Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  TvojOponent

Lemmy
Zaslal: Ut február 21, 2017 12:13 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6093 Bydlisko: Mám.
Harley Dono napísal(a):
Mala by zapáliť sk parlament nie koran...starajte sa o seba a keď islam dôjde na kope me ich do riti ako to spravili naši predkovia.

Adriána Meleková (Sheila) napísal(a):
A k biblii len toľko kľudne by som zapálila aj bibliu. Každé náboženstvo je iba debilita a fantázia ľudí.

Môže veriť v boha, akurát ho nenávidí, dajme tomu. Má zlosť, hnev, na náboženstvá ako také, ale to neznamená, že musí byť ateistka. Môže mať hnev na kresťanov, ktorí ju znásilnili, nejako jej ublížili. Napríklad. Nijako z jej vyjadrenia nevyplýva, že je ateistka. Hovorí z hnevu. V takých situáciách sa ľudia vyjadrujú rôzne. Koľkokrát kresťania, najmä katolíci, nadávajú na boha? Často, keď sa im niečo nedarí. Keď majú zlosť. Alebo neraz katolíci nadávajú na kňazov, klerikov.

Môže nenávidieť všetky náboženstvá, aj tak to z nej ešte nerobí ateistku. A ak, tak akú ateistku? Keď na svojej stránke pridáva obrázky, koláže, fotky, s kresťanskými, rasistickými a xenofóbnymi témami?

A zrejme ani nevie, čo je sekulárny humanizmus. Iste má aj ten v paži, rovnako ako má v paži bludné táraniny katolíka z Trnavy, Tvojoponenta. Bude ju dráždiť, až aj jemu sa vykadí na hlavu. Laughing

Sheila môže veriť vo vlastnú predstavu o bohu. Nevyjadrila sa k tomu, ako vníma existenciu boha. Na jednoznačné závery nepoznám viac jej vyjadrení, len jej reči napísané v hneve.

Inak, Tvojoponent je pokrytec. Hitler a Kotleba sa neraz jednoznačne vyjadrili, že veria v boha. Ale Tvojoponent si na nich hľadá výhovorky, je mu ťažko uznať, že ide o katolíkov.

Zrazu zo Sheily dokáže vyfabrikovať ateistku z jednej vety, ktorú aj tak napísala v zlosti.

Zaslal: Ut február 21, 2017 1:28 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1569
Lemmy napísal(a):
Katolík Tvojoponent pridal do svojho článku jednu vetu.
Tvojoponent napísal(a):
Príbej jednej ateistky, ktorej držím palce a prajem je silu nájsť zmysel života.

Ako to zistil? Rolling Eyes Pánbožko mu pošepkal do ucha? Twisted Evil

Vidím, že ste ten text sledovali v noci, keď som ho písal. Text som opravoval a dopĺňal krátko po zverejnení. Veta, ktorá je na začiatku v podobe podnadpisu, vychádza z vyjadrenia ateistky s iniciálami SS, ktorá sa dopustila nenávistného činu. Zdrojom je jej fcb konto, resp. článok pána Benčíka na bráne Denníka N.

Ona tých viet v hneve napísala veľa, no žiadna veta napísaná jej rukou nedokzuje jej katolícke osobné presvedčenie. Pokiaľ ste ten článok čítali celý pochopíte, že napriek tomu, že je ateistka, ssnažím sa jej skutok pochopiť a neštvem proti nej tak, ako Vy štvete proti mne. Lebo ja som skutočný humanista, nie ako Vy - nehumánny.

Naposledy upravil TvojOponent dňa Ut február 21, 2017 1:44 pm, celkom upravené 1 krát.

Zaslal: Ut február 21, 2017 1:33 pm Odpovedať s citátom
Lemmy napísal(a):
Mesiačkár Tvojoponent prehodil pravdu cez palubu

Tvojoponent, anonymný katolík z Trnavy, si nedá povedať, a neustále šíri klamstvá.
Tvojoponent 20. februára 2017 napísal(a):
„…Ján Parada vedome a zákerne šíri hoax o nemanželskom pôvode Jána Čarnogurského – že jeho otcom je Gustáv Husák. Beztrestne.“

Katolík z Trnavy dobre vie, že šíri o Paradovi klamstvo. Ale nedá si povedať. Mal by vedieť, že Čarnogurský sa jednoznačne vyjadril, že keď zistí, že kto toto klamstvo o ňom rozširuje, tak sa postará o to, aby išiel do väzenia na dlhé roky.

Otázka pre čítajúcich: Čo sa deje s katolíkom z Trnavy? Prečo to nedá na vedomie Čarnogurskému? Keď si katolík Tvojoponent myslí, že má pravdu. Lebo dobre vie, že šíri podlé a účelové klamstvo, zákerne ohovára. Druhých ohovára, a sám je chrapúň.

Tvojoponent, si morálny žobrák. Sám si sa nazval bezvýznamným flflošom, takže zbytočne šíriš klamstvá, pretože Čarnogurský ťa aj tak nebude brať vážne. On si prečíta, a ako právnik dobre vie vyhodnotiť, že nemáš pravdu.

Dobre vieš, že klameš, a hovoríš o téme, ktorú si sám vytvoril, o tzv. politickej korektnosti, a sám si tzv. politickú korektnosť nezvládol. Neohováraj druhých, keď sám neovládaš vlastné pudy.

Mesiačkár Tvojoponent, obhajca Hitlera, šíri o ľuďoch klamstvá. Beztrestne.

Budem ťa parafrázovať:

„Ako fanatický katolík by si mal vedieť, že je v rozpore so zvyklosťami prirodzenej ľudskosti šíriť klebety. Udivuje ma tvoj prístup a zjavná snaha o diskreditáciu Jána Paradu. Žiješ vo veľmi hlbokom morálnom suteréne.“

Vytvoril si hlúpu tému o akejsi korektnosti, a keď si nezvládol diskusiu, tak si začal šíriť klebety o ľuďoch.

Lebo TvojOponent nie je udavač, ako sekulárna TV JOJ alebo sekulárny Parada.
Citujem Vás:
Lemmy muž súhlasím reagovať nahlásiť ⇑ 8. 3. 2016, 23:31 avatar
Čo hovoríš na to, čo sa o Čarnogurskom píše: „…rodina Čarnogurských, pôvodní židovskí privandrovalci z Poľska, ktorí pred usídlením v Malej Frankovej konvertovali na rímsko-katolícku vieru.“ „Pavol Čarnogurský bol ako poslanec Slovenského snemu tak vyťažovaný deponovaním cenností a židovských majetkov, že ich rodinný priateľ Gustáv Husák (Čechmi vyhlásený za buržoázneho nacionalistu a väznený za presadzovanie autonómie Slovenska) ho v neprítomnosti zastúpil v manželských povinnostiach a k synom Ivanovi a Pavlovi mu splodil ich brata Jána.“

Dal som Vám možnosť, čas a priestor, aby ste ten stupídny text nechali odstrániť. No vy ste to neurobili, čim ste potvrdili svoj zlý úmysel ubližovať.

Zaslal: Ut február 21, 2017 1:38 pm Odpovedať s citátom
Lemmy napísal(a):
Harley Dono napísal(a):
Mala by zapáliť sk parlament nie koran...starajte sa o seba a keď islam dôjde na kope me ich do riti ako to spravili naši predkovia.

Adriána Meleková (Sheila) napísal(a):
A k biblii len toľko kľudne by som zapálila aj bibliu. Každé náboženstvo je iba debilita a fantázia ľudí.

Môže veriť v boha, akurát ho nenávidí, dajme tomu. Má zlosť, hnev, na náboženstvá ako také, ale to neznamená, že musí byť ateistka. Môže mať hnev na kresťanov, ktorí ju znásilnili, nejako jej ublížili. Napríklad. Nijako z jej vyjadrenia nevyplýva, že je ateistka. Hovorí z hnevu. V takých situáciách sa ľudia vyjadrujú rôzne. Koľkokrát kresťania, najmä katolíci, nadávajú na boha? Často, keď sa im niečo nedarí. Keď majú zlosť. Alebo neraz katolíci nadávajú na kňazov, klerikov.

Môže nenávidieť všetky náboženstvá, aj tak to z nej ešte nerobí ateistku. A ak, tak akú ateistku? Keď na svojej stránke pridáva obrázky, koláže, fotky, s kresťanskými, rasistickými a xenofóbnymi témami?

A zrejme ani nevie, čo je sekulárny humanizmus. Iste má aj ten v paži, rovnako ako má v paži bludné táraniny katolíka z Trnavy, Tvojoponenta. Bude ju dráždiť, až aj jemu sa vykadí na hlavu. Laughing

Sheila môže veriť vo vlastnú predstavu o bohu. Nevyjadrila sa k tomu, ako vníma existenciu boha. Na jednoznačné závery nepoznám viac jej vyjadrení, len jej reči napísané v hneve.

Inak, Tvojoponent je pokrytec. Hitler a Kotleba sa neraz jednoznačne vyjadrili, že veria v boha. Ale Tvojoponent si na nich hľadá výhovorky, je mu ťažko uznať, že ide o katolíkov.

Zrazu zo Sheily dokáže vyfabrikovať ateistku z jednej vety, ktorú aj tak napísala v zlosti.

Kľud, pán Parada. Samozrejme, že vo vcnútri každého človeka je viera. Aj v tom Vašom vnútri. Ja hodnotím jej vyjadrenie len na základe toho, čo povedala. Nič viac - nevidím do jej myslenia a svedomia.
Z logiky Vášho príspevku vyplýva, že ateisti neexistujú - lebo môžu nenávidieť a odmietať všetky náboženstvá, považovať ich za debiliny a fantázie, a aj tak môžu veriť... Very Happy

Zaslal: Ne február 26, 2017 8:39 pm Odpovedať s citátom
Tvojoponent: Ohováranie Jána Čarnogurského

Archív

Zaslal: Ne február 26, 2017 11:22 pm Odpovedať s citátom
Lemmy napísal(a):
Tvojoponent: Ohováranie Jána Čarnogurského

Archív

Zabudli ste na celý nadpis. A ten hovorí o tom, že ohováranie pána JČ je konečne trestné.
Netuším, prečo ukladáte png alebo jpg súbory, keď si môžete uložiť komplet otvorenú stránku ako jednotlivý súbor alebo ten pohodlne previesť do pdf.

Zaslal: Ne marec 05, 2017 12:57 pm Odpovedať s citátom
O pápežovi s vagínou. Rolling Eyes

Zaslal: St marec 08, 2017 12:30 pm Odpovedať s citátom
Žasnem, ako vieš ako katolík upútať témou o penisoch a vagínach. Rolling Eyes

Na tvoje penisy a vagíny reagoval Mikuláš Dzurinda. Eru

Standing ovation. Eusa_clap (Veľký ironický aplauz.)
mikulas dzurinda napísal(a):
No nie som isty ci to nie je cele naopak.

Pod menom má zaujímavý odkaz: www.zabijemvsechny.us

Neraz si myslím, že témy o penisoch a vagínach priťahujú úchylákov.

Daz

Zaslal: Št marec 09, 2017 5:30 pm Odpovedať s citátom
Zase tárate. Autorom je internetový anonymom s prezývkou mikulas dzurinda. Nie expremiér Mikuláš Dzurinda. A Vy zase varíte z vody. Very Happy

Zaslal: Št marec 09, 2017 9:47 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Zase tárate. Autorom je internetový anonymom s prezývkou mikulas dzurinda. Nie expremiér Mikuláš Dzurinda. A Vy zase varíte z vody. Very Happy

Ouch

Zatiaľ tu táraš len ty sám. Si jediný, kto tu tára. Veď okrem teba nikto netvrdí, že to napísal expremiér.

Eru

Zaslal: Pi marec 10, 2017 11:41 am Odpovedať s citátom
Tvrdíte to predsa Vy tým, že ste upravili internetovú identitu do podoby mena - čo sa nerobí Very Happy Mali ste uviesť nick presne v podobe, ako je napísaný v diskusii. Very Happy

Zaslal: Pi marec 10, 2017 11:55 am Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Tvrdíte to predsa Vy tým, že ste upravili internetovú identitu do podoby mena - čo sa nerobí Very Happy Mali ste uviesť nick presne v podobe, ako je napísaný v diskusii. Very Happy

Zbytočne sa trápne obhajuješ.

Vidíš predsa, že v citácii je to doslovne.

mikulas dzurinda napísal(a):
No nie som isty ci to nie je cele naopak.

Nie si schopný sa ani opraviť, a uznať, že táraš, lebo ty si prvý povedal, že ide o expremiéra. Zbytočne už robíš zo seba hlupáka, a znásilňuješ diskusiu.

Zaslal: Pi marec 10, 2017 11:56 am Odpovedať s citátom
Keby si mal rozum, vedel by si, že žiaden expremiér by nereagoval na tvoje pletky! Twisted Evil

Zaslal: Pi marec 10, 2017 12:00 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
upravili internetovú identitu do podoby mena - čo sa nerobí

Skús rozumne vysvetliť, prečo sa to nerobí. Nepoznám rozumný dôvod. Napíš.

Inde, bežne v diskusii niekto použije prezývku Mil@níčko, ale prirodzene aj tak napíšem Milan alebo Milanko a podobne.

EnaXnaY zasa: Eňo.

Zaslal: Pi marec 10, 2017 12:08 pm Odpovedať s citátom
Sám používaš namiesto celej prezývky TvojOponent19 skratku TO, takže prestaň si vymýšľať. Si trápny. Druhým kážeš vodu, a sám sa opíjaš chamuľou. (Chamuľa: lacné, zvyčajne menej kvalitné víno.)

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 23 z 27
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na: