Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Viete čo má prísť? Posolstvo od P. Boha

brotherrr
Zaslal: So február 18, 2012 5:07 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 19 november 2011 Príspevky: 77
Mladí žijú v zábavách a radovánkach a znesväcujú, čo je sväté

Slová Pána Ježiša bratovi Jozefovi:
Brat môj, napíš moje slová pre človeka sveta.

Ja, váš Boh a Spasiteľ sveta sa vám ozývam skrze môjho syna, aby som vám oznámil toto posolstvo:
Deň čo deň plynie vo svete a ja som znepokojený z toho, čo je človek schopný vykonať za jeden deň i noc. Je toho príliš veľa a hriech je veľký, ťaží človeka a tlačí ho do pekelnej priepasti. Moje volanie prehlušuje rachot áut, hudby, hádok, kriku, streľby, výbuchov, plaču, kliania. Nepokoj vládne navonok i vo vnútri človeka. Mladí žijú v zábavách, radovánkach, nečistote srdca. Urážajú moje meno a znesväcujú, čo je sväté. Toľko nepokoja a toľko hriechu je vo svete! Ach, som Spasiteľ i Boh, moje Srdce krváca nad touto spúšťou ľudského hriechu a ľahostajnosti. Mladé srdcia sú naplnené túžbou po majetkoch a popularite. Chcú sa podobať tým, čo kráčajú poväčšine do zatratenia. Deň človeka je krátky, lebo sám skracujem čas, ktorý človek nemôže premerať žiadnym časomeračom. Ja však som skrátil čas a človek tak má menej času konať zlo, no i tak je toho veľmi, veľmi veľa. Hovorím o človeku a o dni v celom svete. Deň a noc, noc a deň, každú minútu, každým úderom srdca zomiera človek a odchádza do večnosti. Každý mi musí preukázať svoje skutky a viny. Moja svätosť je znepokojená nad ľahostajnosťou človeka, lebo je veľmi veľa duší zatratených a veľmi málo spasených. Mojím veľkým milosrdenstvom opovrhuje a ten či onen človek ho odvrhuje v poslednej minúte života, a tak padá do zatratenia. Dokedy ma chcete pokúšať, dokedy mám ustupovať, dokedy ešte? !

Počúvaj človeče sveta, počúvaj moje slová:
Ak sa svet nespamätá a bude pokračovať v tomto hroznom rúhaní sa proti mne Bohu, a Otcu, Pánovi neba i zeme, dovolím, aby satanova zloba pohltila svojou pekelnou zlobou celý svet. Dopustím na svet boje a nepokoje, smrť bude vašou sestrou a bude vám podávať ruky, tam kde príde. Príde ten, čo je už vo svete a čaká na vhodnú chvíľu, aby sa zmocnil trónu moci a vládol mocnostiam i celému svetu. Beda všetkým, čo sa mu nepodrobia. Cirkev svätá bude pošliapavaná, no nie zničená. Každý bude poznať každého, budete mať číslo tam, kam vám ho dajú tí, čo to budú robiť. Každý bude označený a nikto neujde pred tým, komu bol podriadený. Bude to čas veľkých bolestí a strádania. Preto vám to hovorím, aby vaše srdcia zmenili cieľ a obrátili sa ku mne, k Bohu neba i zeme!! Dopustím choroby a nepokoj. Každý, kto bude očíslovaný, bude pod dohľadom toho, ktorý bude vládnuť nad vašou mysľou a rozhodovaním sa. Budete v pasci, lebo nič nezvládnete. Potom prídu choroby, čo som už spomenul. Beda každému, čo bude mať toto číslo – znak šelmy.
Svet kráča veľmi zlým smerom, veľmi zlým smerom. Každého, každého kto, bude túžiť po svetskom živote, toto zasiahne. Beda každému, čo si bude zhromažďovať hmotné statky na zemi, lebo ten nebude mať poklad v nebesiach. Netúžte po svetskom, ale po nebeskom poklade, lebo ten vám nik nevezme.
Toto sú moje slová, toto je moje varovanie. Modlite, sa a buďte dobrého ducha. Žite pre mňa, vášho Boha a Spasiteľa. Žehnám vás a pokoj vám dávam. Amen.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.