Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  TvojOponent

Lemmy
Zaslal: Ne december 30, 2018 8:17 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6991 Bydlisko: Mám.
TvojOponent napísal(a):
Keď sa človek smeje, Vy to nazývate plačom?

Si len biednou ukážkou toho, ako kresťania nevedia myslieť. Je to ako na smiech, tak i na zaplakanie. Žalostné, aké trápne nezmysly predvádzaš. Pozorujem, že nemáš nič rozumné, tak sa vieš zosmiešniť aj hlúpou klebetou.

Zaslal: Ne december 30, 2018 8:35 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1755
Lemmy napísal(a):
TvojOponent napísal(a):
Keď sa človek smeje, Vy to nazývate plačom?

Si len biednou ukážkou toho, ako kresťania nevedia myslieť. Je to ako na smiech, tak i na zaplakanie. Žalostné, aké trápne nezmysly predvádzaš. Pozorujem, že nemáš nič rozumné, tak sa vieš zosmiešniť aj hlúpou klebetou.

Klebetou? Aha, myslíte tie citáty z brány Humanisti.sk... Very Happy

Lemmy! A čo keby ste si nasypali na hlavu trochu popola a priznali, že ten článok, ktorý ste "napísali", nebol podaný čitateľom práve najšťastnejším spôsobom?
Ale osobne budem rád, keď tak neučiníte. Lebo ste len kráčajúcou zlobou v prevleku akože humanistu. Laughing Tak Vás poznám a takým aj zostaňte Very Happy

Zaslal: Ne december 30, 2018 8:39 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Klebetou? Aha, myslíte tie citáty z brány Humanisti.sk...

Nie! Klebetou nazývam tvoj hanopis na hitlerovskej stránke Neznaboh, ktorá je tvojou bránou pre propagáciu nenávisti.

Už som uviedol dôkaz, že ide o citát z denníka Pravda. Ak máš naďalej nekresťanský zdravotný problém, obráť sa na svojho lekára. Ty si vymyslíš nejaký blud, a kto to má za teba riešiť?

Zaslal: Ne december 30, 2018 8:55 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1755
Lemmy napísal(a):
TvojOponent napísal(a):
Klebetou? Aha, myslíte tie citáty z brány Humanisti.sk...

Nie! Klebetou nazývam tvoj hanopis na hitlerovskej stránke Neznaboh, ktorá je tvojou bránou pre propagáciu nenávisti.

Už som uviedol dôkaz, že ide o citát z denníka Pravda. Ak máš naďalej nekresťanský zdravotný problém, obráť sa na svojho lekára. Ty si vymyslíš nejaký blud, a kto to má za teba riešiť?

Vy ste citovaný text prevzali spôsobom, že čitateľ nadobúda dojem, akoby šlo o šírenie názorov, s ktorými sa stotožňujete. Prevzali ste to nekriticky a navyše čo sa týka nadpisu, nie je jasné, že by nadpis bol tiež citátom. Vari neviete, že citát musí byť jasne označený ako citát? Už píšete ako zlodeji vysokoškolských prác...

Nuž ale je to Vaša vizitka. Logika nie je Vaša silná stránka. Preto Vám odpúšťam Smile

Zaslal: Po december 31, 2018 4:09 am Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Vy ste citovaný text prevzali spôsobom, že čitateľ nadobúda dojem, akoby šlo o šírenie názorov, s ktorými sa stotožňujete. Prevzali ste to nekriticky a navyše čo sa týka nadpisu, nie je jasné, že by nadpis bol tiež citátom. Vari neviete, že citát musí byť jasne označený ako citát? Už píšete ako zlodeji vysokoškolských prác...

Nuž ale je to Vaša vizitka. Logika nie je Vaša silná stránka. Preto Vám odpúšťam Smile

Tvojou vizitkou je veľmi veľký omyl. Odpúšťaš vo veľkom omyle. Správaš sa ako pacient, ktorý odpúšťa lekárovi, že ho vyliečil z rakoviny. Ale to sa neodpúšťa, ale ďakuje. Lenže ty si kresťanský chrapúň, ty sa neospravedlníš za to, že šíriš nezmysly.

Budem k tebe zhovievavý podľa toho, ako usudzujem, že na akom stupni rozumovej schopnosti si. Musím sa ti prispôsobiť, inak nepochopíš, a budeš žiť vo svojom blude.

Nadpis je otázka. Skončil v politike definitívne?

A čitateľ sa odpoveď dozvie z odpovede Kaliňáka.

Prečo je taká otázka? Pretože je málo pravdepodobné, aby sa ešte raz stal ministrom vnútra. Ak si namýšľaš, že sa ešte stane, tak je to len tvoja viera. Bežne ľudia už takto neuvažujú. Aj sám Kaliňák to potvrdil svojimi slovami, keď povedal, ako si uvedomil, aký veľký dlh spláca svojej rodine. Ale ty si kresťanský chrapúň. Tebe bude jedno, či sa bude viac venovať rodine, ako to chce Kaliňák, alebo ho budeš tlačiť do funkcie ministra vnútra? Ďalej sa rozhodol skončiť ako poslanec NR SR. Len hlupák si môže namýšľať, že po takýchto vyjadreniach nie je správna otázka v nadpise.

Áno, na otázku, či skončil definitívne, sám Kaliňák odpovedal, že nemá vešteckú guľu. Takže na otázku čitateľ dostáva odpoveď priamo od Kaliňáka. O tom to je! Nie o tvojich nezmyselných táraninách.

Základom je, že sa teraz chce venovať viac rodine. A ostatné je podružné, druhoradé. Kresťan, tvoja hlúposť spočíva v tom, že si zákerne vytvoril hanopis, ktorý nemá žiaden praktický význam, iba ak to, že sa snažíš ukázať, aký si hlúpy a podlý človek.

Otázka v nadpise má svoj dôvod, je správna.

Odpoveď sa čitateľ dozvie z článku, alebo z celého rozhovoru v denníku Pravda. Len je potrebné najprv trikrát myslieť, a potom raz čosi napísať. Možno, keby si dvakrát myslel, tak by si nenapísal žiaden pamflet. Radšej by si sa zahryzol do jazyka. Myslieť bolí. A ty máš chorobný strach z bolesti. Evil or Very Mad

Je v tebe toľko zla, že sa čudujem, že takú ovcu, ako si ty, držia katolíci v košiari.

Zaslal: Po december 31, 2018 4:14 am Odpovedať s citátom
Za socializmu boli niektorí eštebáci takí zlí ako si ty dnes. Oni šírili zlobu vtedy, ty dnes.

Boli zákerní, keď sa snažili vyrobiť falzifikát proti niekomu čestnému. Ty toto robíš dnes. Falzifikátmi sú tvoje hanopisy, ktoré produkuješ ako kresťanský veľkopodnikateľ. Kresťania by sa mali mať na pozore, akého hada si pestujú na hrudi. Evil or Very Mad

Zaslal: Po december 31, 2018 4:47 am Odpovedať s citátom
Tvoje eštebácke snahy sa míňajú účinku. Opäť u teba zlyhala logika. To, že Vatikán bojuje proti mafii, nie je argument proti tomu, či mafiáni veria alebo neveria v boha.

To je odpoveď na tvoju zákernosť, pamflet s názvom Príklad antikatolíckej propagandy brány Humanisti.sk.

Archív.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 35 z 35
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Pridať novú tému

Prejdi na: