Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Proroctvá od ateistov

Bude strana ĽS Naše Slovensko aj ďalšie volebné obdobie v parlamente?

Áno  
100%
  [ 1 ]  100%

Asi áno  
0%
  [ 0 ]  0%

Asi nie  
0%
  [ 0 ]  0%

Nie  
0%
  [ 0 ]  0%

Celkom hlasov : 1
Lemmy
Zaslal: Ut júl 31, 2018 2:35 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6826 Bydlisko: Mám.
Osvietený napísal(a):
% kotlebovcov stupať nebudú . Neamajú z čoho . V parlamente su raz a naposledy .

Archív.

Strana Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko získala vo voľbách v roku 2016 209 779 platných hlasov. Má 14 poslancov v NR SR.

Otázka v ankete sa týka najbližších volieb do NR SR.

Zaslal: So august 04, 2018 11:08 am Odpovedať s citátom
Ďalšie proroctvo, z iného súdka.
Skeptik napísal(a):
Vyzerá to tak, že v Rusku sa chystajú veľké problémy. Do Ruska sa totiž začínajú vracať veľké počty bývalých emigrantov. Bolo ich okolo 300 000 za roky 2016 a 2017. V tomto roku ich zrejme bude ešte viac. Keď po čase zaujmú pozície v štáte, asi bude poriadna mela. Vieme, čo dokázal narobiť jediný navrátilec Lenin. Čo dokážu tieto státisíce si nedokážem ani predstaviť, ale určite to bude znamenať rozklad Ruska, podobne, ako u nás v 89. Ďalší krok ku svetovláde tak bude vykonaný. Po rozklade Ruska už žiadny štát nebude schopný čeliť akýmkoľvek svetovládnym chúťkam, pretože prostredníctvom surovín, manévrovacieho priestoru bude každý odporca ako v obliehanom stredovekom hrade. Buď sa vzdá, alebo skape od hladu. Vlastne obidve varianty sú skoro rovnaké a znamenajú zánik, teda rozklad Ruska bude znamenať aj zánik iných národov.

Zaslal: So august 04, 2018 6:01 pm Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 929
Lemmy napísal(a):

Nie je to proroctvo, pretože netvrdím, ako proroci, že sa niečo stane na 100 %. Je to určitá prognóza vývoja na základe mojich poznatkov. Na koľko percent sa vyplní, to ukáže čas. Keď sa dá do pohybu na povel taká armáda s viac, ako 300 000 ľuďmi, tak sa to určite nejako prejaví. Celkove je to už viac, ako mala Napoleonova, alebo nemecká armáda.
Menšie štáty, podobne, ako menšie hrady bývajú dobité skôr. Taktika je podobná. Ekonomické sankcie, ktoré sú obdobou obliehania, podkopávanie hradieb, čiže podkopávanie ekonomiky a podobné metódy sa už bežne používajú. Teraz sú už na rade aj väčšie hrady, čiže štáty. Oblieha sa Rusko, sú ekonomické sankcie voči Číne. Menšie národy už sú nivočené. Napr, Srbi sú už z ich vlasti Kosova skoro úplne vytlačení a ich národnosť tam prestane existovať. Podobne je to s Palestínčanmi. Ani so Slovákmi to nevyzerá ružovo. Tlak na nás je zo všetkých strán a prostriedky unikajú všetkými smermi. Slováci utekajú za hranice, aby prežili a na voľné územie príde niekto iný. Národ bez vlasti už nie je národ. Je to až také nereálne a podľa teba doslova smiešne Lemmy? Asi nemáš rád debatu, kde ti niekto odporuje. Neznášaš hladkanie proti srsti. Vtedy sa hneď naježíš.

Zaslal: So august 04, 2018 6:07 pm Odpovedať s citátom
Skeptik napísal(a):
Lemmy napísal(a):

Nie je to proroctvo, pretože netvrdím, ako proroci, že sa niečo stane na 100 %. Je to určitá prognóza vývoja na základe mojich poznatkov. Na koľko percent sa vyplní, to ukáže čas. Keď sa dá do pohybu na povel taká armáda s viac, ako 300 000 ľuďmi, tak sa to určite nejako prejaví. Celkove je to už viac, ako mala Napoleonova, alebo nemecká armáda.
Menšie štáty, podobne, ako menšie hrady bývajú dobité skôr. Taktika je podobná. Ekonomické sankcie, ktoré sú obdobou obliehania, podkopávanie hradieb, čiže podkopávanie ekonomiky a podobné metódy sa už bežne používajú. Teraz sú už na rade aj väčšie hrady, čiže štáty. Oblieha sa Rusko, sú ekonomické sankcie voči Číne. Menšie národy už sú nivočené. Napr, Srbi sú už z ich vlasti Kosova skoro úplne vytlačení a ich národnosť tam prestane existovať. Podobne je to s Palestínčanmi. Ani so Slovákmi to nevyzerá ružovo. Tlak na nás je zo všetkých strán a prostriedky unikajú všetkými smermi. Slováci utekajú za hranice, aby prežili a na voľné územie príde niekto iný. Národ bez vlasti už nie je národ. Je to až také nereálne a podľa teba doslova smiešne Lemmy? Asi nemáš rád debatu, kde ti niekto odporuje. Neznášaš hladkanie proti srsti. Vtedy sa hneď naježíš.

Tvrdíš, a to, čo tvrdíš, som zvýraznil červenou farbou.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: