Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Konšpiračné teórie

Lemmy
Zaslal: Ne máj 03, 2015 1:40 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 5850 Bydlisko: Mám.
Nenáročná otázka. Čítam názor: Arcibiskup Orosch uštedril Adele Banášovej facku a dal tak gól do vlastnej brány.

Ten Orosch čo hrá? Hokej? (Lebo teraz sú Majstrovstvá.) Alebo futbal? Či ktorý šport? Zachoval sa Orosch vôbec športovo, keď jej uštedril facku? Keď jej niečo uštedril, tak sa môžeme o Oroschovi pochvalne vyjadriť, že je Orosch štedrý človek?

Zaslal: Po máj 04, 2015 10:59 am Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1493
Citácia:
Sranda, že čo všetko vedia ľudia považovať za zázrak. Hoci len malý. I keď neviem, k akému porušeniu prírodných zákonov by došlo

Ide o významovo rozdielne slovo.
Veria snáď sekulárni humanisti v Zem ako plochú dosku, keď nemajú problém prijímať vyjadrenia o hodine východu či čase západu Slnka? Môže Slnko chodiť?

Very Happy

V tom kontexte ide o vývoj sitiuácie, ktorý by bol tak zriedkavý, až tá zriedkavosť a nízka pravdepodobnosť vymyká z ľudského chápania - preto sa použilo slovo zázrak.
Zázrak nie je všednosťou. Ale mimoriadnou a výnimočnou udalosťou, kde sa cirkev zhodla na výnimočnom pôsobení boha.

Zaslal: Ut jún 21, 2016 1:08 am Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 5850 Bydlisko: Mám.
Vzor konšpirátora. Tak nejako sa vyrábajú konšpirácie, ako to predvádza konšpirátor Radovan Choleva.
Radovan Choleva napísal(a):
A nech už sú dôvody tohto jeho rozhodnutia akékoľvek, Robert Fico je kvôli nim ochotný obetovať celú svoju politickú kariéru, stranu Smer, vládnu koalíciu a v konečnom dôsledku asi aj celú krajinu.

Keby niekto vyslovil hypotézu, že mu Kaliňák pohrozil vypustením informácií, ktoré by zničili jeho povesť okamžite, nebol by asi ďaleko od pravdy. Iba tak sa dá totiž vysvetliť, že sám premiér išiel cez víkend do dvoch diskusných relácií nasadzovať za Kaliňáka svoju vlastnú hlavu.

Zaslal: Ut jún 21, 2016 2:57 pm Odpovedať s citátom
Starý známy Starý známy
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 552
Lemmy napísal(a):
Vzor konšpirátora. Tak nejako sa vyrábajú konšpirácie, ako to predvádza konšpirátor Radovan Choleva.
Radovan Choleva napísal(a):

sám premiér išiel cez víkend do dvoch diskusných relácií nasadzovať za Kaliňáka svoju vlastnú hlavu.

Možno je to všetko len pripravené divadlo. Ak z toho vyjde Kaliňák suchý, tak to bude jasné. Hovorí sa o nových štruktúrach na kontrolu moci a asi toto divadlo je spôsob, ako ich vytvoriť a zdôvodniť ich potrebu. Pretože ak idú naoko kamoši proti kamošom, tak je to divné. Žiadna kontrola moci sa tu už nedá demokratickými spôsobmi nastoliť. Súčasné demokracie sú už len mafie s maskou dobráka, ktorá už dobre neprilieha a vidno čo je pod ňou.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skeptik
Zaslal: Ut september 20, 2016 3:52 pm Odpovedať s citátom
Starý známy Starý známy
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 552
Najlepšie dôkazy, že 11.9. bolo sprisahanie sú nepriame. Napr. pri útoku na Pentagon minister obrany Ramsfeld vyšiel pred budovu , aby sa ukázal ako vzorný občan a pomáhal tam niesť jedny nosítka, ktoré už nieslo asi 6 ľudí. To je teda logika. Pri nečakanom napadnutí Ameriky jej najvyšší predstavitelia vyjdú pred budovy, prezident lieta v lietadle, namiesto toho, aby zaliezli do bunkrov a organizovali obranu.Eusa_clap Načo teda stavajú tie bunkre pre elitu? Je jasné, že vedeli, že ďalší útok nebude, pretože to sami zorganizovali. Iba najväčší hlupák z vedenia štátu by pri nečakanom útoku vyšiel pred budovu sa pozerať, čo sa stalo. To by ale bola krásna predstava pre niekoho útočiť na takto vedený štát. Elita by padla pri prvom útoku. Ouch
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Pridať novú tému

Prejdi na: