Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O čom sa píše?  ~  Fajnor zneužíva nesprávne vyjadrenie prezidenta Kisku

Lemmy
Zaslal: Ne júl 14, 2019 12:21 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7173 Bydlisko: Mám.
K článku Fajnor zneužíva nesprávne vyjadrenie prezidenta Kisku.

Nielen on, teraz som si prečítal článok od Jany Teleki(ovej). Tiež žije v tom blude ako Karol Fajnor.
Jana Teleki(ová) napísal(a):
Kiska, ktorý sa v minulosti vyjadril, že ľudské práva nemôžu byť nadradené obchodným záujmom, ktorý ignoruje zákon, poriadok a normálny ľudský súcit, nemá morálne právo ani uchádzať sa o priazeň voličov, nieto pôsobiť vo vrcholovej politike.

Je pravda, že sa tak vyjadril, ale išlo z jeho strany o nevedomú chybu. Chcel to takto povedať:

„Som presvedčený o tom, že obchodné záujmy nesmú byť nadradené ľudským právam. Netreba ísť zase s bubnom na zajace. Pravdaže, nechystám sa robiť žiadnu revolúciu v zahraničnej politike. Ale pokiaľ sú stretnutia, alebo sú situácie, kedy budem pokladať za dôležité zdôrazniť otázku ľudských práv, určite tak spravím.“

Zaslal: Ne júl 14, 2019 8:04 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1083
Lemmy napísal(a):

„Som presvedčený o tom, že obchodné záujmy nesmú byť nadradené ľudským právam. Netreba ísť zase s bubnom na zajace.

Samé prázdne reči. Hovoria o ľudských právach a pritom znefunkčnili ústavný súd. Sami sa tým vyfaulovali z hodnotenia stavu ľudských práv kdekoľvek vo svete. Priatelia médií, ktoré obhajujú pedofíliu robia zo seba ochrancov ľudských práv. Zrejme ani nevedia, čo je pedofília. Používajú cudzie slová, ale nič o nich a nevedia. Pedofili v mnohých prípadoch sú telesne silní chlapi, ktorí vyvraždili celé rodiny, len aby sa dostali k ich malým deťom, ktoré potom mesiace zneužívali, kým ich nakoniec zavraždili. Pedofilné médiá sú znakom toho, že sa cítia netrestateľné, teda že nemajú len mediálnu moc, ale že majú za sebou aj inú veľkú moc. Možno je téma pedofílie len príprava na útok proti niekomu, aby si opäť viac posilnili moc. V podstate ale poriadne prekročili čiaru. Kde sú ešte schopní zájsť? Postaviť sa na stranu zločinu a hovoriť o ľudských právach, to je obrovský protiklad.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: