Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Vyštudovaný teológ

Lemmy
Zaslal: Po august 10, 2015 4:57 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7124 Bydlisko: Mám.
DF.SK napísal(a):
informácie o účastníkovi
gabor
vistudoval theologiu

Keby to bola pravda, že sa mu podarilo vyštudovať teológiu, tak na tej fakulte vyučujú nevzdelanci. Laughing

vistudoval

SU KRESTANiA CELi ZIVOT POSVETENY?

Duch Svety

KDO TOMU CLOVEKU DAL

STVORENY AJ LUSKYMY ZIADOSTAMI

V CHROBE?

BOL BOZI PRIKAZ PRE EVU ZNAMI?

KOMU BOL SVETY DUCH PODRIEDENY?

ABY NAM SLUZIL ALEBO MI JEMU?

ALEBO SPADOL NA TVAR A OSTAL MRTVI?

ODOVZDAVAT 10% CIRKVI?

MODLIDBA

VECSIE ZAZRAKY

Ouch Eru Ironik Laugh

Zaslal: Ut august 11, 2015 6:52 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1763
Ak je pravdou, že je zo zahraničia, bol by som veľkorysejší.
Ale imé som chcel.
Aj napriek tomu, že si dotyčný pán v púrofile uviedol telefónne číslo, ide o osobný údaj, na šírenie ktorého nemáte súhlas. Podobné situácie riešim začiernením súkromných údajov.
O Vás rovnako nezverejňujem osobné údaje. A viem ich o vás tiež neúrekom.

Riadim sa zásadou, že u bežného občana robím hranicu medzi internetom a skutočným svetom. Nie je mojim cieľom zraňovať obyčajných ľudí.

Čo sa týka štúdia teológie, nie je tam podmienka vstupu do kňazstva. Môžete ju študovať aj Vy, Lemmy.

Zaslal: Ut august 11, 2015 6:58 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Ak je pravdou, že je zo zahraničia, bol by som veľkorysejší.
Ale imé som chcel.
Aj napriek tomu, že si dotyčný pán v púrofile uviedol telefónne číslo, ide o osobný údaj, na šírenie ktorého nemáte súhlas. Podobné situácie riešim začiernením súkromných údajov.
O Vás rovnako nezverejňujem osobné údaje. A viem ich o vás tiež neúrekom.

Riadim sa zásadou, že u bežného občana robím hranicu medzi internetom a skutočným svetom. Nie je mojim cieľom zraňovať obyčajných ľudí.

Čo sa týka štúdia teológie, nie je tam podmienka vstupu do kňazstva. Môžete ju študovať aj Vy, Lemmy.

Keď som niečo dal na internet, tak je to verejné, takže je mi srdečne jedno, či to skopíruješ, a uverejníš inde. Riešim prípadne zneužívanie mnou uverejnených údajov, napríklad, že uverejním telefónne číslo, a budeš ma deň a noc otravovať vyvolávaním, a keď zdvihnem telefón, tak hneď zložíš.

Zaslal: Ut august 11, 2015 7:31 pm Odpovedať s citátom
Domnievam sa, že je podlé vo vzťahu ku komukoľvek zverejňovať telefónne čísla, ak sú súkromné.
Skúsim príklad:
Niekto podá inzerát a uvedie tam kontakt. Ak ten kontakt zneužijete vy alebo urobíte úkony vedúce k zneužitiu takého čísla, je to prinajmnešom nemorálne, ak nie postihnuteľné.

http://www.dataprotection.gov.sk/uoou/sites/default/files/kcfinder/files/136_2014.pdf

Keďže prevádzkujete verejné fórum a internetový portál, nemôžete zverejňovať dokumenty vrátane ich kópií obsahujúce osobné údaje súkromných osôb.

Zaslal: Ut august 11, 2015 9:40 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Keďže prevádzkujete verejné fórum a internetový portál, nemôžete zverejňovať dokumenty vrátane ich kópií obsahujúce osobné údaje súkromných osôb.
Povedal som ti: Keď som niečo dal na internet, tak je to verejné, takže je mi srdečne jedno, či to skopíruješ, a uverejníš inde. Takže je to tvoja vec, ako narábaš s informáciami, s ktorými prídeš do styku na verejnosti. Ak máš problém, choď na políciu. Inak si zbabelec!

Zaslal: St august 12, 2015 6:09 pm Odpovedať s citátom
Lemmy, ja sem nechodím preto, aby som tu sliedil po Vašich morálnych pokleskoch. To čo ste urobili, porušuje zásady sekulárneho humanizmu. To je všetko, čo som Vám chcel napísať.
Ako s tým naloží Vaša nadutosť, je Vašou súkromnou vecou.

Mňa zaujímajú dáta, informácie, názory postoje, filozofia... Nie Vaše taľafatky. Hľadanie súvislostí a pravda o svete, živote... Smile

Zaslal: St august 12, 2015 6:20 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Lemmy, ja sem nechodím preto, aby som tu sliedil po Vašich morálnych pokleskoch. To čo ste urobili, porušuje zásady sekulárneho humanizmu. To je všetko, čo som Vám chcel napísať.
Ako s tým naloží Vaša nadutosť, je Vašou súkromnou vecou.

Mňa zaujímajú dáta, informácie, názory postoje, filozofia... Nie Vaše taľafatky. Hľadanie súvislostí a pravda o svete, živote... Smile

Len v tvojej hlave. Laughing

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: