Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Veda a jej význam v spoločnosti  ~  Nanotechnológia

Lemmy
Zaslal: Po november 22, 2010 9:20 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7062 Bydlisko: Mám.
Pomocou nanotechnológií sa podarilo do rakovinových buniek prepašovať gény, ktoré dokážu zhubnú bunku „presvedčiť“, aby spustila samoničiaci proces.

Nanotechnológie patria k sľubným liečebným postupom novodobej medicíny. Wink

Gény prinútili rakovinové bunky spáchať samovraždu

Zaslal: Po november 22, 2010 9:30 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7062 Bydlisko: Mám.
Okrem toho som sa dnes dozvedel aj toto:

Veľvyslanectvo Kuby na Slovensku sa pochválilo, že havanská firma LABIOFAM vyvinula homeopatický liek na liečbu rakoviny VIDATOX.
Veľvyslanectvo Kuby na Slovensku napísal(a):

VIDATOX je nový kubánsky homeopatický liek na liečbu rakoviny, vyvinutý vedeckými pracovníkmi havanskej firmy LABIOFAM .

Vidatox je ďalším jedinečným preparátom kubánskeho farmaceutického priemyslu, ktorý vzbudil mimoriadny záujem aj v zahraničí pre jeho biologický pôvod a vysokú úspešnosť.

Pacientom, dokonca aj cudzincom, sa zatiaľ poskytuje bezplatne, po predložení riadne zdokumentovanej lekárskej správy.

Keďže zatiaľ nie je na Slovensku registrovaný, slovenský pacient má možnosť získať ho priamo na Kube.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytne veľvyslanectvo Kuby, embacuba@embacuba.sk

Moja poznámka: Na oznámení ma zaujalo, že hovoria o homeopatickom lieku. Viac o homeopatii: Sisyfos – klub skeptikov. Wink

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: