Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Sloboda a Solidarita

Lemmy
Zaslal: Ne máj 01, 2016 2:15 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6180 Bydlisko: Mám.
Milan Angyalovský napísal(a):
Výsmech sekulárnemu štátu! Slovenskí poslanci sa zasa budú modliť. To že je tam aj jeden z SAS považujem za „ukážku“ toho, ako si SAS predstavu jednotu slov a činov. Crying or Very sad

Archív:

Zbytočná kritika, kritizuje z nepochopenia slobody. Strana si zakladá na tom, že je sloboda jednotlivca. To je naopak dobre, že táto strana si nezakladá na totalitnom prístupe k náboženským ideológiám. Kto chce, môže veriť, aj modliť sa. Sám Sulík sa vyjadril, že nemá s tým problém, že je mu to jedno, ak si to poslanci vyžadujú, ak to potrebujú. Dôležité bude, ako budú hlasovať, aké zákony podporia.

Zaslal: Ne máj 01, 2016 3:21 pm Odpovedať s citátom
Sloboda a Solidarita – členstvo v strane napísal(a):
Vek žiadateľa, jeho pohlavie, sexuálna orientácia, vierovyznanie, minulosť rodičov či príbuzenské väzby nezohrávajú pri posudzovaní žiadosti žiadnu úlohu.

Zaslal: Ne máj 22, 2016 11:07 am Odpovedať s citátom
Strana Sloboda a Solidarita je rovnako „demokratická“ ako strana Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko. A rovnako ako ostatné politické strany, v ktorých keď sa konajú vnútrostranícke voľby, tak je len jeden kandidát. Ironik

Jozef Mihál z SaS je politický šašo. Vraj ktosi zo strany SMER – SD sa vyjadril nejako o odchode predsedu vlády Fica z politiky. Na priamu otázku, že kto im (členom SaS) to povedal, odvetil, že pochopiteľne nemôže prezradiť zdroj.

Zdroj je známy: Jedna baba povedala. Babe sa prisnilo. Laughing

Strana Sloboda a Solidarita je ukážkou, ako sa vyrába bulvárna politika.

SaS = bulvárna politika.

Zaslal: Ne máj 22, 2016 11:53 am Odpovedať s citátom
Papaláši by sa nemali znižovať k vypúšťaniu bulvárnych kačíc do sveta. Na to je bulvár.

Zaslal: Ut máj 24, 2016 12:47 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1582
Je tu ešte jedna možnosť, že to je naozaj pravda Very Happy Napríklad mu ošetrujúci lekár Roberta eF prezradil, že Fico trpí vrodenou srdcovou vadou.

Nakoniec Mihál to v konečnom dôsledku má od dôveryhodného zdroja. Je ním predsa sám Fico. On kedysi jasne povedal, že v roku 2014 už v politike nebude.
Citácia:
„Môžem vás ubezpečiť, že v roku 2014 už v politike nebudem,“ povedal na to včera Fico. Premiér o svojom odchode z politiky hovoril už ...

https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj80-jA0fLMAhVGOhQKHYv6D7sQtwIILTAD&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D30K_zCLPbK4&usg=AFQjCNF9RCHXk_TdG5T8y80Z4ah7xluuzQ&sig2=fLz0Ywmqv1DAWbr5H-nvLQ

Zaslal: Ut máj 24, 2016 4:20 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Je tu ešte jedna možnosť, že to je naozaj pravda Very Happy Napríklad mu ošetrujúci lekár Roberta eF prezradil, že Fico trpí vrodenou srdcovou vadou.

Nakoniec Mihál to v konečnom dôsledku má od dôveryhodného zdroja. Je ním predsa sám Fico. On kedysi jasne povedal, že v roku 2014 už v politike nebude.
Citácia:
„Môžem vás ubezpečiť, že v roku 2014 už v politike nebudem,“ povedal na to včera Fico. Premiér o svojom odchode z politiky hovoril už ...

https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj80-jA0fLMAhVGOhQKHYv6D7sQtwIILTAD&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D30K_zCLPbK4&usg=AFQjCNF9RCHXk_TdG5T8y80Z4ah7xluuzQ&sig2=fLz0Ywmqv1DAWbr5H-nvLQ

Zaspal si dobu. Toto je už dávno známe. Len si potvrdil, že vôbec nie si v obraze.

Teraz je reč o čomsi inom. O tom, že vraj teraz čosi povedal (nová informácia). V tom je veľký rozdiel. Keby oni boli takí ako ty, tak by vyšli na oveľa väčší posmech.

Eru

Zaslal: Ut máj 24, 2016 5:23 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1582
Je to stará informácia. Fico nestíha, v tom je problém Very Happy

Zaslal: So august 26, 2017 10:04 am Odpovedať s citátom
Richard Sulík napísal(a):
Stalo sa presne to, čo laická i odborná verejnosť očakávala. Predseda SNS Andrej Danko prestal blúzniť, ohol chrbát a Robert Fico mu jeho úlety veľkoryso prepáčil. Inak to nešlo, lebo táto korupčná koalícia naozaj nemá v rozkrádaní verejného majetku alternatívu. Teraz všetci traja hľadajú vonkajšieho nepriateľa a mieria na SaS. Triafajú vedľa, ale v jednom sa nemýlia, nie sme ich priatelia, ale tí, ktorí ich čoskoro odstavia od moci.

Výrok predsedu SNS Danka, že dnešná koaličná rada bolo najmä o ľudskosti a nastavení chémie, by si mal tento chemik ľudských duší nechať zarámovať.

Reakcia predsedu strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richarda Sulíka na výsledky koaličnej rady a výroky, ktoré odzneli na tlačovej besede 25. augusta 2017.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: