Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Božie milosrdenstvo

brotherrr
Zaslal: Št september 13, 2012 8:22 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 19 november 2011 Príspevky: 77
Ja sám som Láska, som Milosrdenstvo. Ani ten najväčší hriešnik, ktorý sa môjho súcitu dovoláva, nebude potrestaný, ale mu v mojom ľudsky nepochopiteľnom a nekonečnom milosrdenstve odpustím.

Ježišu, dôverujem v Teba!

"Sľubujem duši, ktorá bude uctievať tento obraz, že nezahynie. Sľubujem jej už tu na zemi víťazstvo nad protivenstvami, avšak zvlášť v hodine smrti. Ja, Pán, budem ju ochraňovať ako moju poctu. Lúče na tomto obraze znázorňujú krv a vodu, ktoré vytryskli z hĺbky môjho milosrdenstva vtedy, keď bolo moje srdce prerazené kopijou."
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: Št september 13, 2012 8:50 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7173 Bydlisko: Mám.
Jedno náboženstvo lepšie ako druhé. Raz bolo v kurze egyptské, grécke, či rímske náboženstvo, teraz fičí kresťanská mytológia. Rolling Eyes

Zaslal: Pi september 14, 2012 10:06 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7173 Bydlisko: Mám.
brotherrr napísal(a):
Ani ten najväčší hriešnik, ktorý sa môjho súcitu dovoláva, nebude potrestaný…

Ani Jeffrey Dahmer!

Adam Roman ho spomína v esejach Veľká noc, Márnotratný syn, O postoji niektorých vedcov k náboženskej viere a Strobelova „Kauza viera“.

Na Brotherrrov príspevok reagovala veľmi správne Nadja v diskusnom fóre s rovnomenným názvom Diskusné fórum.

Brotherrr totiž tapetuje svoje témy na rôzne fóra. Embarassed

Nadja napísal(a):
Takže môžeme vraždiť, kradnúť a pod., a nakoniec volať o milosrdenstvo, a bude všetko OK? A tomuto sa hovorí spravodlivosť?

Napríklad ako pochopia Brotherrra pozostalí po útoku na WTC v roku 2001? Stačí, aby sa teroristi dovolali súcitu, a nebudú potrestaní.

Alebo Breivikove obete!

Obete 2. svetovej vojny.

Obete rôznych znásilnení, vrážd…

Veď Brotherrr priamo zľahčuje kriminálne zločiny. Podľa jeho pochybnej ideológie stačí sa dovolávať súcitu, a nebude zločin potrestaný!

Veľká škoda, že Brotherrove zločinecké názory neodsúdi žiaden dobrý kresťan. Zrejme nečítajú Brotherrrove témy.

Zločinecké názory sa vytvárajú zo zločineckej ideológie.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: