Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O čom sa píše?  ~  Iron Maiden na festivale Topfest 2013

Lemmy
Zaslal: Št jún 06, 2013 6:37 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6928 Bydlisko: Mám.
Na Slovensko zavíta Iron Maiden

Milovníkov kvalitnej heavy metalovej hudby poteší správa, že vo štvrtok 27. júna 2013 vystúpi na festivale TOPFEST najväčšia svetová legenda – skupina IRON MAIDEN.

Viac: Iron Maiden na festivale Topfest 2013Cirkevníci kedysi mali komentáre ku koncertu hudobnej skupiny Black Sabbath. Teraz útočia na koncert Iron Maiden.

Bigotní sektári z občianskeho združenia Spoločenstvo svätého Jozefa cez petíciu odkazujú členom hudobnej skupiny Iron Maiden, aby prijali Ježiša Krista, alebo odišli… Ouch


_________________
Humanisti sú šľachetní ľudia, ktorí vedia žiť bez náboženských pohnútok. Som humanista, a zmyslom môjho života je žiť šťastne pomocou rozumu a citu.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: Št jún 06, 2013 7:04 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6928 Bydlisko: Mám.
PETÍCIA: ZA SLOVENSKO BEZ IRON MAIDEN – ČO NA TO ORGANIZÁTORI TOPFESTU?

Spoločenstvo svätého Jozefa, ktoré samo o sebe vyhlasuje, že je zložené z pravoverných kňazov exkomunikovaných z katolíckej cirkvi vyzýva na bojkot koncertu skupiny Iron Maiden na piešťanskom festivale Topfest 27. 6. tohto roku. Organizátor festivalu Dušan Drobný na to nemohol nereagovať…

Agentúra DUNA dnes obdržala e-mail s odkazom na stránku, ktorá vehementne odsudzuje účasť skupiny Iron Maiden na festival Topfest, ktorý sa koná už koncom mesiaca na piešťanskom letisku… Ako sa píše na stránke „Spoločenstva svätého Jozefa“: My občania SR vyjadrujeme nesúhlas s verejnou propagáciou satanizmu a nenávisti voči Bohu na Slovensku. Dňa 27. júna príde na Slovensko heavymetalová skupina Iron Maiden. Táto skupina je známa propagáciou okultizmu, uctievaním okultných symbolov a nenávisti voči čomukoľvek svätému. Svojimi piesňami vzdáva úctu tomu, kto najviac nenávidí Boha i ľudí. Podpisom tejto petície preto vyjadrujeme nesúhlas s verejným uctievaním zla a satana skupinou Iron Maiden, ako aj s ich príchodom na Slovensko. Iron Maiden, nie ste tu vítaní!“

Takáto reakcia na koncert heavymetalovej legendy na Slovensku nenechala chladným hlavného organizátora festivalu Dušana Drobného: „Podľa dokumentu, ktorý som videl k tomuto turné v Južnej Amerike, Mexiku, Ekvádore, Kolumbii – v čisto katolíckych štátoch boli na koncertoch Iron Maiden prítomní aj kňazi, ani v Európe sa nad tým nik nepozastavuje, napr. v katolíckom Poľsku budú až 2 koncerty, to len slovenská bigotnosť je do neba volajúca. Samotná kapela uctievanie okultných symbolov, či dokonca satana niekoľkokrát dementovala, ide o slová z textu jednej skladby vytrhnuté z kontextu.

Koncert jednej z najväčších svetových legiend určite kvôli petícii organizovanej nejakou pochybnou skupinkou ľudí schovávajúcich sa za svätého Jozefa nebudeme rušiť…

Jedna z najdôležitejších a najvplyvnejších rockových skupín všetkých čias, IRON MAIDEN predala takmer 90 miliónov albumov po celom svete, odohrali viac ako 2000 živých vystúpení v 58 krajinách sveta a vydali 15 štúdiových albumov, vrátane posledného, Final Frontier, ktorý dosiahol ich vôbec najväčší albumový úspech, keď debutoval na č.1 vo viac ako 28 krajinách sveta!

A práve Iron Maiden budú napriek hlasom neprajníkov už 27.júna 2013 na letisku v Piešťanoch headlinerom tohtoročného hudobného festivalu TOPFESTu.

Zdroj: Agentúra DUNA

_________________
Humanisti sú šľachetní ľudia, ktorí vedia žiť bez náboženských pohnútok. Som humanista, a zmyslom môjho života je žiť šťastne pomocou rozumu a citu.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.