Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Viete ako je v nebi? Duša v Nebi vypovedá

brotherrr
Zaslal: So február 18, 2012 5:05 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 19 november 2011 Príspevky: 77
To sú slová, ktoré prijal vizionár Jozef od jednej duše, ktorá je v Nebi

"Jožko, teraz ti poviem na príkaz nášho drahého a sladkého Ježiša Krista o Božom kráľovstve."

"Moje oči vidia krásu, krásu, ktorá sa nedá vysloviť. Všade vládne pokoj, pokoj. Šťastie prechádza celým mojím duchovným srdcom, neviem ti to vysloviť, Jožko, som v pokoji, šťastí, v nesmiernej harmónii lásky a svetla. Toto svetlo je nádherné, vôňa je božská a nádherná. Tam, kde som prišla, je svet, ktorý sa nedá ľudským myslením pochopiť a slová sa nedajú vypovedať. Ani oko nevidelo, ani ucho nepočulo, čo Pán pripravil tým, čo ho milujú. Áno, Jožko môj, všetci sú tu nesmierne šťastní, každý svieti krásnym svetlom.

So mnou Pán rozhodol a teraz som veľmi šťastná. Nikdy by som sa už nevrátila, lebo som doma, a tak to čaká i vás. Zostaňte Pánu Bohu oddaní, lebo Pán je štedrý a nesmierne dobrotivý. Milujte ho, my ho milujeme tak veľmi, že cítim neuveriteľnú lásku, ktorá z Pána Boha sála, priťahuje nás všetkých. Splýva s ním, s naším milujúcim Otcom nebies.

Pozerám sa zoči voči Pánu Bohu do tváre. To je krása, to je krása, ach, moji milí, to je krása! Ach, milovaní, svätosť, svätosť a láska, to je moja slasť! Ó, milovaný Boh, to je moja láska. Milovaný Pán, ty si svetlo plné hrejivého pokoja. Krása, chvála, chvála Bohu, Bohu nášmu, chvála Bohu milému. Chvála tebe, Trojjediný Bože, milujeme ťa, slávime ťa, ospevujeme ťa, milovaný náš Pán. Ty si krása, ktorá nás volá, aby sme boli s tebou. Ach moji, toto sú moje pocity, toto je moja radosť, toto je naveky. Chváliť chcem a budem Pána chváliť, chvála, chvála. Radosť, radosť, radosť, šťastie, šťastie, šťastie. Milovaní, musím končiť. Lúčim sa s vami, ale som s vami. Teraz sa chcem radovať a chváliť Boha svojho. Aleluja. Buďte požehnaní, vaša verná Božia duša, aleluja, aleluja.“
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.