Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Nezaradené  ~  Svetovláda, ciele a prostriedky.

Skeptik
Zaslal: Št október 17, 2019 6:33 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1091
Lemmy napísal(a):
Skeptik napísal(a):
Tento druh energetickej vojny vyzerá byť súčasťou tohto boja ekologických aktivistov. Mnohým to asi dôjde až potom, keď bude neskoro.

Už je neskoro, pretože máš klapky na očiach. á.

Ty nevieš, ako hynú živočíchy v dažďových pralesov, ktorých plocha sa neustále zmenšuje. Nevieš nič o tom, že v moriach je príliš veľa plastového odpadu, ktorý vytvárajú ľudia. Vidíš falošnú chybu u bohatých, lebo to sú práve oni, ktorí majú viac ekologické zmýšľania ako chudobní. Chudobní neváhajú hádzať netriedený odpad hneď za dom, alebo priamo na dvor.

Hrubým omylom útočíš na správanie bohatých. Tí nie sú pri nákupe odkázaní ani „igelitky“. Zeleninu nakupujú do ekologických vlastných tašiek. Taký chudák ako si ty však kúpi paradajky do igelitového vrecúška.

Ja som sa celý život správal ekologicky. Nepotreboval som na to moralizovanie prebudených sa milionárov zo zimného spánku, ktorí si určite nekupujú do papierového sáčka, pretože na to majú sluhov. A aj keby im to doniesli v papierovom sáčku, tak to budú jesť vo vile, ktorej vybudovanie, zariadenie s automobilovým parkom a možno aj lietadlami a jachtami zničilo toľko životného prostredia, že to určite presiahne uhlíkovú stopu tisícov chudákov. Pozlátené mrakodrapy, autá, a všetko, čo sa dá. Honba za diamantami, ktoré nenosia chudáci a bolo kvôli nim zdevastované toľko životného prostredia a vedené toľko vojen, ktoré znivočili neskutočne vysoké hodnoty a tým spôsobili neskutočne vysokú uhlíkovú stopu.
Niektorí chudobní, zvlášť chudobní duchom hádžu odpad k domu, ale to je tiež chyba bohatých, pretože bránia ich vzdelaniu vykrádaním prostriedkov. V súčasnosti sa likvidujú elity vo vzdelaní a to nerobia chudobní. Tieto elity by pomohli k lepšiemu prostrediu pre mnohých, ale oni ich likvidujú. V Amerike rapídne stúpol počet autistických detí rodičom s vysokým vzdelaním. Podozrievajú, že je to z očkovania a antibiotík. Je to náhoda? V Nemecku rapídne stúpol počet detí s vrodenými vadami. Odstavením schopných a vzdelaných sa už zbytok slabšie vzdelaných nedokáže ubrániť. Ľudia sú médiami nie informovaní, ale polarizovaní. Médiá nerobia programy, ako zlepšovať životné prostredie, ale je im do hláv neustále bitá nenávistná propaganda. Neustále ich kŕmia reklamami, aby viac kupovali. To je pozitívne pre ekológiu, keď čas na reklamy zoberie množstvo energie a zaťaží neskutočne životné prostredie? To je to správne ekologické konanie bohatých? Otravné reklamy aj na internete, pre ktoré sa človek nemôže vzdelávať, ale musí nechať bežať zbytočne počítač, ak sa chce o niečo duševne obohatiť? Lemmy, povedz niečo pekné o bohatých a ich papierových sáčkoch, ale nie mne, lebo ti to neuverím.

Zaslal: Št október 17, 2019 10:21 pm Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7173 Bydlisko: Mám.
Ťažko nachádzam v tvojich slovách niečo rozumné. Máš síce dar skladať písmenká do viet, ale tie vety nemajú oporu v skutočnosti. Si len taký krčmový rozprávač. Nepamätám, že by som ti veril niektorej vete, čo si tu napísal. Ak aj čosi tvrdíš, tak bez schopnosti poskytnúť k svojmu názoru nejaký dôkaz. Tak ako si na ostatok poohováral ekologičku, že je autistka. Máš však toho na rováši viac. Napríklad tvoj blud so šestkármi. Laughing

Zaslal: Ne október 20, 2019 10:22 am Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1091
Lemmy napísal(a):
Tak ako si na ostatok poohováral ekologičku, že je autistka. Máš však toho na rováši viac. Napríklad tvoj blud so šestkármi. Laughing

To. že je autistka povedal jeden uznávaný český psychológ, ktorého kvôli tomu vyštvali z jeho miesta. Ja som naopak tvrdil, že sa mi nezdá, že je autistka, keď sa tak nespráva. Tvrdil som, že je len veľmi dobrá herečka. Svoj výkon zrejme vygradovala až príliš do vysokej emotívnej roviny, čo mi pripomenulo niečo z minulosti. Dieťa, ktorému tečie mlieko po brade a chce riadiť štáty, ako sa majú správať? Veď ani do lietadla by si pod jej pilotovaním zrejme nik nesadol.
Dievčatko sa neozvalo ani teraz, keď boli poškodené raketami iránske ropné tankery v červenom mori a vytieklo tam 100 000 barelov ropy. Asi preto, že to prikázali dobrí milionári, ktorí sa správajú ekologicky a kupujú si paradajky do papierových sáčkov, nie do plastových.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Pridať novú tému

Prejdi na: