Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Aktuálne  ~  Pani je v poriadku?

Lemmy
Zaslal: Po november 12, 2007 12:52 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6658 Bydlisko: Mám.
Anna Belousovová napísal(a):
„Zaujímavé je, že títo poslanci majú vnútorný problém podporiť Lex Hlinka, ale nemajú absolútne žiadny problém, keď majú Hlinku v peňaženke.“
Vari môžu ľudia za to, že niekto navrhol Hlinkovú podobizeň na tisíckorunáčku? Do akej miery môžem za to napríklad ja? Čo tam po tom, že ona sa vyjadruje len k poslancom NR SR?

Len dúfať, že SNS nenavrhne §666: Konanie vedúce k poškodeniu dobrého mena Anny Belousovovej na verejnosti je možné postihnúť podľa zákona.

Myslieť, myslieť, viac myslieť… milá pani!

Zdroj inšpirácie: SME

Zaslal: Št august 16, 2018 11:52 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6658 Bydlisko: Mám.
Lukáš Krajčír napísal(a):
Nechcené dedičstvo Andreja Hlinku

Vo štvrtok 16. augusta si pripomíname osemdesiat rokov od úmrtia Andreja Hlinku. Je to vhodná chvíľa nielen priblížiť jeho významné miesto v dejinách, ale na príklade negatívnych stránok odhaliť aj jeho podpis na súčasnom radikálnom nacionalizme, korupcii a populizme.

Dobrý nezmysel! Že súčasnej korupcii.

Krajčír, nabudúce, keď niečo zapotí, nech radšej najprv trikrát meria (rozmýšľa), a potom strihá (napíše). Ouch

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: