Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Nezaradené  ~  Bohoslovecká univerzita Šerca Ježišovho v Hostoviciach

wiwi
Zaslal: So november 03, 2012 7:33 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 30 jún 2012 Príspevky: 36
Bohoslovecká univerzita Šerca Ježišovho v Hostoviciach je stránka, ktorá si robí srandu z katolíckej cirkvi na facebooku:
http://www.facebook.com/pages/Bohosloveck%C3%A1-univerzita-%C5%A0erca-Je%C5%BEi%C5%A1ovho-v-Hostoviciach/145567775512245
Má už 6392 fanušíkov.
Od dnes má tiež stránku na http://www.busjvh.net/

Tento druh humoru sa určite nepáči každému, ale smutné je, že sa cirkevné ovečky hneď urazili a pokúšali o zlikvidovanie stránky BUŠJvH hromadným reportovaním facebooku. Facebook zablokoval účet BUŠJvH na 24 h a zaslal posledné varovanie pred odstránením. Takže ak sa vám stránka páči, rýchlo si ju prečítajte, lebo neviem ako dlho tam ešte bude Sad
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: So február 07, 2015 8:22 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7061 Bydlisko: Mám.
Študenti, trápi ma jeden naliehavý prípad, vyskytnuvší sa v našej farnosti. Ide o spor dvoch bratov - siamských dvojčiat.

Jeden z bratov sa húževnato drží katoľíckej viery, druhý sa stal renegátom, čo sa ľahkovážne prikmotril k ateistickému plemä. Ten podliak robí bohabojnému bratovi napriek - odmieta chodiť do kostola, oddáva sa neprístojnostiam a nezúčastnil sa ani dnešného referenda.

Veriaci brat má poprosil o radu, ako riešiť túto zúfalú situáciu. Skántriť ateistu nemožno, bo zhynul by i dobrý katoľík. Čo by ste mu poradili vy?

Otec Deicidus.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: