Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Nezaradené  ~  Pozor na podvodníkov

Máte skúsenosť s touto firmou?

Áno, a zaplatil som  
0%
  [ 0 ]  0%

Áno, ale nezaplatil som  
0%
  [ 0 ]  0%

Nie, lebo nie som živnostník  
0%
  [ 0 ]  0%

Nie, ale je dobre, že som na tú firmu upozornený(á)  
0%
  [ 0 ]  0%

Mám zlú skúsenosť s inou firmou  
0%
  [ 0 ]  0%

Nie, nedostal som takú ponuku  
0%
  [ 0 ]  0%

Celkom hlasov : 0
Lemmy
Zaslal: Po september 22, 2014 9:52 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6196 Bydlisko: Mám.
Ester Demjanová: Založili ste si živnosť? Prvý list, ktorý dostanete, bude podvod

Možno ste už o týchto podvodníkoch čítali, možno ste sa stretli s inými im podobnými. Cieľom tohto článku je prispieť k tomu, aby sa takýmto firmám darilo čo najmenej.

Zaslal: Ne október 05, 2014 10:33 am Odpovedať s citátom
Toto je tiež dobrá skúsenosť. Ešte aj dnes sa stretávam s ľuďmi, ktorí lákajú ďalších ľudí na to, aby klikali na reklamy.
Zapájať sa do klikačiek, čítania emailov, sledovania reklamy a pod.? napísal(a):
Ja osobne a mnoho ďalších známych sme s týmito kvázi zárobkovými činnosťami skončili. Viac sa napáliť nenecháme. Nejde ani tak o ten čas, pretože to fakt zaberie pár minút denne, ale skôr o to sklamanie, keď sa po pol roku každodenného klikania dostanete na výplatné minimum, a keď si to budete chcieť poslať, nič vám nepríde a nikto s vami nebude komunikovať. Pre všetkých, čo klikačky obhajujú, chápem že väčšina ľudí si to musí zažiť na vlastnej koži a až potom budete aj vy taký skeptický ako ja. Tento článok slúži len na informovanie, nech sa už každý zariadi ako chce.

Zaslal: So október 11, 2014 6:54 pm Odpovedať s citátom
Pozor na číslo 7604

Ingrid Galbavá napísal(a):
Ako väčšina mojich známych, aj ja som registrovaná na facebooku. Nehrávam však hry, ani nemám rada, keď mi niekto stále posiela rôzne žiadosti, aby som si zahrala to, či ono. Jedného dňa som však zbadala výzvu – Urobte si IQ test. Keďže som po dobe nezamestnanosti a krátkodobých zamestnaní, kde som hlavu mohla nechať doma, mala pocit, že moje IQ klesá, chcela som si to overiť aj týmto testom. A tak som klikla. Odpovedala som na pár otázok a netrpezlivo čakala aký bude výsledok. Aby som sa ho však dozvedela mala som poslať sms na číslo 7604. Keďže som sa netestovala po prvýkrát, robila som si pár testov aj v minulosti a vždy mi po zaslaní sms poslali výsledok a strhli cca 2 eurá. Tentokrát mi však neposlali výsledok, ale mi prišlo hneď niekoľko smsiek, v ktorých mi oznamovali, že som získala dáke kredity na dáke hry, o ktoré som ja vôbec nestála, a tak som milé smsky vymazala a ignorovala ich.

Dnes mi však manžel oznámil, že prišla faktúra za mobil a ja mám najvyšší účet. Keď som sa čudovala ako je to možné, dospeli sme k záveru, že tam mám dákych dvanásť smsiek, ktoré ma vyšli asi na 16 eur. Smsky, ktoré som neposlala ja, ale prišli mne, bez toho, aby som o niečo žiadala. Ako je možné, že si niekto dovolí takúto nehoráznosť? Zrejme ráta s tým, že za pár eur sa s nimi nikto súdiť nebude a takto nečestne zarába na slušných, nič netušiacich ľuďoch. Nedalo mi a zadala som toto číslo na net a našla som ľudí s podobným osudom. www.vyhladavaniecisla.sk/cislo/7604. Ako zabrániť ďalším podvodom týchto ľudí? Vie niekto poradiť ako na to?

Zaslal: Ut september 01, 2015 8:47 am Odpovedať s citátom
Pozor na reklamu!

Páči sa vám tank T-34 z televíznej reklamy? Dôrazne vás pred ním varujeme – pretože, pokiaľ ho budete chcieť poskladať celý, tak musíte zakúpiť celkom 120 čísiel, za ktoré dohromady zaplatíte NESKUTOČNÝCH 26 TISÍC českých korún! (Takmer tisíc eur.)

Pokiaľ máte nejakých známych, ktorí by o niečom podobnom mohli uvažovať, dajte im prosím vedieť tiež…

Za túto cenu kúpite niekoľko kompletných a plne funkčných RC tankov a ešte vám ostanú peniaze i na odbornú literatúru na túto tému.

Modelařina.cz

Zaslal: Po máj 02, 2016 4:14 pm Odpovedať s citátom
Daniel Vražda napísal(a):
Chudý, bledý chlap sedí v reštaurácii v Žarnovici a listuje v kope dokumentov. Kedysi mal viac ako sto kíl. Dvaapolročná márna snaha dostať sa k svojim peniazom Antona Mihálika vyčerpala. Nedrží myšlienku, raz hovorí o živote, o Bohu, o politikoch, potom o boji s bankou, s políciou, so súdmi.

O bohu? Čo už mu môže pomôcť boh? Pokojne sa môže modliť k Snehulienke, a výsledok bude rovnaký. Crying or Very sad

Prípad je to veľmi smutný, ale žalostne na tom všetkom je aj to, že ľudia aj tak nepochopia, že viera v boha je im zbytočná.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: