Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O čom sa píše?  ~  Eduard Chmelár – najhorší sen pre ľavicového voliča

Lemmy
Zaslal: St február 24, 2016 12:26 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6186 Bydlisko: Mám.
Eduard Chmelár má „sen“ dostať sa do parlamentu s politickým hnutím SEN. Ale občanom ukázal veľmi zlý príklad, keď sa vyjadril, že nepôjde voliť.
Eduard Chmelár napísal(a):
Takže tohto roku tento výber správcov provincie s pokojným svedomím odignorujem. 5. marca však nezostanem doma.

A speváčka a spisovateľka Lucia Piussi sa vyjadrila, že nevoliť je najhorší mor v demokracii.
Lucia Piussi napísal(a):
„Voliť chodím, pretože mlčiaca väčšina je najhorší mor a tí, čo nechodia voliť, sú spoluzodpovední za to, kto tu potom vládne.“

Zaslal: Po február 29, 2016 11:56 am Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1585
Nedávno ste propagovali volenie nohami. Už to neplatí?
Koho odporúča voliť redakčný tím Humanisti.sk?

Zaslal: So marec 05, 2016 2:31 pm Odpovedať s citátom
Eduard Chmelár v bulváre
Tohto roku som prijal pozvanie najčítanejšieho slovenského denníka a voľby budem komentovať v jeho televíznom volebnom štúdiu. Prosím vás len o zhovievavosť, lebo mám zapálené oko a nevyzerá to dobre. Ešte neviem, či to budem riešiť pirátskou šatkou alebo tmavými okuliarmi, ale keby niečo – nie je to prejav arogancie. Cool Snáď mi to do zajtra odpuchne, lekári robia, čo môžu, napichali mi do viečka i do žíl všetko možné a nadopovali ma liekmi, od ktorých sa mi chce stále spať, takže uvidíme (ako hovoria slepí, keď si idú pozrieť nemý film).

Politický šašo. Tlačí sa nešťastne do parlamentu, čiže sníva o tom, že bude raz politikom, lebo mu ktosi natáral, že o neho je medzi voličmi záujem, a tak zakladá hnutie SEN. No, mohol hnutie nazvať aj senom. Ale OK. OK

Sťažuje sa, že má zapálené oko. Možno aj niečo iné, čo blízko súvisí s myslením. Nadopovali ho liekmi? Tak neviem. Namiesto toho, že bude tárať v bulvárnom denníku, mohol sa radšej dobre vyspať! To jeho zdraviu viac pomôže. Pozor!

Archív:

Zaslal: Po júl 03, 2017 7:29 am Odpovedať s citátom
Denník Sme priniesol veľký rozhovor s prezidentom Kiskom, kde povedal šokujúce veci, ktoré ostali bez povšimnutia. Po prvé, že Slovensko má dva typy nepriateľov, vnútorných a vonkajších. Andrej Kiska je po Milošovi Jakešovi prvý politik, ktorý hovorí o vnútorných nepriateľoch. Ale čo ma zarazilo ešte viac, označil Rusko za nepriateľa Slovenska. Takúto nehoráznosť si nedovolí povedať ani francúzsky prezident, ani nemecká kancelárka. Rusko nepodniklo voči Slovensku žiaden otvorený nepriateľský krok.

Neviem nájsť spomínaný rozhovor s prezidentom na stránke denníka SME. Kto vie, stačí sem vložiť odkaz na rozhovor.

Archív.

Zaslal: Po júl 03, 2017 3:46 pm Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 714
Lemmy napísal(a):
Denník Sme priniesol veľký rozhovor s prezidentom Kiskom, kde povedal šokujúce veci, ktoré ostali bez povšimnutia. Po prvé, že Slovensko má dva typy nepriateľov, vnútorných a vonkajších. Andrej Kiska je po Milošovi Jakešovi prvý politik, ktorý hovorí o vnútorných nepriateľoch. Ale čo ma zarazilo ešte viac, označil Rusko za nepriateľa Slovenska. Takúto nehoráznosť si nedovolí povedať ani francúzsky prezident, ani nemecká kancelárka. Rusko nepodniklo voči Slovensku žiaden otvorený nepriateľský krok.

Neviem nájsť spomínaný rozhovor s prezidentom na stránke denníka SME. Kto vie, stačí sem vložiť odkaz na rozhovor.

Archív.

Ak je to skutočne pravdivé vyjadrenie, tak je to smutné.
Vysoko postavený človek by sa mal vyjadrovať zrozumiteľne a diplomaticky. Nechápem, ako môže krajina nenávidieť krajinu, keď je to neživá hmota. Podľa niekoho je to možné. Keby povedal, že Rusi nenávidia Slovákov, to by bol logický výraz, ale nepravdivý, pretože ani na jednej strane sa nedá s istotou povedať, koľko percent tvorí ktorá skupina. Nuž, keby bol povedal, že jeho názor je, že niektorí Rusi nemajú radi niektorých Slovákov, tak by to bolo pravdivé tvrdenie a pán prezident by bol asi na tom zozname na poprednom mieste práve pre také „diplomatické vyjadrenie“. Akú cenu má také vyjadrenie? Myslím si, že Slovákov to vyjde dosť draho. Tak „ďakujeme“ pán prezident, že budeme mať poniektorí trocha hlbšie do vrecka.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: