Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Veríte tomu čo tvrdia evolucionisti? Ak áno, prečo by nemoho

brotherrr
Zaslal: Št február 02, 2012 4:58 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 19 november 2011 Príspevky: 77
Nová teória vzniku procesorov a softwaru:
Poďme dnes presvedčiť Billa Gatesa, že Windows 7 je dielom generátora náhodného kódu bežiaceho na mnohých počítačoch sveta zosieťovaných cez internet. -Tento generátor produkuje náhodné funkcie zdrojáku v jazyku C++. -Výsledné produkty sú opakovane automaticky spúšťané pre kontrolu vylepšení. Vznikol tak WINDOWS 7. Sláva. Porazili sme Billa Gatesa.

Bez firmy Intel či AMD by však operačný systém bol k ničomu. Nebolo by totiž počítača, na ktorom by mohol bežať. Takže: -Aké máme na to vysvetlenie?

TAKÉTO:

-Načo treba firmu Intel? -Netreba! -Procesory vznikli náhodou.
-Ako som na to prišiel? -Je to J E D N O D U C H É !

Dominantným prvkom procesorov je kremík. No a kremík je po kyslíku druhým najviac zastúpeným prvkom v zemskej kôre. Podľa posledných dostupných údajov tvorí kremík 26 – 28 % zemskej kôry. Kremík je podstatnou zložkou veľkej väčšiny hornín tvoriacich zemskú kôru. Príkladom môžu byť pieskovce, íly, žuly. Významné zastúpenie v horninách majú hlinitokremičitany, z nich uvedieme živce: ortoklas (KAlSi3O a plagioklas
((Na, Ca)Al1-2Si2-3O.

Čip procesora CORE 2 DUO vznikol v blízkosti nejakej podmorskej sopky, kde boli náhodou prítomné aj indium a gálium. Po výbuchu sa to pretavilo a premiešalo spolu s kremíkom. -Náhodou tak vznikla štruktúra PN prechodov procesora CORE 2 DUO bežiaceho na frekvencii 3 GHz. -Intel to už len priniesol ako hotový produkt.

-Nezdá sa vám to?

-No! -Je to pravdepodobnejšie, než tie hlúposti o vzniku prvej bunky z neživej hmoty!

Najprv vznikol čistý laboratórny kremík - pretavovaním príslušnej horniny opakovanými erupciami. Koniec vzniknutého ingotu s nečistotami odpadol vďaka zemetraseniam. -Proces sa mnohokrát opakoval (k dispozícii boli milióny rokov). -Syntetický monokryštál (použiteľný už pre polovodiče) vykryštalizoval z tekutej taveniny na zárodku vysokokvalitného materiálu. Detaily priebehu sú zatiaľ v štádiu rozboru a výskumu. -Jedna vec je však istá: Prvý procesor vznikol samovoľne - náhodou!

.....Aj prvá bunka.....: Nikto nevie zatiaľ presne, ako vznikla. "Vie" sa len to, že vznikla samovoľne - ako výsledok prírodných procesov.

-Napríklad takto:

Jednoduché chemikálie » Polyméry » Replikujúce polyméry » Hypercykly » Protobiont » Baktéria


Evolucionistom sa mnohé veci na seba podobajú. -Trochu sa spení voda a evolucionista v stenách peny hneď vidí zárodok budúcich buniek (bunkových stien). -Zatiaľ však ešte nie, ale budú! -Čo s tým? -Pustí sa do písania príbehu (románu) o vývoji bunky vo vodnom prostredí. -Detská fantázia nepozná medzí! -Tepelný pohyb molekúl vzdialene pripomína mravce pobehujúce po mravenisku. -Tie sa teda pre zmenu vyvinuli rovno z molekúl. -Dve kolesá bicykla pripomínajú okuliare, takže jedno sa vyvinulo z druhého; atď.,atď....

Niekto by namietol, že vraj nemôžem bunky porovnávať s procesorom, lebo procesory nie sú živé. -Nó..o..o..o!... -Lenže aj tie jednoduché chemikálie, polyméry, replikujúce polyméry a hypercykly nie sú živé - a predsa sa tvrdí, že tadiaľto sa vývoj uberal. - Procesor a počítač je oproti bunke len detská hračka! -Preto moje tvrdenia o jeho náhodnom vzniku majú veľké percento pravdepodobnosti.

Chcete si založiť firmu?

-Neváhajte. Hľadajte! V prírode už teraz nájdete určite niečo lepšie, než procesor:

-Bude to kvantový počítač!!!

...A máme to v suchu!

-Ani nebolo treba potiť sa v labáku.

Potrebujete nový kancelársky balík?
-Nevyhadzujte už 500 eur do vzduchu!

-Nechajte bežať generátor náhodného kódu produkujúci funkcie jazyka C++.

Automatický kompilátor nech to skúša kompilovať.

Veď aj tak to, čo je nespustiteľné sa vyhodí preč
(...to je ten prírodný výber).

A v ostatnom už nájdete čo treba!

T A K : . . .

....To čo tvrdia evolucionisti o kreacionistoch, si ja teraz dovolím tvrdiť o každom, kto bude spochybňovať túto novú teóriu vzniku procesorov a softwaru: -Všetci hľadáte za všetkým len nejakú firmu. -Bojujete voči serióznemu výskumu vzniku procesorov. -Všetci kreacionisti procesorov svojimi márnymi argumentami len odsúvajú problematiku do úzadia - a nesnažia sa mi pomôcť racionálne riešiť spôsob ich samovoľného vzniku!!!

Teória evolúcie je veľký celosvetový román, ktorého stúpenci sa snažia dokázať, že sa jedná o realitu. Hľadajú vo svete paralely, aby dokázali jeho pravdivosť. Odkedy bol napísaný, došli tieto snahy veľkého prepracovania; a popisy silného detailizmu na vysokej odbornej úrovni. Keď sa však človek s tými popismi zoznámi - uvidí, že sa jedná len o paru, ktorú keď chce človek uchopiť, rozplynie sa mu pod rukami !
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: Št február 02, 2012 5:09 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7061 Bydlisko: Mám.
Vynikajúce, že sa snažíš písať aj vtipy. Teda, nepovedal by som, že fundamentalisti sú schopní aj písať vtipy. Laughing

Čiže na takých hlúpostiach sa zabávate?

Ale OK, kto má záujem aj o niečo normálne, môže sa o evolúcii dozvedieť aj zo serióznych zdrojov, napríklad odporúčam začať čítaním kníh, pokojne možno začať knihou, ktorú napísal Ernst Mayr: Čo je to evolúcia.

Ešte by bolo dobre dozvedieť sa, že kde ťa trýznia, že potom dokážeš šíriť po internete také nezmysly, akými sa tu snažíš zabávať.

_________________
Humanisti sú šľachetní ľudia, ktorí vedia žiť bez náboženských pohnútok. Som humanista, a zmyslom môjho života je žiť šťastne pomocou rozumu a citu.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.