Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  O tomto webe  ~  Seznam.cz odmietol zaregistrovať náš web

Mona
Zaslal: Pi február 02, 2007 9:07 pm Odpovedať s citátom
Známejší Známejší
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 152
Včera, t. j. 1. 2. 2007 sme dostali oznámenie o nezaradení stránok humanisti.sk do katalógu seznam.cz. Náš web údajne podľa Seznamu "obsahuje minimum informaci, a proto byla zadost o jeji zatrizeni do katalogu Seznam.cz zamitnuta."

Ku dňu 1. 2. 2007 bolo na stránkach e-zinu humanisti.sk publikovaných 8 článkov, z nich 6 odborných, 34 odkazov na stránky s príbuzným obsahom v sekcii "Odkazy", anketa, kde je dnes 134 hlasovaní a funkčné diskusné fórum.

Len vybraných 6 odborných článkov obsahuje dokopy 8350 slov (nepočítam názvy článkov a informácie o autoroch).

Nezdieľam teda názor firmy Seznam.cz, že stránka humanisti.sk v čase, kedy nám doručili odmietavé stanovisko k registrácii s vyššie citovaným odôvodnením obsahovala minimum informácií.

Nie som si vedomá, že by web humanisti.sk porušoval pravdlá Seznamu pre obsah, ako sú definované tu: http://napoveda.seznam.cz/cz/zavazna-pravidla.html
Citácia:
Webová prezentace musí splňovat následující podmínky:
- musí být napsána v českém či slovenském jazyce
- stránka musí být alespoň z větší části dokončena
- internetový obchod musí na svých stránkách, v souladu s §17 živnostenského zákona (455/1991 sb.), obsahovat IČ a kontaktní údaje provozovatele
- internetový obchod v cizí měně musí mít ceny zobrazeny navíc i v českých korunách, nebo musí obsahovat nástroj pro jednoduché přepočítání ceny do českých korun.

Nikde nie je stanovené, čo si mám predstaviť pod sloveným spojením "minimum informacií". A tiež ako mám rozumieť časti o tom, že stránka "musí být alespoň z větší části dokončena" v prípade, že ide o stránku, kde bude obsah doplňovaný neustále a nepočíta sa s tým, že niekedy bude definitívne dokončená (t. j., trvalo nebudú pribúdať žiadne články).
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť WWW stránky autora ICQ
administrátor
Zaslal: Št apríl 26, 2007 6:58 pm Odpovedať s citátom
Administrátor Administrátor
Založený: 11 január 2007 Príspevky: 153
Trochu to trvalo, ale nakoniec uznali registráciu v Seznam.cz. Len neviem, ktorú podmienku sme splnili, že už uznali registráciu.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť WWW stránky autora
imspinoza
Zaslal: Ne máj 20, 2007 5:59 pm Odpovedať s citátom
Nový Nový
Založený: 20 máj 2007 Príspevky: 3
želám úspech tomuto fóru, ...
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
svaty_certisko
Zaslal: Po august 16, 2010 8:00 pm Odpovedať s citátom
Známejší Známejší
Založený: 01 september 2009 Príspevky: 207 Bydlisko: Slovensko
Charakteristikou tohoto fóra je, že aj napriek menšiemu počtu účasti, je vynikajúco technicky zvládnuté a zároveň je urobené tak, aby vyhovovalo aj požiadavkám do budúcnosti.
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
administrátor
Zaslal: Po august 16, 2010 10:18 pm Odpovedať s citátom
Administrátor Administrátor
Založený: 11 január 2007 Príspevky: 153
Vďaka, ale z pohľadu vyhľadávačov je to už dnes jedno. Vtedy, na začiatku v roku 2007 to malo význam. Dnes je už server Humanisti známy, a nejaké nové registrácie by možno boli aj zbytočné.

K záujmu o server Humanisti:
Udržujeme uhlík v pahrebe. Wink3
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť WWW stránky autora
Lemmy
Zaslal: So september 18, 2010 2:13 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 6127 Bydlisko: Mám.
svaty_certisko napísal(a):
Charakteristikou tohoto fóra je, že aj napriek menšiemu počtu účasti…

Vadí mi, že humanisti neprejavujú o toto fórum záujem. Crying or Very sad

Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: