Obsah fóra Diskusne forum humanistov
Autor Správa

<  Nezaradené  ~  Bojkotujem DF.sk za neprimeranú cenzúru

Lemmy
Zaslal: Ut november 20, 2018 4:14 pm Odpovedať s citátom
Súčasť inventára Súčasť inventára
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 7063 Bydlisko: Mám.
A takto eštebák a komunista, člen KSS, Kasafran, na mňa reagoval.
Kasafran napísal(a):
Lemmy,
veď čo iné môže skombinovať a skompilovať sionfašista zahalený do rúcha neoliberálneho "humanistu"...?!

Kasafran opäť prejavil svoj fašistický postoj, keď ľudí, ktorí ho kritizujú, teda mňa v tomto prípade, nazval sionfašistom. A ako správny fašista, člen KSS, pohŕda aj humanistami.

Ja som predsa uviedol dosť dôkazov o tom, aký je Kasafran primitív, keď naletí na kdejaké hoaxy. On nemyslí, on len šíri falošné informácie, je teda konšpirátor. A to dosť zákerný, nakoľko sa za ani jeden falošný príspevok ešte neospravedlnil. Šíri medzi ľuďmi zlobu, klamstvá, je to bezcharakterný a zákerný eštebák!!!

Zaslal: Ut december 25, 2018 9:22 pm Odpovedať s citátom
Kresťan vie len klamať

Viackrát kresťan s prezývkou TvojOponent klamal, tak týmto dám záverečnú bodku za jeho klamstvami.

Tento spor o tom, kto je krčmový hulvát, bude zrejmejší pri opísaní celej udalosti.

Diskutujúci (bez uvedenia pohlavia) s prezývkou „uchostrapate“ v diskusnom fóre Lipka vytvoril 18. 8. 2018 tému s názvom „to co humanisti, liberali ponukaju, aj tak nenaplna dusu a utiekaju sa ku knazovi“. Téma je bezvýznamná, o ničom podstatnom. Odkaz na video s kňazom Kuffom, ktorý v tom videu vôbec nespomína humanistov a liberálov. Takže, prakticky nebol dôvod zapojiť sa do diskusie. Nanajvýš tým, že by som sa vyjadril, že „uchostrapate“ klame.

Kresťan TvojOponent dal diskutujúcemu s prezývkou „uchostrapate“ súhlas, to znamená, že (možno nevedomky, z neznalosti, ale možno aj zámerne) podporuje šírenie klamstva.

Fénix v tej téme reagoval: „Čo je potrava pre dušu? Čo je potreba duše? Čo ak je tá potreba nadmerná?“

Diskutujúci s prezývkou „uchostrapate“ mu odpovedal: „Duch Svaty je potravou pre dušu ....... Duch Svaty je potrebou pre dušu.“

Fénix pokračoval: „Môže trpieť duša obezitou? Čo ak sa duša nafúkne?“

„Uchostrapate“: „pokial myslis na dusu na bicykle“ Smile

Tu som sa len tak nevinne vyjadril: „Nemyslí na bicykli.“

Fénix (18. príspevok): „Nafúknutosť duše je pýcha. Všetkého veľa škodí, aj ducha.“

TvojOponent s týmto jeho názorom súhlasí.

Do diskusie sa teraz zapojil vlastník fóra, tzv. admin, s prezývkou EnaXnaY: „Ale je aj opačný extrém - anorexia duše - prílišná pokora“

„Uchostrapate“: „prilisna pokora je skor vyjadrenim falosnej pokory...“

„Uchostrapate“: „k 18/ .... pisala som co je pokrmom a potrebou pre dušu človeka.
A teda v takom pripade nemoze byt reci o pyche a uz vobec nie je na mieste dodatok : Všetkého veľa škodí, aj ducha. / pokial stale sme u toho ze ide o Ducha Svateho /“

K 18“ znamená k príspevku č. 18, ktorý napísal Fénix 18. 8. 2018 o 14.11 h. A TvojOponent s týmto Fénixovým názorom súhlasí.

V 85. príspevku TvojOponent napísal: „33/ Človek sa od svine odlišuje aj tým, že dokáže porozumieť perlám podobenstiev. Lebo inak by ho taký človek bez schopnosti porozumieť podobenstvám jednoducho v hneve zašliapal do lajen Smile

A vlastník fóra, admin, EnaXnaY na neho reagoval: „Najväčšie svine sú ľudia, ktorí aj po tom čo porozumeli tie perly zašlapali“

Toto je reč krčmového hulváta!!!

V 91. príspevku ho krčmový hulvát TvojOponent povzbudzuje slovami: „Dovetok optimistu: Z najväčších svíň sú najlepšie klobásy

Opakujem, admin tvrdí, že najväčšie svine sú ľudia, a kresťan TvojOponent tvrdí, že z najväčších svíň, teda z ľudí, sú najlepšie klobásy.

Tu sa v tom čase zišli dvaja krčmoví hulváti, ktorí si vzájomne dobre rozumeli. Asi ako s 2 promile alkoholu v krvi pri stole v krčme.

V 39. príspevku Fénix upozornil „uchostrapate“: „Neodpovedala si mi na otázku o duševnej obezite.“

Pod jeho upozornením nasleduje moja poznámka na 5. príspevok od Fénixa, ako sa pýta: „Môže trpieť duša obezitou? Čo ak sa duša nafúkne?“

Reagoval som: „Môže. Schizofrenik má obéznu dušu. Verí tomu, že čo sa odohráva v jeho mozgu, že to je skutočnosť mimo jeho mozgu.“

Ďalej som reagoval na 4. príspevok, ktorý napísal „uchostrapate“: „Duch Svaty je potravou pre dušu ....... Duch Svaty je potrebou pre dušu.“

V 8. príspevku som napísal: „A teba duch svätý oplodnil schopnosťou trepať nezmysly.“

Považujem to za regulárne vyjadrenie k tomu, aké nezmysly tára (trepe) diskutujúci s prezývkou „uchostrapate“.

Toho sa chytil admin, a vyjadril sa: „Lemmy, diskutuj k téme

Nebudem akceptovať keď sa budeš navážať do diskutérov“

TvojOponent admina podporil súhlasom.

Bránil som sa slovami: „Môj príspevok je k téme, nakoľko sa skúma obezita duše.“

Čo je pravda, dôkaz vyplýva z predchádzajúcich príspevkov ostatných diskutujúcich.

Na to admin reagoval: „Lemmy neser ma

To je reč krčmového hulváta. Ale zákerný kresťan TvojOponent mu aj tak kdekade dáva súhlasy.

V 14. príspevku som sa naďalej bránil: „Lenže moja poznámka sa týka priamo témy.“

Na čo hulvát admin odpovedal: „Nezaujíma ma to

Ak budeš rýpať do diskutérov tak to pre teba skončí zle“

A opäť s potešením zákerný katolík TvojOponent mu dal súhlas. Zrejme v snahe vyostriť diskusný problém v zmysle: Nepriateľ môjho nepriateľa je môj priateľ.

Ukončil som diskusiu slovami: „…toto je tu moja posledná poznámka. Čo si o sebe namýšľaš, mňa tu jednoducho surovo urážajú klamstvami, a mám byť ticho?“

V 83. príspevku TvjOponent napísal: „Lemmy je dospelý muž a musí zniesť pravdu povedanú polopate.“

To tvrdím aj ja jemu: „TvojOponent je dospelý muž a musí zniesť pravdu povedanú polopate.“

A napriek tomu, aj keď je usvedčený z klamstva, naďalej bude šíriť klamstvá o druhých ľuďoch.

TvojOponent napísal: „Bol som svedkom Tvojho konfliktu s adminom a admin bol k Tebe mimoriadne diplomatický.“

Diplomatický? Slovami „neser ma“? Tak to je zrejme zo slovníka kresťanských diplomatov.

Obraz o adminovi, ktorému dáva súhlasy kresťan TvojOponent si môžeme vytvoriť na zopár jeho príspevkoch.

V 27. príspevku TvojOponent klame, keď tvrdí: „Na DFku ani na Lipke nikdy nebola cenzúra - aspoň za posledné mesiace nie.“

Dôkazom tvrdej cenzúry bolo na DF.sk nielen neustále mazanie (odstraňovanie) tém, ktoré vytváral Kasafran, ale aj ďalší diskutujúci.

Ja nebojujem s veternými preludmi ako katolík s prezývkou TvojOponent, ktorý vytrvalo klame. Klame, že na DF.sk nie je cenzúra. Bol síce svedkom (účastníkom) diskusie, lebo tam dával súhlasy, ktoré boli namierené proti mne, ale bol slepým svedkom. Nechcel vidieť pravdu, nechcel poznať pravdu. Neospravedlní sa, pretože ospravedlniť sa pre neho znamená čosi nekresťanské.

Pokiaľ si kresťan TvojOponent namýšľa, že diskutujúci s prezývkou „uchostrapate“ má pravdu, že v prípade videa s Kuffom ide o humanistov a liberálov, nech cituje presne slová, vety, ako ich vyslovil. Ak sa ani po tomto faux pas neospravedlní, ostane klamárom navždy! Chcem si prečítať vety, ktoré vyslovil Kuffa, a v tých vetách sa vyskytujú slová: humanisti a liberáli.

Zaslal: Ut december 25, 2018 9:45 pm Odpovedať s citátom
TvojOponent napísal(a):
Kiež by si si tento konštruktívny tón osvojil a neuchyľoval sa k printskrínovaniu klebiet po nete.

Teraz má pravdu, lebo ja naozaj bojujem proti tmárstvu, proti kresťanskej zaostalosti, proti tomu, čo predvádza podlý a zákerný kresťan, katolík, TvojOponent šírením klebiet. Budem sa uchyľovať (jeho výraz) ku kritike kresťanských klebiet, ktoré sa šíria internetom. Iní sa venujú hoaxom, ja sa venujem klebetám, ktoré šíria kresťania. Klebety sú asi podľa nich také kresťanské!!!

Naposledy upravil Lemmy dňa Ut december 25, 2018 10:06 pm, celkom upravené 1 krát.

Zaslal: Ut december 25, 2018 10:04 pm Odpovedať s citátom
Založený: 15 jún 2012 Príspevky: 1761
Very Happy Práve ste dokázali, Lemmy, že z najväčších svíň sú najväčšie klobásy.
Váš výlev žlče je tou klobásou.
Nerozumiete jazyku podobenstiev a metafor, netrápte sa s tým. Very Happy

Zaslal: Ut december 25, 2018 10:08 pm Odpovedať s citátom
Čo je podľa teba tvoje podobenstvo a metafora? Že šíriš klebety? Chápem, klebety sú také katolícke, kresťanské. Pokračuj! Veď aj teraz klameš o mne. Nič také si nedokázal, čo mi sa snažíš podsunúť. To, že si krčmový hulvát, len naďalej potvrdzuješ.

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Pridať novú tému

Prejdi na: