Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  TvojOponent

Lemmy
Zaslal: Pi júl 21, 2017 11:33 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6037 Bydlisko: Mám.
Čítaj po sebe viackrát, lebo v citovaných vetách to tvrdíš. Opäť robíš zo seba idiota. Nebavíš ma s takými taľafatkami, akými ma obťažuješ, ale OK.
Katolícky neznaboh Tvojoponent napísal(a):
Protestantov ateisti radi vydávajú za príklad rozumnej viery. No nie je to preto, že by ateisti chceli byť kresťanmi. Robia to preto, lebo v nich vidia spojencov a zradcov RKC súčasne. Veď podobne vidia spojencov aj v islamskom terorizme. Keď sýrska armáda za podpory ruskej armády oslobodila Allepo, Martin Poliačik prejavoval na svojom fcb smútok.

Ovládaš vôbec logiku, keď sa takto hlúpo sám seba pýtaš, kde si to povedal? Vari to musíš povedať úplne doslovne? Nie! Múdry pochopí tvoj zákerný ťah proti Poliačikovi, keď si ho zamontoval do témy o ateistoch!

Mám však niečo iné.
Tvojoponent napísal(a):
A ateizmus je racionálny? Veriť v to, že svet vznikol odrazu, náhodou a bez príčiny z ničoho je racionálne?

Lenže toto je len tvoja vlastná karikatúra ateizmu. Ateisti predsa nemôžu za to, že si takto debilne vysvetľuješ ateizmus!

Vzdelávaj sa, ateizmus je postoj k teizmu. Ateista môže veriť aj v niečo iné. Robíš hrubú logickú chybu, ak názor jedného (alebo niekoľkých) ateistu vzťahuješ, zovšeobecňuješ na všetkých ateistov!!!

Neviem ako vznikol vesmír. Nemusel vzniknúť vôbec odrazu. Toto je len predsudok náboženských fanatikov! Ty sa chceš hádať s vedcami, nie ateistami. Keď máš také nutkavé potreby, obráť sa na vedcov, a ich konfrontuj! Je síce pravda, že ateisti sa zvyčajne držia vedeckých teórií, a názorov, lebo sa presvedčili, že je múdrejšie dôverovať vede, ako slepo veriť náboženským báchorkám.

Nepoznám príčinu vzniku vesmíru. Mohol byť pokojne odvždy, nemusí mať žiadnu príčinu. Zvyčajne náboženskí ľudia trpia nutkavou potrebou mať nejakú príčinu, ale je potrebné si aj zvykať, že nie všetko musí mať nejaké rozumné vysvetlenie.

Z môjho pohľadu sme vo vede ešte len na začiatku, a dosť vedu poškodzujú náboženskí fanatici, ktorí sem tam zamiešajú do vedy nejaký blud. Takže ešte potrvá, kým sa vede podarí očistiť od náboženského balastu.

Zaslal: So júl 22, 2017 12:04 am Odpovedať s citátom
Budem ťa parafrázovať, ako si napísal.
Tvojoponent napísal(a):
„Opäť dôkaz, aké zničujúce dôsledky má ateizmus…“

Tvojoponent, ty si zasa dôkaz, aké zničujúce dôsledky má teizmus (katolicizmus). Twisted Evil

Zaslal: So august 12, 2017 6:35 pm Odpovedať s citátom
Tvojoponent, ktorý v Zošitoch humanistoch používa prezývku Cyprian Cibrinka, sa ma opýtal, kde klame. Zoznam je veľmi veľký, preto len zadám pomôcky pre vyhľadávanie.
Cyprian Cibrinka 11. augusta 2017 napísal(a):
Lemmy, a kde klamem? A na základe akej štatistiky tvrdíte, že často?

Takže, klikni na Hľadať. Do poľa Hľadaný reťazec (kľúčové slová) zadaj: klam* AND Tvojoponent alebo Katechizm* AND katolíck* AND klam* alebo KKK.

Keď som ťa prichytil pri klamstve, mohol som napísať niečo v tom zmysle, že opäť si napísal čosi podľa Katechizmu katolíckeho klamára (KKK).

Tých tvojich príspevkov je veľa, sám si ich spočítaj, kde som ťa označil za klamára. To, či to uznáš, ma nezaujíma, lebo sa nevieš obhájiť, že to nie je pravda. Zato ja som ti ukázal, že v čom klameš.

Náhodne vybrané úryvky:

1. Klamal si, že je text šírený ateistami. Lenže text šíri nábožný človek, nie ateista. Text šíri Pavol Turček, ktorý o sebe tvrdí podobný názor, ako ty o sebe: „Ja som obyčajný človek, ktorý verí v Boha a hľadá Božiu Pravdu.“

2. Pekne sa vyfarbil, ako je katolík vycvičený podľa Katechizmu katolíckeho klamára (KKK).

3. Z katechizmu katolíckeho klamára (KKK)

40 katolíckych absurdností

Tak trápne klamať som ešte nevidel žiadneho katolíka. Prekonávaš sa v šírení klamstiev.

Moja poznámka nižšie:

Problém spočíva v tvojej hlúposti, ktorú si napísal. Tvrdíš, že ide o ateistickú absurdnosť (tá zmienka o tom, ako Archimedes utekal nahý). Pritom zatiaľ viem len toľko, že ide o tvoju vlastnú absurdnosť, keď si namýšľaš, že sa to týka ateistov. Mal by si uviesť konkrétne príklady ateistov, ktorí tvrdia, že to je pravda, a nie legenda. Inak si hlupák, ak si napísal, že ide o ateistickú absurdnosť. A som ti aj vysvetlil, prečo sa máš nad sebou zamyslieť.

Tým teraz končím. Mne pri zadaní kľúčových slov vypísalo: Bolo nájdených 26 výsledkov hľadania.

Ty mi nestojíš za to, aby som pracne počítal tvoje klamstvá. Klameš tak často, že sa mi vidí, že častejšie ako keď si čistíš zuby. Ozaj, a čistíš si zuby?

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 27 z 27
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
Pridať novú tému

Prejdi na: