Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Banáš, čomu verí a čomu neverí

Lemmy
Zaslal: Ut september 28, 2010 10:50 am Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7061 Bydlisko: Mám.
Banáš napísal(a):
…verím v učenie Ježiša Krista, ale neverím v učenie o Ježišovi Kristovi.

Jozef Banáš je autorom románu Kód 9. Román pokrstili olejom z valeriány himalájskej, ktorým pomazali aj rany Ježiša Krista po tom, ako ho sňali z kríža.

Numerologička Alena Nemčeková okrem iného na krste vysvetlila, že číslo deväť je symbolom ženy, dávania a koreňov. Ani dátum krstu knihy nebol náhodný – okrem septembra, ako deviateho mesiaca v roku sa krst konal 27. dňa v mesiaci. Ten svojím súčtom nielenže opäť dáva číslo deväť, ale je zároveň dňom narodenia Jozefa Banáša.

Webnoviny

Zaslal: Pi január 04, 2019 7:17 pm Odpovedať s citátom
Jeho dcéra Adela skúša, čo sa dá.
Adela Vinczeová napísal(a):
V demokratickej krajine je opäť skúšaný demokrat v nás. Chceme vyjadrovať svoj názor, no pohľad iných nám už tak veľmi nevonia. Niektorí v sebe nosíme malú komunistickú stranu, ktorá by najradšej zaviedla svoj vlastný postoj a pravidlá pre všetkých, len si to ťažko priznávame.

Vie svoje, nakoľko jej otec bol komunistický eštebák s krycím menom Lotos.

Zaslal: So január 05, 2019 8:18 am Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1030
Lemmy napísal(a):

Však im to vychádza, lebo sú stále navrchu, či za komunistov, či za demokracie. Teraz sú dokonca naj Slováci. Najviac mi je ale ľúto Gombitovej, ktorú zatiahli médiá do tej hry. Spravili si z nej mediálnu hračku. Ako jediná žena v prvej desiatke bude musieť zvládať obrovský tlak a ktovie, čo s ňou spraví mediálny uragán, keď je jemná, ako pierko. Dá sa totiž čakať, že táto anketa rozdelí Slovákov do viacerých táborov, zrejme aj to bol účel, vyvolávať spory. Gombitovej sa teda ujde hojne aj rôznych nepríjemných vecí. Všeobecne to bude pôsobiť aj na vytvorenie konfrontácií medzi pohlaviami.
Budha povedal, že výhra spôsobuje nešťastie porazeného. Takýmto výhram by sa teda bolo dobre radšej vyhnúť.

Zaslal: So január 05, 2019 10:28 am Odpovedať s citátom
Skeptik napísal(a):
Lemmy napísal(a):

Však im to vychádza, lebo sú stále navrchu, či za komunistov, či za demokracie. Teraz sú dokonca naj Slováci. Najviac mi je ale ľúto Gombitovej, ktorú zatiahli médiá do tej hry. Spravili si z nej mediálnu hračku. Ako jediná žena v prvej desiatke bude musieť zvládať obrovský tlak a ktovie, čo s ňou spraví mediálny uragán, keď je jemná, ako pierko. Dá sa totiž čakať, že táto anketa rozdelí Slovákov do viacerých táborov, zrejme aj to bol účel, vyvolávať spory. Gombitovej sa teda ujde hojne aj rôznych nepríjemných vecí. Všeobecne to bude pôsobiť aj na vytvorenie konfrontácií medzi pohlaviami.
Budha povedal, že výhra spôsobuje nešťastie porazeného. Takýmto výhram by sa teda bolo dobre radšej vyhnúť.

To o Gombitovej ti neverím. Novinári len informujú, prípadne sa k tomu vyjadrujú. Sama Gombitová odmietla byť v tom rebríčku. Je to jej vec, prečo sa tak rozhodla. Skôr tej situácii závidím, že odmietla, lebo keď Škodová odmietla už udelenú Cenu humanistov, tak ani pes neštekol. Myslím tým, že ani ty si nič k tomu nepovedal. Si rovnaký ako iní, o nič lepší, o nič horší. Druhých kritizuješ, sám nemáš k podstatným udalostiam reč. Chápem, Gombitová je pre teba niečo na rečičky lepšie než Škodová. OK.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: