Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Nezaradené  ~  Tetovanie

Vytetovali by ste si kresťanský kríž na telo?

Áno  
0%
  [ 0 ]  0%

Nie  
100%
  [ 2 ]  100%

Celkom hlasov : 2
Lemmy
Zaslal: St august 08, 2018 10:49 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6665 Bydlisko: Mám.
Aká škoda, že sa mi nepodaril záber. Fotka je rozmazaná. Nestihol som zaostriť, neskoro som zbadal tetovanie na ruke jedného muža. Na tricepse má vytetovaný kresťanský kríž. Keby náhodou robil stojku na rukách, kríž by vyzeral ako satanistický. Twisted Evil

Zaslal: Št august 09, 2018 4:34 am Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 05 jún 2016 Príspevky: 42
Surprised No vidím - už sa ti podarilo dokukať film "Eastern Promises" od Cronenberga! Tie tetovania o niečom sú, že? Ja pred týždňom som videl taký kríž zboka na nohe jednej dospelej (samozrejme len fyzicky) osoby, v nákupnom centre.
Very Happy
Treba sa vzdelávať , veď dnes už verejné priestranstvá vypadajú ako psychiatria. Vzdelaním možno docieliť, že tam môžeme byť prítomný ako psychiatri a nie ako pacoši!
Cool
Treba dopozerať aj ostatné filmíky od pána Cronenberga. Napríklad "Videodrome" naozaj ide do filozofických hľbok našej modernej doby, ale super ŠTB-ácka téma je rozpracovaná v diele "Mr. Butterfly" - proste nie je to možné prekonať! Wink
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: