Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Ohováram, až keď vystúpim zo strany

Lemmy
Zaslal: Ut október 18, 2011 10:17 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7061 Bydlisko: Mám.
Nestáva sa často, aby sa niekto verejne vyjadril, keď opustí stranu. Najčastejšie sa to stáva, keď sa hnoj vyleje von zo stajne. Ako tentoraz. Uverejňujem to celé, lebo sa tam spomína aj cenzúra.

Bol som členom SDKÚ-DS
Ladislav Mihalovič napísal(a):
Členom SDKÚ-DS som od roku 2003.

Táto škodlivá psychopatická samovražedná zákernosť, ktorú vykonala SDKÚ-DS pre Slovensko, bola iba posledná kvapka v dlhom rade podozrení a pochybností, ktoré sa vo mne hromadili v posledných rokoch. Preto by som chcel teraz verejne vyhlásiť, že sa vzdávam členstva v tejto pochybnej strane a vo všetkom podporujem stranu SaS.

Pre verejnosť by som ešte doplnil zopár postrehov zo zákulisia SDKÚ-DS. Niekedy veľmi dávno to bola strana ideálov, strana hodnôt, strana principiálnosti a zásadovosti, ale to je dávna minulosť a teraz sú to v tejto strane iba trápne prázdne reči. Asi približne od vtedy, čo sa začalo ukazovať, že predsedom strany je politická mŕtvola, sa zo strany hodnôt začala stávať strana pokrytectva, strana intríg, strana, kde ľudia vo vedení nevedia, čo je to sebareflexia a ich deformované osobné záujmy totálne prevažujú nad záujmami stredopravej politickej scény a dokonca aj nad záujmami Slovenska.

Keď som sa osobne stretával z ľudmi z vedenia tejto strany, bol som zhrozený, že títo srandisti sú častokrát úplne odtrhnutí od reality, podliehajú rôznym davovým psychózam a žijú svoj pochybný sen. Smola pre Slovensko je ale v tom, že tento sen je utopistický a EUROsocialistický a to už je samovražda nielen pre SDKÚ-DS, ale aj pre Slovensko. No a to, že ich pracovná metóda je vydieranie, demagógia, klamstvo, intrigy, to asi ani nemusím zdôrazňovať, to vidí každý.

–––––

Hore uvedený príspevok som predvčerom zverejnil na stránke SDKÚ-DS v sieti Facebook, v priebehu pár minút bol vymazaný, aj vrátane môjho konta. Takže na základe tejto skúsenosti by som chcel ešte doplniť, že medzi pracovné metódy SDKÚ-DS patrí aj cenzúra. Viem, že pravda nie je príjemná, ale, že by ten strach z pravdy bol až taký veľký?

Uverejnené na blogu Foto69.

_________________
Humanisti sú šľachetní ľudia, ktorí vedia žiť bez náboženských pohnútok. Som humanista, a zmyslom môjho života je žiť šťastne pomocou rozumu a citu.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lemmy
Zaslal: Ut október 18, 2011 11:38 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7061 Bydlisko: Mám.
A kresťan Procházka zasa kritizuje kresťana Hríba.
Procházka napísal(a):
…takto verejne sa pohádať so šéfredaktorom média, ktorého podstatná časť čitateľov je mojou potenciálnou cieľovou skupinou…

_________________
Humanisti sú šľachetní ľudia, ktorí vedia žiť bez náboženských pohnútok. Som humanista, a zmyslom môjho života je žiť šťastne pomocou rozumu a citu.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.