Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O čom sa píše?  ~  Regionálne voľby

Zúčastníte sa volieb do orgánov samosprávneho kraja?

Áno  
75%
  [ 3 ]  75%

Ešte neviem  
0%
  [ 0 ]  0%

Nie  
25%
  [ 1 ]  25%

Celkom hlasov : 4
TvojOponent
Zaslal: Ne december 01, 2013 11:50 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1680
Lemmy!
Maňka si môže tiež dať indiánske meno: Ten,čo prehral voľby s vrecom zemiakov. Viem, serie Vás to...
Ale dajte si ruku na vajcia: Je dobrý kandidát na župana človek, ktorý sa v BB objaví 6x za rok, lebo mu to povinnosti v EP nedovoľujú?

Vaše konšpirácie sú na smiech. Či skôr na plač. Pokiaľ sa neobzriete a nezamyslíte nad tým, prečo ľudia volili Kotlebu, urobíte znovu tú istú chybu.
Mám veľa kamarátov ateistov a skryte tlieskajú Kotlebovi - berú ho ako facku všetkým tým skleníkovým marcipánovým pseudohumanistom, ku ktorým sa hlásite.
Veď aj Vám tlčie srdce vľavo.

Zaslal: Ne december 01, 2013 11:56 pm Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6502 Bydlisko: Mám.
TvojOponent napísal(a):
Lemmy!
Maňka si môže tiež dať indiánske meno: Ten,čo prehral voľby s vrecom zemiakov. Viem, serie Vás to...
Ale dajte si ruku na vajcia: Je dobrý kandidát na župana človek, ktorý sa v BB objaví 6x za rok, lebo mu to povinnosti v EP nedovoľujú?

Vaše konšpirácie sú na smiech. Či skôr na plač. Pokiaľ sa neobzriete a nezamyslíte nad tým, prečo ľudia volili Kotlebu, urobíte znovu tú istú chybu.
Mám veľa kamarátov ateistov a skryte tlieskajú Kotlebovi - berú ho ako facku všetkým tým skleníkovým marcipánovým pseudohumanistom, ku ktorým sa hlásite.
Veď aj Vám tlčie srdce vľavo.

Táraš nezmysly o mne.

Zaslal: Po december 02, 2013 2:31 pm Odpovedať s citátom
Články k pastierskemu listu:

Martin Poliačik z SaS napísal(a):
„Toto s kresťanstvom nemá nič spoločné. Je nešťastné, aby sa advent stal priestorom na šírenie nenávisti, na delenie my – oni. Aj samotní veriaci majú s týmto listom problém. Zdá sa, že v 21. storočí sa pomery vracajú späť.“

Topky.sk: Kontroverzný pastiersky ide proti pápežovi: Toto biskupom odkazujú politici!

Eduard Chmelár napísal(a):
Ľudia, ktorí bojujú o svoju dôstojnosť, neprinášajú kultúru smrti, ale sú pre vás výzvou na pestovanie kresťanskej kultúry rovnosti a bratstva. Vy im však odpovedáte zavádzaním kultúry nenávisti a nezodpovedným štvaním ľudí v kostoloch. Je to hanebnosť, v ktorej zaniká váš duchovný rozmer. Ako je možné, že ste sa nedokázali postaviť pastierskym listom proti pedofílii vo vašich radoch? Ako je možné, že v čase, keď vás pápež vyzýva, aby ste sa viac venovali chudobným, ste opäť uviazli len v bahne kultúrnych vojen? Ako je možné, že ste sa nikdy nedokázali jednoznačne a dôrazne dištancovať od rastu agresívneho extrémizmu a vyhlásiť, že „ideológia založená na rasovej, národnostnej, triednej či náboženskej nenávisti je neprijateľná a nezlučiteľná s kresťanskou náukou“ – tak ako to urobila vaša bratská evanjelická cirkev v súvislosti s tohtoročnými župnými voľbami? Je pre vás vari fašizmus prijateľnejší ako ľudské práva?

Eduard Chmelár: Priateľský list slovenským katolíckym biskupom

Zaslal: Ut december 03, 2013 2:58 am Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1680
Lemmy...poďme vetu po vete toho listu a rozoberajte jednu myšlienku za druhou.

Advent je držhubným obdobím? No nečudujem sa, že kráka zrovna Poliačik presadzujúci už polygamiu.

A Eduard Chmelár? Vy ho beriete vážne?
Chmelár sa správa ako trafená hus. Nečudo. Je to boľševik, marxista a rétorikou paranoidná stalinista. Prečo by mala KBS písať listy o pedofílii? Koľko je na SK pedofilov v sutane? Z niekoľko desaťtisícok prípadov pedofílie od skončenia vojny ide na vrub RKC 2.
Hitler rovnako ako Poliačik či Chmelár si uvedomujú, že jedine RKC má morálnu silu a filozofický potenciál vzdorovať ich totalitnýmideológiám, Je trpko úsmevné, že nechcete vidieť bratanie sa ľavicových psychopatov s pravicovými kariéristami. Dnes, podobne ako za Hitlera.

Zaslal: St december 04, 2013 1:00 pm Odpovedať s citátom
Svätá Blažena Ovsená napísala II. otvorený list Konferencii biskupov Slovenska a celému svetu.

Predtým napísala list o LGBT: Blažena Ovsená píše otvorený list Konferencii biskupov Slovenska

Zaslal: St december 04, 2013 10:51 pm Odpovedať s citátom
Peter Smolik napísal(a):
Kríza Katolíckej cirkvi na Slovensku núti a tlačí biskupov k radikalizmu, ktorý vedie k tomu, že potreba vyhranenia voči vonkajšej spoločnosti znemožňuje triezvy pohľad na svet. Biskupi nie sú ochotní hľadať prieniky s moderným svetom.

Zaslal: So júl 05, 2014 12:32 pm Odpovedať s citátom
Aktuality.sk napísal(a):
Predseda banskobystrického samosprávneho kraja Marian Kotleba sa dnes bude ženiť. Svoje áno by si mali so svojou nastávajúcou povedať v rímskokatolíckom kostole v Čeríne pri Banskej Bystrici.

Kotleba je katolík, ale TvojOponent o ňom bude možno o pár rokov tárať nezmysly, že bol len formálnym katolíkom ako Hitler.

Cirkevníci nemajú nič proti tomu, že tento katolík uzatvorí cirkevný sobáš.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 8 z 8
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Pridať novú tému

Prejdi na: