpáliť klincovú bombu na vianočnom trhu v Ludwigshafene.

19. decembra Najmenej 12 ľudí bolo zabitých a desiatky zranených po tom, čo kamión narazil do davu ľudí na Vianočných trhoch v Berlíne. Hlavný podozrivý z útoku bol Anis Amri, 23-ročný migrant z Tuniska, ktorý prišiel do Nemecka v júli 2015 a požiadal o azyl v apríli 2016. Hoci Amriho žiadosť pre azyl bola zamietnutá v júli 2016, nebol deportovaný, pretože nemal platný cestovný pas.

20. decembra. Frauke Petry, predsedníčka Alternatívy pre Nemecko, povedala, že Angela Merkelová nesie zodpovednosť za útok na Berlínskom vianočnom trhu: “Prostredie, v ktorom sa môže takýmto činom dariť, bolo systematicky a nedbalo vytvárané v uplynulom roku a pol. Naše hranice, ktoré boli tak nezodpovedne otvorené musia byť opäť pod kontrolou. Nemecko už nie je v bezpečí.”

22. decembra Bild uviedol, že hlava súdneho orgánu v Hamburgu, Till Steffen, odmietol dovoliť polícii vypustiť fotku Anisa Amriho, podozrivého z berlínskeho teroristického útoku, po dobu dlhšiu ako 12 hodín po útoku, pretože sa bál, že zdieľanie obrázkov by podnecovalo rasovú nenávisť.

22. decembra Neplnoletí migranti sa vo Freisingskom utečeneckom tábore pozerali na propagačné videá islamského štátu, vytvárali džihádistické vlajky a pózovali s insígniami teroristickej organizácie pred kamerou. “Sledovanie IS videí alebo tvorby IS vlajky môže indikovať, že proces radikalizácie je v pokročilom štádiu,” povedali nemecké úrady.

27. decembra Polícia zatkla sedem migrantov zo Sýrie a Líbye na základe obvinenia zo zapálenia bezdomovca na Štedrý deň pri stanici metra Schönleinstraße v Berlíne. Video záznam zachytil ako sa smejú, keď muž na nástupišti horel. Polícia uviedla, že všetkých sedem páchateľov, pričom najmladší z nich mal 15 rokov, prišlo do Berlína ako utečenci.

31. decembra Polícia v Kolíne nad Rýnom, ktorá mali za úlohu zamedziť opakovaniu masových sexuálnych útokov, ku ktorým došlo v meste na Silvestra v roku 2015, bola obvinení z rasového profilovania, keď kontrolovali viac ako 600 prisťahovalcov zo severnej Afriky.

_________________
Ponúkol som ateistom srdce na dlani. A oni? Rozbehli sa pre príbor.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TvojOponent
Zaslal: Ne január 15, 2017 6:06 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1763
Ľudia si chceli uctiť pamiatku zavraždeného dievčaťa moslimským imigrantom. Agresívni “antifašisti” a vítači ich však napadli
129
Freiburg 9. decembra 2016 (HSP/Foto:Screenshot:YouTube)Nemeckom otriasol prípad brutálneho znásilnenia a zavraždenia mladej Nemky. Útočníkom bol afgánsky imigrant. Spoluvinníci tohto šialentsva, ktorí s otvorenou náručou vítajú imigrantov, však žiadnu vinu necítia. Agresívni vítači najnovšie dokonca napadli ľudí, ktorí si prišli uctiť pamiatku zavraždeného dievčaťa.

Nemeckom otriasol prípad brutálneho znásilnenia a zavraždenia mladej Nemky. Útočníkom bol afgánsky imigrant
Nemeckom otriasol prípad brutálneho znásilnenia a zavraždenia mladej Nemky. Útočníkom bol 17-ročný afgánsky imigrant
Členovia pobočky AFD vo Freiburgu zorganizovali protestné zhromaždenie, na ktorom si chceli uctiť pamiatku znásilnenej a zavraždenej študentky. Telo 19-ročnej študentky medicíny Marie Ladenburgerovej našli v rieke v meste Freiburg ešte 16. októbra tohto roku. Vyšetrovanie ukázalo, že dcéra vysokopostaveného právnika Európskej komisie bola mnohonásobne znásilnená a následne utopená.

Pokojné zhromaždenie, na ktorom sa zúčastnilo pár desiatok ľudí, však narušili agresívni antifašisti a vítači imigrantov, ktorým nič nie je sväté. Agresívni členovia hnutia Antifa prerušovali pokojnú demonštráciu vlasteneckej strany AFD hlasnými výkrikmi, urážaním a napádaním rečníkov. Taktiež neustále pokrikovali, že utečenci sú v Nemecku vítaní. Informoval o tom portál Blasting News.

Ľavicoví extrémisti teda zrejme necítia žiadnu vinu, že aj ich pričinením vyhasol ďalší mladý ľudský život. Žiadajú ďalší prílev nebezpečných imigrantov, ktorí sa nevedia integrovať .

Približne po hodine musela byť kvôli neustálym útokom antify demonštrácia prerušená. Slušní účastníci, ktorí si prišli uctiť pamiatku zavraždeného dievčaťa, museli nakoniec odísť cez bezpečnostný koridor, ktorý vytvorili policajti. Z bezpečnostných dôvodov bol tiež prerušený chod štyroch električkových liniek, pretože ľavicoví extrémisti pobehovali po koľajniciach a snažili sa preraziť policajné zátarasy.

Výsledkom tohto besnenia “slniečkárov” boli štyria zranení policajti, použitie veľkého množstva slzného plynu, narušenie verejného poriadku ako aj potlačenie slobody prejavu. Takýto stav v Nemecku vytvorila Angela Merkelová svojou otvorenou náručou pre imigrantov a označovaním každého odporcu jej politiky za fašistu, nacistu, extrémistu. Jej sfanatizovaní stúpenci teraz terorizujú všetkých ľudí s odlišnými názormi.

_________________
Ponúkol som ateistom srdce na dlani. A oni? Rozbehli sa pre príbor.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TvojOponent
Zaslal: Pi december 29, 2017 4:56 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1763
Despotizmus v Kanade: Zoznam škandalóznych aktivít kanadského premiéra namierených proti rodine, kresťanom a životu
153
Kanada 29. decembra 2017 (HSP/Lifesitenews/Foto:TASR/AP-Olivier Matthys)Rozhodnutia vlády Justina Trudeaua vyvolávajú zhrozenie medzi ľuďmi tradičnej viery a svedomia. Jeden z posledných útokov zahŕňa Trudeauove vyhlásenie pred Členmi parlamentu, že prinúti zamestnávateľov, aby podporovali potraty a transgenderizmus, ak chcú dostať financovanie v rámci študentského letného programu.


Kanadský premiér Justin Trudeau
Predseda vlády, ktorý obdivuje Čínu, začal svoj mandát s misiou transformovať kanadskú spoločnosť na jeho zhýralý, proti životu zameraný obraz a pokračuje v tejto agende s veľkým nasadením.

Rýchly zoznam niekoľkých Trudeauových opatrení proti rodine, slobode a životu:Marec 2016

Prísľub vlády poskytnúť 81 miliónov dolárov Populačnému fondu Spojených Národov, z časti kvôli podpore financovania potratov v rozvojových krajinách
Vláda zatvorila Úrad pre Náboženskú Slobodu, ktorý bol vytvorený bývalou vládou Stephena Harpera, aby obraňoval práva prenasledovaných náboženských menšín v zahraničí
Ostrovy Princa Edwarda oznámili, že začnú poskytovať potraty po intenzívnom tlaku zo strany Trudeaovej vlády, vrátane hrozby, že im bude zastavené všeobecné zdravotné financovanie


Jún 2016

Vláda schválila Návrh legalizujúci eutanáziu a asistovanú samovraždu po tom, čo umlčala diskusie a zamietla podporiť dodatok výhrady svedomia
Trudeau sa stal prvým kanadským premiérom, ktorý vyvesil dúhovú vlajku na podporu LGBT a ktorý sa zúčastnil na pochode homosexuálov Gay Pride Parade. Pri pochode niesol zdeformovanú kanadskú vlajku v dúhových farbách


Október 2016

Úrad Postavenia Žien uviedol, že poskytne financie organizáciám, ktoré majú odlišný pohľad než liberálna vláda za predpokladu, ak budú za potraty


Február 2017

Bolo zverejnené, že vláda Trudeaua núti úradníkov vo verejnej službe, aby podstúpili pro-LGBT test „rodovej rovnosti“ s bližšie nešpecifikovanými dôsledkami, ak zamietnu alebo neposkytnú vhodné „feministické“ odpovede
Trudeau vyhlásil, že poskytne 650 miliónov dolárov na propagáciu „sexuálnych a reprodukčných práv“ v rozvojových sa krajinách, a účelových 241 miliónov dolárov špecificky určených potratovým skupinám ako Planned Parenthood (Plánované Rodičovstvo) a Marie Stopes International.


Apríl 2017

Pro-Life organizácia LifeSite odhalila, že Canada Revenue Agency otvára brány pre propagáciu LGBT záležitostí na pracovisku. Napríklad uvedením nových tématických LGBT dní každý rok: Medzinárodný deň Ružovej, Medzinárodný Deň proti homofóbii, transfóbii a bifóbii a Mesiac „Hrdosti“


Jún 2017

Trudeau, prezentujúc moslimské ponožky, pochoduje so svojou manželkou a dvoma deťmi na Pride Pochode v Toronte


Júl 2017

Minister rozvoja uviedol, že potrat je „nástrojom na ukončenie chudoby“ v rámci propagácie kanadského potratového financovania
Kanadské ozbrojené sily reagujú na Trumpov zákaz transgender osôb v armáde vyhlásením, že budú aktívne regrútovať LGBT osoby


August 2017

Trudeau využíva svoju medzinárodnú úlohu kanadského premiéra, aby propagoval potraty v Írsku v čase, keď krajina zvažuje zrušenie svojho dodatku za život


September 2017

Trudeauova Liberálna Strana opustila stretnutie Komisie o postavení žien, pretože žena nominovaná predsedať komisii bola pro-life


November 2017

Trudeau obhajuje svoju Guvernérku po tom, čo sa vysmievala z viery ľudí, ktorí veria, že Boh stvoril život
Vláda je donútená ustúpiť zo svojho plánu odstrániť jediné ustanovenie ochraňujúce slobodu vierovyznania citujúc, že sa na nich zosypala „lavína“ od opozície
Trudeau sľubuje zamerať sa na opozíciu LGBT agendy. Tiež vyhlasuje 16 miliónovú podporu pre kampaň LGBT propagandy, vraj ako reparáciu pre historické zlá vykonané na LGBT ľuďoch.
Trudeau menuje „feministku“ Sheilah Martinovú za novú sudkyňu Najvyššieho Súdu. Martinová sa stala prvou sudkyňou, ktorá schválila asistované samovraždy v Kanade.


December 2017

Vláda Trudeaua plánuje vyhlásenie, že zamestnávatelia žiadajúci o podporu v rámci Študentského letného programu práce, musia podpísať „atestáciu“, že podporujú potraty a transgenderizmus. Toto rozhodnutie efektívne vylúčilo z uvedeného programu nielen pro-life a pro-rodinné skupiny, ale tiež všetkých zamestnávateľov, ktorí majú podobné názory, vrátane náboženských inštitúcií.
Viktória Dandarová

_________________
Ponúkol som ateistom srdce na dlani. A oni? Rozbehli sa pre príbor.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TvojOponent
Zaslal: Pi február 16, 2018 9:03 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1763
42 ročná sekulárna humanistka predávala neregistrované tabletku RU-486 určené na vyvolanie potratu. Mienkotvorné médiá mlčia, no našťastie už máme aj alternatívne zdroje:

Polícia obvinila Bratislavčanku z predaja potratových tabletiek. Koľko je hrozí za asistenciu pri usmrcovaní detí?

https://www.hlavnespravy.sk/hodte-potrateny-ludsky-plod-rieky-splachnite-alebo-zakopte-biznis-menom-ru-486/1306092

_________________
Ponúkol som ateistom srdce na dlani. A oni? Rozbehli sa pre príbor.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Skeptik
Zaslal: Ne september 09, 2018 8:11 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1200
TvojOponent napísal(a):
Ľudia si chceli uctiť pamiatku zavraždeného dievčaťa moslimským imigrantom. Agresívni “antifašisti” a vítači ich však napadli
129
Freiburg 9. decembra 2016 (HSP/Foto:Screenshot:YouTube)

Ľavicoví extrémisti teda zrejme necítia žiadnu vinu, že aj ich pričinením vyhasol ďalší mladý ľudský život. Žiadajú ďalší prílev nebezpečných imigrantov, ktorí sa nevedia integrovať .

Prvé správy z Chemnitzu boli, že bol zabitý jeden nemecký občan a dvaja boli vážne zranení. Obvinení z týchto činov sú utečenci zo Sýrie a Iraku. Polícia teraz dodatočne pátra po treťom útočníkovi. Už sa ale vôbec nehovorí o zranených, ale len o jednom zabitom. Je trocha divná predstava, že traja útočníci bodali jedným nožíkom troch ľudí. Skorej to bolo tak, že všetci útočníci mali nože a to je smutná správa. Prečo chodia ľudia na diskotéku s nožmi? Domáci Nemci zrejme tie nože nemali, pretože to by si odniesol aj nejaký útočník. Z problémov sú teraz vinení pravicoví extrémisti, ktorí ale nikoho v tomto prípade nedobodali. Na protestoch bolo ale aj mnoho starších a iných slušných ľudí, ktorých vinia z extrémizmu, pritom im išlo len o to, aby štát vedel udržať poriadok, čo už evidentne nezvláda. Niet sa čo čudovať, že súčasné "objektívne " médiá si "trocha" správy upravujú podľa niečiej potreby. Potom sa čudujú, že sa to ľuďom prestáva páčiť a hovoria o lugen presse.

_________________
Žiaľ len niektorí ľudia sú mojim vzorom.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: Ne september 09, 2018 4:31 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7369 Bydlisko: Mám.
TvojOponent napísal(a):
Ľavicoví extrémisti teda zrejme necítia žiadnu vinu, že aj ich pričinením vyhasol ďalší mladý ľudský život. Žiadajú ďalší prílev nebezpečných imigrantov, ktorí sa nevedia integrovať .

Výsledkom tohto besnenia “slniečkárov” boli štyria zranení policajti,

Najprv si uvedom, že Angela Merkelová je kresťanka, a je predsedníčka Kresťanskodemokratickej únie Nemecka (Christlich Demokratische Union Deutschlands; CDU) od roku 2000. 18 rokov!!! Kresťanskodemokratická únia bola od svojho vzniku v roku 1945 koncipovaná ako strana dvoch hlavných kresťanských konfesií (katolíkov a protestantov) pôsobiacich na území Nemecka a hlásila sa k trom základným duchovným prúdom a tradíciám: kresťanskosociálnemu, liberálnemu a konzervatívnemu.

Takže, keď máš výhrady voči prílevu cudzincov (utečencov), tak sa zaoberaj pravicovými kresťanmi (slniečkarmi ako je Merkelová), a nie ľavicou.

Ale ty nedokážeš kritizovať kresťanov, na to nemáš guráž (odvahu).

_________________
Humanisti sú šľachetní ľudia, ktorí vedia žiť bez náboženských pohnútok. Som humanista, a zmyslom môjho života je žiť šťastne pomocou rozumu a citu.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť WWW stránky autora

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.