Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Polemika o viere a ideológii  ~  Vyjadrenia kresťanov

Lemmy
Zaslal: Pi január 04, 2019 5:22 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7152 Bydlisko: Mám.
Skeptik napísal(a):
Ľudia dosť ľahko podliehajú manipuláciám…

Vtedy manipulátori neváhajú použiť akýkoľvek brutálny prostriedok. "Na hranicu s ním, s kacírom", alebo "ukrižuj ho".

Poznáš nejaký prípad za ostatných 10 rokov?

Zaslal: So január 05, 2019 8:01 am Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1067
Lemmy napísal(a):
Skeptik napísal(a):
Ľudia dosť ľahko podliehajú manipuláciám…

Vtedy manipulátori neváhajú použiť akýkoľvek brutálny prostriedok. "Na hranicu s ním, s kacírom", alebo "ukrižuj ho".

Poznáš nejaký prípad za ostatných 10 rokov?

Napr. majdan na Ukrajine. Keď manipulácia nepriniesla dostatočný výsledok, tak dali strieľať do davu, aby sa veci pohli "správnym " smerom.
Alebo keď im niekto nevyhovuje, hneď je fašista, aby ho mohli obrazne povedané ukrižovať a tak odstaviť. Tisícročia ľuďom hovoria: "Zanechaj všetko čo máš a nasleduj ma". Teda vsugerúvajú ľuďom, aby sa vzdali všetkého čo majú v ich prospech a išli sa potom dať ukrižovať. Ľudia ale neposlúchajú tento príkaz dostatočne a tak si napálení mocipáni povedia:" Keď to nejde po dobrom, tak to pôjde po zlom." Berú im majetok násilím ako sa dá a aj na smrť ich posielajú násilím, že im vytvárajú rôzne konflikty.

Zaslal: So január 05, 2019 10:22 am Odpovedať s citátom
Nevieš, kto strieľal do davu, a čo tým zamýšľal. Išlo o skúsených strelcov. To mohli byť aj vycvičení vojaci (bývalí) z Ruska, žoldnieri, alebo bojovníci za rozbitie Ukrajiny (Donecko a Luhansko).

Ale rozumiem ti, že nepoznáš prípady zo Slovenska.

Zaslal: So január 05, 2019 5:10 pm Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2013 Príspevky: 1067
Lemmy napísal(a):
Nevieš, kto strieľal do davu, a čo tým zamýšľal. Išlo o skúsených strelcov. To mohli byť aj vycvičení vojaci (bývalí) z Ruska, žoldnieri, alebo bojovníci za rozbitie Ukrajiny (Donecko a Luhansko).

Ale rozumiem ti, že nepoznáš prípady zo Slovenska.

Pozeral som nejaké videá, kde sa žoldieri priznali, že strieľali na majdane. Pôvodne to mali len nejako istiť, ale nakoniec im dali príkaz, ktorý ani nechceli splniť. Ale zrejme vedeli, že musia strieľať, lebo im asi bolo jasné, že je za tým niekto vysoko postavený a boli by prví na rade, keby nesplnili príkaz. Mimochodom, neboli z Ruska, ale tuším Gruzínci a Čečenci. Dokonca ich ani nevyplatili, ako jeden hovoril a museli utekať. Však im potom išlo o kožu, aby aj ich niekto nezlikvidoval, ako nežiadúcich svedkov. Veď aj pri vražde Kuciaka a Kušnírovej je všeličo nejasné, to svedčí aj ten mŕtvy svedok z ich dediny, čo údajne spáchal sebevraždu. Podobne to bolo aj s údajnou prípravou vraždy novinára na Ukrajine. Zrejme sa dobre nedohodli a novinár sa ukázal na verejnosti vtedy, keď už mal byť zavraždený. Teda im to nevyšlo a museli celý cirkus zastaviť.
Veľa sa nehovorí ani o slovenskej mafii. Tiež mali podivne veľmi dobré krytie zvrchu. Robili špinavú prácu vtedy, keď sa nedalo niekoho zastaviť a odstaviť oficiálne. Aj na Slovensku zomrelo násilne veľa ľudí, je mnoho prípadov, ktoré neboli medializované. Keď som stretol na ulici, alebo niekde v reštaurácii tých mafiánov tvárili sa ako bohovia, ako keby im všetko patrilo. Reč tela hovorila jasne, kto sú a čoho sú schopní.

Zaslal: Ne január 13, 2019 2:47 pm Odpovedať s citátom
Kresťan Evanjelista (Fotón) napísal(a):
…také deti potrebujeme hodiť do vody nech sa utopia…

Takto sa vyjadril bojovný kresťan v polemike o socializme a kapitalizme. Kapitalizmus v téme nazval demokraciou. Téma: Demokracia je pre dospelých.

Archív.

Zaslal: St apríl 17, 2019 11:58 pm Odpovedať s citátom
Komunista Jalal Suleiman napísal(a):
Pochádzam pôvodom zo svätej zeme, kde o zázrakoch nik nediskutuje a sú považované za bežnú vec!

Zaslal: Ne apríl 21, 2019 1:20 pm Odpovedať s citátom
Kedy vylezú kresťania z hrobov?

Jezuita, teda kresťan, Tomáš Jellúš povedal: Kresťania tiež vedia byť niekedy uzavretí vo vlastnom svete, kde im je dobre, ale mali by sme vyjsť zo svojho hrobu na svetlo.

Zaslal: So jún 01, 2019 7:36 pm Odpovedať s citátom
Toto ma zaujalo, ako sa kresťan vyjadruje o kríži.
djjaro napísal(a):
Kríž je znakom potupy,
a ten kto nosí Krista neustále na kríži, ho nezvesil z kríža vo svojom srdci.

No, však berme do úvahy, že medzi kresťanmi sa nachádzajú aj sadisti, ktorým robí dobre, ak niekto trpí.

Zaslal: Št júl 04, 2019 1:59 pm Odpovedať s citátom
Paweł Chmielewski napísal(a):
Zelený komunizmus v Nemecku?

Ak sa spoločenská nálada dovtedy nezmení, za dva roky môže v Nemecku začať veľká neo-komunistická revolúcia. Po moci siahajú Zelení, ktoré za pomoci postkomunistov a sociálnych demokratov chcú Nemecko úplne prebudovať. Okrem nastolenia civilizácie smrti a totálnej cenzúry plánujú tiež atentát na súkromné vlastníctvo.

Zaujíma ma, kde na stránke Zelených sa spomína totálna cenzúra. A prečo kresťan klame, že ide o nastolenie civilizácie smrti? Pokiaľ viem, tak civilizáciu smrti zaviedli kresťania, keď sa ich ideológia smrti rozšírila po celej Európe, a so vznikom inkvizície ich kultúra smrti bola na vrchole. Mnohé vraždy, upaľovanie ľudí, mučenie ľudí… dnešní kresťania sú rovnakí ako dnešní komunisti, ktorý sa snažia vymazať z histórie pravdu o svojom zle, ktoré páchali.

Atentát na súkromné vlastníctvo? To je čo za kresťanský paškvil? Prečo sa tak hlúpo nejaký kresťan vyjadruje? Kto mu vymyl mozog? Evil or Very Mad

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 6
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6
Pridať novú tému

Prejdi na: