Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Aktuálne  ~  Udrel klinec po hlavičke

Lemmy
Zaslal: Ne apríl 18, 2010 6:10 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6836 Bydlisko: Mám.
Udrel klinec po hlavičke

Juraj Briškár napísal(a):
Voliči na Slovensku tak majú na výber medzi skutočnou, pomerne kvalitnou pravicovou alternatívou (SDKÚ-DS, KDH, SaS, možno MOST-HÍD a SMK) a nekvalitnou populisticky-nacionalistickou pravicou východného typu (SMER-SD, SNS, HZDS). Ako v antickom divadle, v ktorom aj ženské postavy hrali muži, aj na slovenskej politickej scéne sa niektorí pravicoví politici ochotne prezliekajú do šiat ľavice.

Slovensko je krajina pravice

Zaslal: Št november 29, 2012 12:18 pm Odpovedať s citátom
Z ľavicového časopisu je politická agitka Smeru

Niekdajší ľavicový web Slovo už nemá nič spoločné s bežným spravodajským či publicistickým formátom a základnými pravidlami žurnalistiky. Sto dni primátorovania Milana Ftáčnika hodnotil jeho volebný poradca. Reportáž o voľbách chystal vrcholový politik Smeru Branislav Ondruš a veľký profilový rozhovor s europoslankyňou Smeru urobila jej asistentka.

Miroslava Kernová

Zaslal: Ne september 30, 2018 8:48 am Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 932
Lemmy napísal(a):
Udrel klinec po hlavičke

Juraj Briškár napísal(a):
Voliči na Slovensku tak majú na výber medzi skutočnou, pomerne kvalitnou

Slovensko je krajina pravice

Vždy sa torta zdobila tým najkrajším a na jej vrchole bývalo vždy niečo výnimočné.
V poslednom čase, a to vidíme v mnohých oblastiach života sa na vrchol dáva to najhoršie. Dávať na vrch torty zhnité ovocie, atď., tak to je nie normálne. Nuž čo, keď si to niekto tak žiada a zaplatí si za to, tak sa mu zvykne vyhovieť. Problém je ale v tom, že to dávajú jesť nám a nejedia to oni.

Zaslal: Ut október 09, 2018 7:59 pm Odpovedať s citátom
Danko by chcel získať v nasledujúcich voľbách ešte silnejší mandát. Eru Je zvláštne, ako na to prišiel po všetkom, čo v poslednom čase povyhlasoval a podnikol. Logicky by totiž mal stratiť množstvo hlasov a s ním aj celá SNS. Palec dole Aby sa ešte netriasli, či vôbec budú mať potrebných 5 %. Ak sa tak nestane, tak by to bol prinajmenšom divný výsledok volieb.

Zaslal: St október 10, 2018 2:23 am Odpovedať s citátom
Niektorí občania na Slovensku sa chcú zviditeľniť v Guinnessovej knihe rekordov, a tak sa rozhodli kandidovať na prezidenta. Čím viac kandidátov, tým väčšia pravdepodobnosť, že budú zapísaní v knihe rekordov.

Ale povedz, však toto je demokracia, keď budeme mať napríklad 30 kandidátov. Kto potom môže povedať, že nemá z čoho vyberať? Že nemá koho voliť. Takým trucovitým odporúčam, aby sa tiež uchádzali o kandidatúru, a nech odovzdajú volebný hlas sebe.

Zaslal: St október 10, 2018 6:15 pm Odpovedať s citátom
Lemmy napísal(a):

Ale povedz, však toto je demokracia, keď budeme mať napríklad 30 kandidátov. Kto potom môže povedať, že nemá z čoho vyberať? Že nemá koho voliť.

So súčasnými voľbami a volenými je to ako s cukríkmi, ktoré majú rozdielne obaly, pekne vymaľované, že si každý volič môže vybrať tú svoju obľúbenú farbu, vzor. Problém je ale v tom, čo je v obale. Vnútro totiž pripravil niekto z pozadiia a vo všetkých je rovnaké, nechutné, z čoho majú potom voliči zdravotné a iné problémy.

Zaslal: St október 10, 2018 8:59 pm Odpovedať s citátom
Myslím, že v obale je to maximum, čo sa od občanov dá očakávať. Jednoducho, nenájdeš lepšie cukríky. Kyslé uhorky sa totiž ani nepokúsia o kandidatúru na prezidenta. A veľmi never tomu pozadiu. Viem, máš rád konšpirácie, ale neplatí to pre každého. Teda, pre koho to vôbec platí? Martin Daňo? Asi ťažko by toho kandidáta niekto z pozadia pripravoval. To akože máš na mysli nejaký psychiatrický ústav? Alebo PR agentúru? Ktorá si ide vyskúšať, do akej miery máme hlúpych občanov? Nemyslím. Ja totiž na rozdiel od teba neverím konšpiráciám. Všetko to vzniká z jednoduchých popudov. Eduardovi Chmelárovi ľudia vraveli, aby skúšal, čo sa dá, najprv chceli, aby vytvoril stranu, tak vytvoril (snaha), ale neuspel. Zlí ľudia mu hádzali polená pod nohami vo forme falošných podpisov pod petíciu. Štefan Harabin? Veď ten o tom začal uvažovať až potom, ako ho občania presvedčili.

Skeptik, je fajn, že sa snažíš, len si vyhoď z hlavy tie pozadia.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: