Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Aktuálne  ~  Tunel Branisko

Lemmy
Zaslal: Št apríl 26, 2012 6:48 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6646 Bydlisko: Mám.
Tunel Branisko bude od soboty uzatvorený až do 7. mája

Bratislava 26. apríla (TASR) – Diaľnica D1 na úseku Beharovce – Fričovce, vrátane tunela Branisko, bude od soboty 28. apríla 2012 od 0.00 h do pondelka 7. mája do 24.00 h úplne uzavretá.

„Dôvodom úplnej uzávery vyššie uvedeného úseku diaľnice D1 je plánovaná údržba, vykonanie stavebných prác a servisných činností na technologických zariadeniach tunela Branisko a diaľnice D1 podľa predloženého harmonogramu servisných činností,“ informoval TASR Daniel Džobanik z prešovskej krajskej polície.

Obchádzková trasa bude vedená po ceste I/18 cez horský priechod Branisko.

Zaslal: Pi máj 04, 2012 4:57 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6646 Bydlisko: Mám.
Tunel Branisko je znova otvorený

Bratislava 4. mája (TASR) – Tunel Branisko, ktorý bol uzavretý od soboty 28. apríla, dnes o 15.45 h znova otvorili.

„Práce spojené s údržbou tunela a priľahlých úsekov diaľnice D1 sa podarilo ukončiť s trojdňovým predstihom,“ informoval dnes hovorca Národnej diaľničnej spoločnosti Marcel Jánošík. Pracovníci NDS a dodávateľských spoločností podľa neho pracovali na údržbe tunela nepretržite v trojzmennej prevádzke a vykonali tak všetky plánované práce.

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: