Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Politický žaluď

Spravil Šeliga dobre, že pred voľbami rozbíjal založením novej strany stredopravicové sily?

Áno  
0%
  [ 0 ]  0%

Nie  
100%
  [ 1 ]  100%

Celkom hlasov : 1
Lemmy
Zaslal: Pi jún 19, 2020 5:45 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7363 Bydlisko: Mám.
Šeliga: Ak sa nezjednotia stredopravé strany, budú nás fackovať komunisti, populisti a fašisti

Aký je ten Šeliga smiešny. Načo potom s (pred)Kožkou zakladal stranu žaluďov? Veď on je jeden z tých, ktorý rozbíjali stredopravé strany tým, že vytvorili umelý hybrid, populistickú stranu, kde si robili ilúzie, že keď náčelníkom je bývalý prezident, že budú úspešní. Pritom sa strana ZA ĽUDÍ dostala do parlamentu len o chlp. Nechcem byť vulgárny, aký chlp mám na mysli, keď je reč o žaluďoch.

Banana65ab

Pravda.sk

Zaslal: So jún 20, 2020 6:47 am Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1182
Lemmy napísal(a):
Šeliga: Ak sa nezjednotia stredopravé strany, budú nás fackovať komunisti, populisti a fašisti
Banana65ab

Pravda.sk

Hlas mladého politika, čo ešte nemá skúsenosti má váhu priamoúmernú jeho veku. Prečo ho teda citujú tak, ako keby mal tie najväčšie skúsenosti ako starý politik? Je to, ako keby malé kurence učili sliepky, ako si hľadať potravu.

Zaslal: So jún 20, 2020 8:46 am Odpovedať s citátom
Nie som proti tomu, aby mladí ľudia boli v politike. Naopak, mne by vyhovovalo najviac, keby v politike boli zastúpené viaceré generácie. Od mládeže po 18. rokoch, napríklad študenti, až po dôchodcov. A rovnako by bolo dobre, keby boli v parlamente zastúpené aj také profesie ako robotník.

Zaslal: Ne jún 21, 2020 6:26 am Odpovedať s citátom
Lemmy napísal(a):
Nie som proti tomu, aby mladí ľudia boli v politike. Naopak, mne by vyhovovalo najviac, keby v politike boli zastúpené viaceré generácie. Od mládeže po 18. rokoch, napríklad študenti, až po dôchodcov. A rovnako by bolo dobre, keby boli v parlamente zastúpené aj také profesie ako robotník.

Stačí sa pozrieť na cesty, koľko nehôd spôsobujú mladí, čo ešte nevedia zvládnuť vedenie vozidiel, pretože ešte nemajú skúsenosti, ale odvahy majú priveľa. Podobne je to aj so staršími, ktorí už nemajú reflexy a spôsobujú nehody. Mladý schopný lekár, ktorý je vzdelaný podľa najnovších poznatkov je lepší, ako starý, ktorý aj napriek svojim doterajším skúsenostiam sa nedovzdeláva. Štát by mali riadiť tí najschopnejší. Nie je to rodinný podnik, ktorí riadia najschopnejší z rodiny. Také praktiky sú v mafiách. Ako to sledujem, tak mi to pripadá, ako keby všetko riadili mafie. Zákony neplatia a práva aj na medzinárodnej scéne sa nedá dovolať. Mafia má veľmi tuhý a hlboký koreň. Darmo sa vytrhne vrch zeliny, keď z koreňa vyraší následne oveľa viac rastlín. Mafia prežíva všetky zriadenia. Je všadeprítomná. Jej schopnosť odčerpávať živiny je obrovská. Kultúrne rastliny potom živoria. Už to všade vyzerá, ako poriadne zaburinené pole. Aká bude úroda? Burina všetko zadusí a úžitok z nej nie je žiadny.

Zaslal: Ne jún 21, 2020 1:56 pm Odpovedať s citátom
Skeptik napísal(a):
Stačí sa pozrieť na cesty, koľko nehôd spôsobujú mladí, čo ešte nevedia zvládnuť vedenie vozidiel, pretože ešte nemajú skúsenosti, ale odvahy majú priveľa. Podobne je to aj so staršími, ktorí už nemajú reflexy a spôsobujú nehody.

Zbytočne podceňuješ mladých. Zrejme máš vyše 80 rokov, keď tak falošne rozmýšľaš.

Radšej si naštuduj štatistiky, a pochopíš, že najviac nehôd spôsobuje stredná generácia. Nie mládež. Cool

Zaslal: Ne jún 21, 2020 2:01 pm Odpovedať s citátom
Mám skúsenosti lepšie s mladými, ako so starcami. Kladiem dôraz na mládež. Sú plní elánu, a ešte nie sú nakazení stareckou psychózou korupcie, klamstiev a podvodov.

Teraz som spoznal 9-ročného nadaného mladého muža, v ktorom vidím, že ak sa mu pomôže, bude talentovaný. Dôverujem mladým ľuďom. Nie sú skazení ako starci.

Zaslal: Po jún 22, 2020 4:31 pm Odpovedať s citátom
Lemmy napísal(a):
Mám skúsenosti lepšie s mladými, ako so starcami. Kladiem dôraz na mládež. Sú plní elánu, a ešte nie sú nakazení stareckou psychózou korupcie, klamstiev a podvodov.

Teraz som spoznal 9-ročného nadaného mladého muža, v ktorom vidím, že ak sa mu pomôže, bude talentovaný. Dôverujem mladým ľuďom. Nie sú skazení ako starci.

Nebolo by toho nadaného chlapca, keby sa mu nevenovali odmalička rodičia a aj starí rodičia. Tiež poznám takých chlapcov a tiež som videl, koľko sa im rodičia venovali. Už ako malí vedeli viac, ako niektorí dospelí. V politike žiaľ takých nadaných nevidím. Mnohí mladí sú vedení protiľudským smerom odmalička. Sebectvo a bezohľadnosť sú v nich extrémne. Žiaľ takých je viac, ako humánne nadaných.

Zaslal: Po jún 22, 2020 4:59 pm Odpovedať s citátom
Skeptik napísal(a):
Nebolo by toho nadaného chlapca, keby sa mu nevenovali odmalička rodičia a aj starí rodičia. Tiež poznám takých chlapcov a tiež som videl, koľko sa im rodičia venovali. Už ako malí vedeli viac, ako niektorí dospelí. V politike žiaľ takých nadaných nevidím. Mnohí mladí sú vedení protiľudským smerom odmalička. Sebectvo a bezohľadnosť sú v nich extrémne. Žiaľ takých je viac, ako humánne nadaných.

Tento opis nazývam ukážkovým javom jalových rečí. Jalové reči: napísať veľa slov, ale nepovedať nič konkrétne.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na: