Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O čom sa píše?  ~  Podnet na preskúmanie porušenia Ústavy a zákonov SR

Lemmy
Zaslal: Ne august 30, 2015 9:52 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6129 Bydlisko: Mám.
Mal by si sa viac zhovárať s utečencami, aby si si vyhodil z hlavy, že to niekto vo veľkom organizuje. Áno, prevádzači ako mafia sa toho chytili, lebo ide o výhodný biznis, ale situácia vznikla preto, lebo žili vo vojnových oblastiach, v biede, kde im išlo o život. Mal by si sa pozhovárať s utečencami, aby si nežral konšpiračné teórie.

Zaslal: Ne august 30, 2015 2:38 pm Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 676
Lemmy napísal(a):
Mal by si sa viac zhovárať s utečencami, aby si si vyhodil z hlavy, že to niekto vo veľkom organizuje. Áno, prevádzači ako mafia sa toho chytili, lebo ide o výhodný biznis, ale situácia vznikla preto, lebo žili vo vojnových oblastiach, v biede, kde im išlo o život. Mal by si sa pozhovárať s utečencami, aby si nežral konšpiračné teórie.

Práve som videl pár dokumentov, kde sami utečenci hovorili, ako ich donútili nastúpiť do člnov, lebo ináč ich odstrelia. Tá výpoveď djihádistu bola zo včerajšieho dokumentu. Všetky tie prevraty v severnej Afrike v tak krátkom čase a Sýrii nie sú náhoda. Naviac si pripočítajme vojny v Iraku a Afganistane. V Sýrii nebojuje len domáca opozícia, ale je tam kopa žoldnierov, ktorí sú protirusky zameraní. Aj to poukazuje na oranizáciu zvon. Ak niekoho zo západu chytia bojovať v Sýrii vyhovoria sa,že je za islamský štát, ale možno je to žoldnier západu Nie je to len domáci problém Sýrie, ale jedná sa o globálnu politiku.
Čo by naozaj všetkým pomohlo, je zastaviť vojnu v Sýrii, ale zjavne také snahyzo strany silných nie sú. Hovoria, že treba pomáhať utečencom, to je práve ten rozdiel, že niekto chce, aby zaplavili Európu. Nechcú vyriešiť príčinu.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: So máj 20, 2017 2:22 pm Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6129 Bydlisko: Mám.
Prečítal som si:

„Pán prezident nehovoril pravdu,“ povedal premiér Robert Fico v relácii RTVS Sobotné dialógy. Minister vnútra Kaliňák podľa Fica prezidentovi, jemu aj predsedovi parlamentu povedal, že treba používať lietadlá vládnej letky, lebo musia lietať. „Nikdy však nedal súhlas, aby prezident prelietal milión eur domov,“ dodal Fico.

To je tak, keď voliči volia hlúpych politikov. Aký mal Kaliňák problém vyjadrovať sa zrozumiteľne? Veď, keď už s prezidentom mal reč, tak mu mohol predsa povedať, že je síce potrebné využívať lietadlá, lebo musia lietať, ale netreba to preháňať. Mal mu povedať, že napríklad je dobré prevetrať lietadlá aspoň raz za mesiac.

Tak vznikajú nedorozumenia, lebo politici sa nevedia rozumne vyjadrovať.

Voliči, nabudúce uvažujte, komu dáte volebný hlas. Sledujte, ako sa nesprávne vyjadrujú. Takých škrtajte z hlavy hneď. Dajme príležitosť politikom, ktorí sú schopní rozumne sa vyjadrovať.

Aký majú problém povedať konkrétne, koľko a kedy majú lietať lietadlá, aby nezhrdzaveli v stajni? Question

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 2 z 2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Pridať novú tému

Prejdi na: