Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Nezaradené  ~  Veštici hrozí smrť

Lemmy
Zaslal: Št júl 08, 2010 5:29 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6816 Bydlisko: Mám.
Kedysi sa veštice upaľovali. Dnes im hrozí ugrilovanie. Vidno, pokrok! Evil or Very Mad

Polovážne: Chobotnicu Paul používajú ako vešticu, a podľa jej správania niektorí usúdili, že predpovedala prehru Nemecka so Španielskom vo futbalovom zápase. Nemci prehrali, čo chápu ako naplnenie jej veštby.

Teraz ju chcú za to: upiecť, ugrilovať, prípadne nakrájať do šalátu.

Ľúto je mi chobotnice, že môže byť usmrtená len preto, lebo ešte aj v 21. storočí existujú fundoši a bigoši. Crying or Very sad

Zaslal: So august 17, 2013 8:46 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6816 Bydlisko: Mám.
Vám do relácie nevolajú obyčajní smrteľníci za veľké sumy, ale ľudia z réžie. Máte dopredu všetky hlášky pripravené?

Funguje to tak, že mám nachystané a prezreté sady pexeso kartičiek, ktoré chcem v relácii práve použiť. Inak nič extra pripravené nemám. Je pravda, že otázku mi vždy dá niektorý kolega zo štábu alebo z réžie. No až do ostrej neviem, čo sa ma spýta, je to jeho momentálny nápad. Napríklad, aký osud čaká morky, ktoré volajúcemu práve ukradli. Na to musím reagovať. Niekedy témy tak presne sedia na vybrané pexeso, až sa čudujem, ako sa všetko dá skĺbiť, poprepájať.

Viac: Aký osud čaká ukradnuté morky? Hesso Jašterák to vyveští z pexesa

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: